młot udarowy Celma

G
range 2010-11-09 07:59

młot udarowy Celma

czy widział ktos nowy młot Celmy? Jak dla mnie super. Dobre parametry- 1100 Watt silnik, energia udaru 9,5 J, uchwyt sds max. Jeszcze inną dobrą wiadomością jest cena ( ok. 1600 zł) oraz , że jest polski produkt.
Myślę, że sprzęt ten ma szanse powodzenia

G
JK. 2010-11-11 18:17

Re: młot udarowy Celma

To Kress tak na marginesie, więc nawet nie wiem czy jest robiony w Polsce.

G
Gość 2010-11-12 12:25

Re: młot udarowy Celma

Celma mi się bardzo dobrze kojarzy, szlifierki i wiertarki nie do zajechania. MOze wygląda nieco gorzej niż Bosch czy MAkita, ale czy to musi być robot-domowy?

G
range 2010-11-14 17:25

Re: młot udarowy Celma

To Kress tak na marginesie, więc nawet nie wiem czy jest robiony w Polsce.

Jeśli Kress, to jeszcze fajniej, bo oni robią dobre narzędzia. Ogółem jesli będę kupować większy sprzęt, to się na to zdecyduję, bo widać, że jest spoko i cena jest niezła.

G
JK. 2010-11-21 22:52

Re: młot udarowy Celma

Szczerze to wybrałbym akurat orginał z Kressa, bo można go dostać w tej samej cenie, a 3 lata gwarancji też robi swoje;)

G
Jurek 2013-02-23 11:03

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Mike 2013-06-10 18:17

Re: młot udarowy Celma

Masz racje to nie jest Kress tylko Keyang. Jeszcze gorzej... Keyang kupił licencje od Kressa i robi go sam - w gorszej jakości... naprawdę nie ma już dobrego producenta polskich elektronarzędzi... Celma jest prywatna w rekach obcokrajowca... A te narzędzia co naprawdę robią w Polsce to już przestarzałe modele... Konkurencja poszła znacznie do przodu a oni w Celmie nic nie zrobili. Moja nowa pilarka tarczowa Bosch`a niebieskiego bije starożytną DBRCc67 na głowę pod względem mocy, precyzji bezpieczeństwa pracy i poziomu wibracji. A że Bosch jest dużo droższy - nic mnie to nie obchodzi ja tym sprzętem zarabiam. Zwróci mi się tylko troszkę wolniej od Celmy ale będzie wydajniejszy. Nie dajcie się otumanić napisem Made In Poland - bo to ściema. bedzie KRESS, KEYANG, TOSAN czy jakiś chiński noname (jak ta 1200W mieszarka)...

G
Narzędziowyblogg 2013-07-22 18:31

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
CHN 2013-11-08 20:45

Re: młot udarowy Celma

Kress przynajmniej nie umieszcza na tym młocie "Made in Poland".
A daje na ten sam młot rok dłuższą gwarancję jak już ktoś pisał.
Warto wziąć to pod uwagę, jeśli się pomyśli, jakie prace wykonuje się tego typu urządzeniem, i ile musi ono znieść na polskiej budowie.
Sami porównajcie w sklepie na tym forum:
http://www.narzedzia.pl/mloto-wiertarka-kress-bmh-max,17663.html
http://www.narzedzia.pl/mlot-udarowo-obrotowy-celma-phd-40m,21430.html

1

Producenci :

Kategorie :