Młotowiertarki sds opinie - która najlepsza klasy 3 Kg

G
budowlaniec 2009-12-31 00:39

Re:Młotowiertarki sds opinie - która najlepsza klasy 3 Kg

w sprawie twojego GSR - może trzeba było jednak iść do marketu?;) A tak szczerze to uslyszałeś niestety od sprzedawcy, to co chciałeś usłyszeć.
Być może Cię zaskoczę: wybierałem pomiędzy GSR 10,8-Li-2, a AEG BS 12 C2 LI. Sprzedawca powiedział, że ani większa pojemność i wyższe napięcie w AEG nie mają znaczenia. No a ponadto Bosch lepiej się sprzedaje... Zaskoczę Cię podwójnie: powiedziałem dokładnie do czego będę wykorzystywał maszynę. Zaskoczenie numer 3 - w marketach nie ma niebieskiego Boscha, o czym powinieneś wiedzieć.
Grono ludzi pyta się o dwie rzeczy: czy są zwroty i czy to schodzi(bo jak schodzi to dobre) - ale niestety g...no prawda.
Czy znalazłem w moim poście informację, że pytałem o sprzedaż?
Dobry sprzedawca zawsze powien poleć coś co jest najrzadziej reklamowane stąd moje prównannie B&D do Einhella z kątówek.
Dobry sprzedawca zawsze powinien polecić coś, co jest dobre. To, że najrzadziej reklamowane nie musi oznaczać, że jest dobre, bo:
- mogą to kupować klienci, którzy nie wykorzystują narzędzia zbyt intensywnie,
- cena może sprawiać, że kupuje masa ludzi, ale niezawodowców.
Dobry sprzedawca to taki, który wie jak się pracuje narzędziami, jakie mają wady i zalety. To chyba po to robią Wam te prezentacje, prawda? Problem polskiego handlu polega na tym, że zamiast szkoleń są premie za sprzedaż. Sam udowodniłeś wielokrotnie, że nie masz bladego pojęcia o narzędziach i ich zachowaniu podczas pracy (nawet gdzieś sam wspominałeś, że nie korzystasz z tych swoich profesjonalnych zabawek zbyt często).

Re:Młotowiertarki sds opinie - która najlepsza klasy 3 Kg

Teraz ja cię zaskoczę, zrobiłeś kolejny błąd, kupiłeś coś bo: Bosch to bosch.
Zaskoczę cię kolejny raz, Niebieski bosch jest w marketach;] tyle że bez gwarancji.
Zaskoczę cie kolejny raz, uwierzyłeś sprzedawcy: bo się sprzedaje, jakbys był fachowiec dopytałbyś się szczegółów.
Ale tego nie uświadczysz, bo bosch dobrze płaci sprzedawcom za wciskanie niebieskiego boscha.
Zaskoczenie kolejne, nie masz pojecia o sprzedaży, dobry sprzedawca wciśnie komuś to co klient sobie życzy, skoro kilient nie chce dać 200pln za coś dobrego, tylko ok 100. to lepiej polecić cos mniej awaryjne. Więc nie mów mi o szkoleniach, technikach sprzedaży i premiach bo te nie istnieją. Przymnajniej w tym sklepie w którym ja pracuje. Więc nie muszę polecać czegoś, bo mi ktoś obieca jakieś gratisy. Polecam to co się sprawdza i jest w odpowiedniej cenie, na którą klient moze sobie pozwolić. Bo nie sztuka wścisnąć coś drogiego, by klient na drugi dzień przyszedł i chciał zwrócić.

G
JK. 2009-12-31 19:35

Re:Młotowiertarki sds opinie - która najlepsza klasy 3 Kg

To mój post, żeby nie było niedomówień.
I tobie brak wiedzy o czymkolweik, a moje "zabawki" zrobiły już dwa remonty mieszkań, oraz prace na działce.

G
budowlaniec 2010-01-01 15:16

Re:Młotowiertarki sds opinie - która najlepsza klasy 3 Kg

Teraz ja cię zaskoczę, zrobiłeś kolejny błąd, kupiłeś coś bo: Bosch to bosch.
Z dnia na dzień zaskakujesz mnie jeszcze bardziej. Kiedy kupowałem Boscha, spośród maszyn na Li-Ion był to najlepszy wybór w tej cenie. Ponieważ nie korzystałem wcześniej z wkrętarek o tak niskim napięciu zdałem się na opinię sprzedawcy, który zapewnił mnie, że nie ma zbyt dużej różnicy (niewykluczone, że byłeś to Ty - tamten pan bardzo przypominał mi Ciebie...). AEG nie mieli w sklepie, a mnie zależało na czasie dlatego wziąłem GSR - przykro mi, ale obaliłem właśnie Twoją teorię "Bosch to Bosch".
Zaskoczę cię kolejny raz, Niebieski bosch jest w marketach;] tyle że bez gwarancji.
No faktycznie, zaskoczyłeś mnie...Który market sprzedaje narzędzia bez gwarancji?
Zaskoczę cie kolejny raz, uwierzyłeś sprzedawcy: bo się sprzedaje, jakbys był fachowiec dopytałbyś się szczegółów.
Moment obrotowy, parametry akumulatorów, długość pracy na jednym ładowaniu, prędkość obrotowa wrzeciona: o co jeszcze powinienem zapytać, mój Ty mistrzu doradztwa?
Więc nie mów mi o szkoleniach, technikach sprzedaży i premiach bo te nie istnieją. Przymnajniej w tym sklepie w którym ja pracuje.
Tego akurat się domyśliłem. Jesteś najmniej doświadczonym sprzedawcą spośród wszystkich, których miałem okazję spotkać. Jesteś także najlepszy we wciskaniu katalogowych danych oraz unikaniu odpowiedzi na konkretne pytania, co udowodniłem niejednokrotnie cytując Twoje wypowiedzi i prosząc o odpowiedź na moje pytania. Dlatego też jest jasne, że nie dostajesz premii, nie jeździsz na szkolenia i nie dostajesz gadżetów. Gdybym ja miał takiego pracownika jak Ty, z pewnością kazałbym mu jeszcze dopłacać.

G
Kamil 2010-01-01 16:54

Re:Młotowiertarki sds opinie - która najlepsza klasy 3 Kg

Jak wy mnie już wkurzacie idźcie na gg i gadajcie ile chcecie, a nie we wszystkich tematach na forum, zresztą budowlaniec po co wogóle odpisujesz na jego posty? nie pisz do niego i już, forum to wolność słowa i ma prawo mówić co chce i zostaw to w spokoju, a jak się z tym nie zgadzasz to napisz inną odpowiedź, ale nie do niego

G
JK. 2010-01-01 17:32

Re:Młotowiertarki sds opinie - która najlepsza klasy 3 Kg

Może powiem, w Leroy sprzedaje się narzędzia pomiarowe niebieskiego boscha, w praktikerze sprzedają elektronarzędzia niebieskiego boscha, a bez gwarancji ponieważ praktiker kupuje te narzędzia przez pośrednika, a nie od Robert Bosch Polska. Dlatego bosch nie udziela na nie gwarancji, bo pochodzą z innego źródła.

G
Tomek 2010-01-02 08:01

Re:Młotowiertarki sds opinie - która najlepsza klasy 3 Kg

Może, jak kłótnia przycichła to i ja cos dopiszę. Sam mam makitę HR2470T. Zajmuje sie zabudowami więc wierci codziennie po kilkanaście- kilkadziesiąt 8mm dziur w betonie. Jak sie można spodziewać bez żadnych problemów. Używałem jej w lecie do poważniejszego remontu i wtedy korzystałem z podkuwania. Dała radę kuć praktycznie 8h z niewielkimi przerwami na odpoczynek i stygnięcie, właśnie stygnięcie. Jak najbardziej nadaje sie do podkuwania, przy intensywnym kuciu w twardym materiale bardzo mocno sie grzeje. Wydaje mi sie, ze sporadyczne krótkotrwałe kucie wytrzyma, jednak jeśli będize to codziennie, to pewnei dugo nie pociągnie. Taka jest moja opinia.
Pozdrawiam Tomek

G
Artur94 2019-12-20 12:49

Re: Młotowiertarki sds opinie - która najlepsza klasy 3 Kg

Ze wszystkich wymienionych przez Ciebie polecam tę od Metabo. U mnie sprawdziła się znakomicie, jest wygodna w użyciu i dokładna. Korzystałem nawet z ich usług serwisowych i też wszystko sprawnie poszło. Bez wątpienia wybrałbym Metabo.

1 2