Marka Meec - JULA

Do ostatniej strony »
G
niko 2014-02-13 09:02

Re: Marka Meec - JULA

UWAGA, UWAGA -1 rok dla firm na sprzęt z czerwonej serii oznaczonej na opakowaniu "3 lata gwarancji"- a taką gwarancję otrzymuje prywatny nabywca.
W firmach sprzęt jest użytkowany przez wiele godziń dziennie, wiec nic dziwnego że taka różnica w długości gwarancji.

G
Dahołaz 2014-02-13 21:56

Re: Marka Meec - JULA

Gwarancje rok czasu dla firmy masz przy wszystkich markach... A za ta cene jeśli chcesz mieć narzędzie do ostrej roboty to odżałuj ten Vat i kup go jako osoba prywatna bedziesz miał 3 lata Gw co daje o rok więcej niż ma np makita w zakupie konsumenckim.

P
PanFleks - blog dla majsterkowiczów 2014-02-13 22:57

Re: Marka Meec - JULA

Czy naprawdę myślicie, że przy naprawie serwis patrzy tylko na dowód zakupu?
Przecież każdy kumaty serwisant się zorientuje, kiedy narzędzie jest zajechane od zbyt ciężkiej pracy, a kiedy z innego powodu...;-)

G
beny 2014-02-14 10:16

Re: Marka Meec - JULA

używam ukośnicy mecc kilka lat jest ok robiłem nowym festolem wypas ale za dużo elektroniki i wykonanie gorsze jak w starszych modelach mecc jak najbardziej długa gwarancja kupisz firmówke pochodzi dwa lata padnie naprawa droższa od sprzętu miałem tak z młotem bosh co do przcy w drewnie jeśli łożyska są dobre nie ma bicia to cięcie zalęży od zamontowanej piły w tanim sprzęcie zakładają badziew przegrzeje się i tańczy póżniej padaja podzespoly nie wytrzyma sprzęt z najwyższej półki i portfel

G
Paw150 2014-03-20 13:26

Re: Marka Meec - JULA

Witam

Czy ktoś korzysta z tego klucza Klucz udarowy 1/2" 325 Nm, potrzebował bym go głownie do pracy przy wymianie kół i drobne prace przy samochodzie?

G
JAsko 2014-05-01 08:45

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
kartiel 2014-05-01 16:07

Re: Marka Meec - JULA

jak szykasz tanich rzeczy to z narzędzi zdecydowanie proline będzie lepszy od meeca

G
fenix 2014-05-29 20:06

Re: Marka Meec - JULA

używam go od pół roku dość często warto dać te 150 czy 180 pln (zależy od promocji)
jest zajefajny i daje radę nawet z zapieczonymi śrubami.

G
vapno 2014-06-27 14:44

Re: Marka Meec - JULA

Gwarancja jest czym innym niż odpowiedzialność za niezgodności. Ta ostatnia, to dwa pełne lata przy użytkowaniu "domowym". Można spokojnie reklamować w tym czasie.
Inni - co dają dwa lata - ponoszą odpowiedzialność dokładnie przez ten sam okres czasu.

G
emil 2014-07-21 08:36

Re: Marka Meec - JULA

mam do czynienia z meecem na codzien w szwecji i polecam ja nie narzekam nie jest to sprzet profesjonalny ale wytrzymaly

G
zawiedziony 2014-07-21 15:29

Re: Marka Meec - JULA

Wykaszarka Meec "popracowała" w sumie 15 min. i padła
Serwis poinformował mnie przed chwilą, że koszt naprawy przekroczy wartość produktu.
Nie polecam nikomu.

G
arno 2014-07-31 10:18

Re: Re: Marka Meec - JULA

Wykaszarka Meec "popracowała" w sumie 15 min. i padła
Serwis poinformował mnie przed chwilą, że koszt naprawy przekroczy wartość produktu.
Nie polecam nikomu.


No ale chyba masz gwarancję na zakup więc w czym problem ? wymienisz na nową i po kłopocie. Chyba że kupiłeś i czekałeś z użyciem 2 lata aż się gwarancja skończy.

G
Paweł 2014-08-05 14:03

Re: Marka Meec - JULA

Jak te młotowiertara się spisuje chcę właśnie kupić by duże otwory wiercić w grubym betonie nie stanie?

G
furmonter 2014-08-27 10:03

Re: Marka Meec - JULA

A czy ktoś korzystał może z lutownicy meec'a, stacji lutowniczej 30W?
Jak to urządzenie działa? Czy do domowych prac, zwykłych kabelków wystarczy?

G
Marek 2014-10-26 15:20

Re: Marka Meec - JULA

Przymierzyłem się niedawno do mocnej wyrzynarki czerwonej. Uchwyt sds i cena z gazetki 99zł. Ale była tak potwornie ciężka ,że nie było łatwo jej utrzymać jak kufel piwa.
A jestem przyzwyczajony do ciężaru, bo na razie używam do tego celu piły szablastej.
Stojące obok Ryobi i Bosche były dosłownie 50% lżejsze. Tak że dużo żelaza, brak stopów lekkich. W przypadku chińczyka może to i lepiej...mógłby być przecież sam plastik :)) jak w Skilu. Mam za to szary elektryczny wkrętak 3,6v. Wkręca i wykręca jak burza, a znajdźcie mi taki podobny za 36zł z litowym akumulatorem ?...

1 ... 2 3 4 ... 6