Młot udarowy do 1000zł

G
xprox 2008-02-24 00:00

Młot udarowy do 1000zł

Chce kupić młot udarowy do 1000zł jak w temacie, interesują mnie dwaj producenci BOSCH i BLACK&DECKER ale nie mam pojęcia na jaki model się zdecydować. Chce by był to sprzęt tzw "profesjonalny" a nie dla "majsterkowiczów". z tego co wyczytałem na forum to dobrze jak będzie mieć 2 obroty, i SDS plus.
A do czego go potrzebuje? Mam do remontu mieszkanie i dom. Wiec pracy będę mieć kupę. I chce go kupić na lata żeby dobrze służył.
Osobiście znalazłem taki model BLACK&DECKER Młotowiertarka KD1001K
Nie wiem czy napewno to dla profesjonalistów ten młot bo na B&D się nieznam. Wiem że Bosch niebieski wchodzi w gre a B&D to nie wiem.

G
Andersh 2008-02-25 00:00

Re:Młot udarowy do 1000zł

KD1001K kupisz już za 410zł
jeśli dziś mówisz o dwóch dużych pracach to za pół roku możesz mieć ich już 4 lub 5 a wtedy być może będzie to ponad siły B&D KD1001K
sam posiadam ten model i jestem bardzo zadowolony tym bardziej że nie chciałem wydawać więcej niż 600zł na tego rodzaju maszynę
u mnie się sprawdza ale jak masz 1000zł i celujesz wyzej to czemu NIE? ten B&D niebieskiego Boscha nie pokona tylko się zastanawiam jakiego chcesz kupić za te 1000zł? chyba troche za mało?!

G
Tomasz 2008-02-25 00:00

Re:Młot udarowy do 1000zł

Nie wiem co masz na myśli mlot udarowy. Ale jeżeli chcesz wiercić w betonie a nie masz na myśli kłucia duzych ilości w ścianach to podpowie ci że mozesz kupić świetną młotowiertarkę za 723 zł . Jest to GBH 2-26 DFR Bosch niebieski. W tym sklepie www.narzedzia.pl jest on chyba najtaniej. Kupiłem go tu jakieś 2 miesiące temu i jestem bardzo zadowolony. Na dodatek ma wyienny uchwyt za samozaciskowy, Także możesz nim wiercić i w betonie i w drewnie i w stali. Jedyny minus to że jest dość duży zasami jak na prace domowe. A przejawia się to w trudno dostępnych miejscach. Ale maszyna jest świetna 3 lata gwarancji. Elektropneumatyczny udar, możliwość podkuwania. Cena jest rewelacyjna. W sklepach u mnie w Poznaniu one są po ponad 900 zł . Pozdrawiam

G
piotrkopec1@op.pl 2009-01-11 00:00

Re:Młot udarowy do 1000zł

WYBIJ SOBIE Z GŁOWY BLACK&DECKERA KD1001K I WOGÓLE B&D-ery.MAŁY,LEKKI,ZWINNY I BARDZO POŻYTECZNY SPRZĘCIK ALE PO PÓŁ ROKU REMONTU MOJEGO DO PADŁY TRYBY I JEST PROBLEM Z CZĘŚCIAMI.UŻYWAM TEŻ SPRZĘTU BOSCHA OD LAT I BARDZO POLECAM.BEZ PORÓWNANIA DO B&D.NAWET ZIELONE(DLA AMATORÓW) SPRZĘTY BOSCHA SĄ 100RAZY LEPSZE OD B&D .JAK CHCESZ WYDAĆ KASĘ I MIEĆ SPRZĘT NA LATA TO TYLKO BOSCH,DeWALT ALBO MAKITA,EWENTUALNIE METABO.
PIOTREK
P.S.
COŚ CZUJĘ,ŻE KUPNO NOWEGO SPRZĘTU WYJDZIE NIEWIELE DROŻEJ OD TYCH TRYBÓW

G
Q 2009-01-16 00:00

Re:Młot udarowy do 1000zł

B&D jest ligą narzedzi dla majsterkowiczów i nie masz co go porównywać do niebieskiego boscha

G
Q 2009-01-16 00:00

Re:Młot udarowy do 1000zł

WYBIJ SOBIE Z GŁOWY BLACK&DECKERA KD1001K I WOGÓLE B&D-ery.MAŁY,LEKKI,ZWINNY I BARDZO POŻYTECZNY SPRZĘCIK ALE PO PÓŁ ROKU REMONTU MOJEGO DO PADŁY TRYBY I JEST PROBLEM Z CZĘŚCIAMI.UŻYWAM TEŻ SPRZĘTU BOSCHA OD LAT I BARDZO POLECAM.BEZ PORÓWNANIA DO B&D.NAWET ZIELONE(DLA AMATORÓW) SPRZĘTY BOSCHA SĄ 100RAZY LEPSZE OD B&D .JAK CHCESZ WYDAĆ KASĘ I MIEĆ SPRZĘT NA LATA TO TYLKO BOSCH,DeWALT ALBO MAKITA,EWENTUALNIE METABO.
PIOTREK
P.S.
COŚ CZUJĘ,ŻE KUPNO NOWEGO SPRZĘTU WYJDZIE NIEWIELE DROŻEJ OD TYCH TRYBÓW
problem z częściami??
w wawie jest serwis centralny i wszystko tam dostaniesz. a co do ceny to tak nie przeginaj, chyba ze są połączone jakoś z innymi elementami w całość

1

Producenci :

Kategorie :