Młotowiertarka Bosch czy Metabo

M
M4user 2017-10-01 20:55

Młotowiertarka Bosch czy Metabo

Witam.
Proszę was o pomoc szukałem chyba wszędzie jakiegoś porównania młotowiertarek: Metabo UHEV 2860-2 Quick oraz Młotowiertarka Bosch GBH 2-28 F. Może ktos z was używał ich? Potrzebuję do użytku prywatnego, akurat buduję dom i przydała by mi się wiertarka z możliwością podkucia. Chce kupić, coś co będzie mi działać przez lata i są osiągalne do nich części, dlatego szukam w kwocie do 1000 zł (myślę że to wystarczy). Porównywałem je ale nie wiem sam. Zazwyczaj informacje na forach mają już po 3 lata a sprzęt ciągle się zmienia. Metabo nie znam totalnie, za to Boscha ciężko nie znać. Boscha miałem w ręce leży super ale nie wiem czy Metabo nie jest malutkie jak zabawka? Metabo niby parametry ma lepsze. Proszę o pomoc!
http://www.narzedzia.pl/mlotowiertarka-metabo-uhev-2860-2-quick,69925.html
http://www.narzedzia.pl/mlotowiertarka-bosch-gbh-2-28-f,63775.html

J
Jaskier 2017-11-16 14:39

Re: Młotowiertarka Bosch czy Metabo

Chyba wybrałbym bosha, ale przeglądnij dokładnie opcje no i cena. Masz jakiś próg cenowy?

G
zbranży 2017-12-28 00:05

Re: Młotowiertarka Bosch czy Metabo

Wybierając narzędzie z półki profesjonalnej z przeznaczeniem na użytek prywatny, daj sobie spokój z tymi dylematami. Bez znaczenia, czy będzie to Bosch, Makita, Metabo, Dewalt, Hitachi, Milwaukee itp. Każdy z tych producentów oferuje jakość, która przerasta Twoje potrzeby, a wybrane narzędzie będzie służyć latami. Pamiętaj tylko, że podkuwanie nie służy do wyburzania ścian, bo wtedy zajeździsz każdą maszynę. Każdy z producentów daje 3-letnią gwarancję, więc spokojnie możesz wybrać sprzęt, którego choćby wygląd podoba Ci się najbardziej. Jedna ważna rzecz. Zwróć uwagę na warunki gwarancji - w Boschu jest tak, że będziesz musiał odsyłać sprzęt do serwisu nawet, gdy przetniesz kabel, bo rozkręcenie sprzętu skutkuje natychmiastową utratą gwarancji, a są producenci, którzy bardziej liberalnie podchodzą do takich kwestii.

1