Marka Meec - JULA

Do ostatniej strony »
G
kris 2013-05-08 22:31

Re: Marka Meec - JULA

mam już piłe łańcuchową i wiertarko wkrętarke, obie pracują bez problemu i spełniają moje wymagania,polecam

G
Molon 2013-05-12 14:29

Re: Marka Meec - JULA

czerwony meec - młotowiertarka.. póki co jeszcze chodzi ;p 1500 w ładnie ścianę trzepie w wielkiej płycie. Cena - rewelacja.
Trochę kiepska jakość wykonczenia pudełka :D ale to szczegół ważne, że wchodzi w ścianę jak w masło :D

G
tad 2013-05-13 12:26

Re: Marka Meec - JULA

Wymień łożyska silnika zanim się rozlecą

G
Michał 2013-06-02 11:23

Re: Marka Meec - JULA

Kupiłem młotowiertarkę Meec czerwona za ok 250zł. Powierciła w pustakach parę dziur pokuła w pustakach i po 3miesiącach przestała wiercić tylko kuje tragedia myślałem że dłużej to pochodzi a sprzęt był sporadycznie używany.

G
endru 2013-07-16 14:11

Re: Marka Meec - JULA

Ja ogólnie jestem z narzędzi zakupionych w JULA zadowolony. Mam szlifierkę tarczową 125 Meec używam sporadycznie ale bardzo intensywnie od niespełna roku i jestem bardzo zadowolony (normalnie jak nie chińczyk). Wiertarka kolumnowa Meec za 249 też bez zastrzeżeń (luzy pinoli jak u każdej innej dedry itp. wynalazków w podobnej cenie) po napunktowaniu wierci idealnie, bez punktowania potrzeba trochę wprawy ale też można dość dokładnie pomajsterkować. Mam jeszcze kilka mniejszych narzędzi jak gwintowniki, wiertła, imadło maszynowe itp. i jestem zadowolony. Kolejne zakupy też planuję w Juli. Stosunek jakość/cena jest moim zdaniem lepszy niż w Praktikerze , Leroyu czy Castoramie (nieznacznie ale jednak lepszy).

G
pmouse 2013-07-16 16:51

Re: Marka Meec - JULA

również dołączę się do pozytywnych odczuć z użytkowania tej marki. Może i tanie, może i chińskie ale np. używam elektrycznego klucza udarowego tej marki gdzieś od roku a naprawiam maszyny budowlane i powiem tak deptam go ile się da (ustawiłem sobie limit górny nakrętki 24) i dopiero miesiąc temu wymieniłem szczotki - aż się zdziwiłem że tyle wytrzymały bo dostaje sprzęt po dupie, oczywiście z pewnym rozsądkiem. Dodam jeszcze że kupiłem go z ciekawości bo w terenie z reguły brakuje wiatru w przewodach a prąd zawsze się znajdzie, no i zdziwiłem się bo jeszcze lata

G
Waldi 2013-07-20 13:25

Re: Marka Meec - JULA

Ja używam dość często narzędzi meeca, czyli wiertarko-wkrętarki, szlifierki kątowej 125 mm, i jestem bardzo zadowolony. Ale radze tylko i wyłącznie red series - szaraki klują jakością wykonania już podczas patrzenia na nie. Mam tez dużo innych pierdół z Juli i wiadomo że nie jest to Makita ale w domu wystarczają w zupełności. Jak dla mnie stosunek cena-jakość bardzo dobra.

G
Nitro 2013-08-15 13:05

Re: Marka Meec - JULA

Witam. powiem wam ze kupiłem kilka narzędzi marki meec w juli miedzy innymi szlifierkę kontową z której jestem zadowolony radzi sobie spokojnie z cieciem karoserii posiadam tez piłę kontowa kupiłem ja ponieważ robiłem skrzynie na sprzęt i służyła mi do ciecia profili Alu zmieniłem tylko nóż . t wszystko było by oki ale pierwszego dnia uszkodził sie włącznik wiec pojechała na wymiankę do tego potrzebowałem nitownicy pneumatycznej tez meec'a i spisuje sie bardzo dobrze kupiłem tez lutownice w zestawie za 60 pln i urzywam ich czesto jeszcze nic nie padło oczywiście niektóre narzędzia w których potrzeba precyzji zwłaszcza do prac zarobkowych warto kupić lepsze ale do urzytku domowego nadają sie jak najbardziej

G
Tomek 2013-11-09 19:43

Re: Marka Meec - JULA

Kupiłem młoto-wiertarkę Meec`a za śmieszne pieniądze (129 zł). Jestem zadowolony. Radzi sobie z wyburzaniem ceglanych murów i betonu. Do użytku na potrzeby domowe jest wystarczająca. Przymierzam się do kupna kolejnych narzędzi z tej firmy. Jak się komuś nie podoba, to niech inwestuje w Makitę lub Hitachi.

G
serwismen 2013-11-10 23:00

Re: Marka Meec - JULA

jesli chodzi o mlotowiertarki z juli....siadaja glownie lozyska. wytapiaja przy okazji obudowe stojanu, uzwojenia silnikow z aluminium jak to chinszczyzna.
mloty maac-siadaja glownie przekladnie,tryby robia rozpierduche.

G
kolo 2013-12-18 20:18

Re: Marka Meec - JULA

szwedzki market- chinskie produkty, wykonczy ich najwiekszy sklep internetowy na swiecie, nie podaje nazwy zeby nie bylo reklamy , wchodzi na polski rynek w przyszlym roku, w Niemczech wykonczyl Practikera !

G
dar1982 2013-12-26 20:18

Re: Marka Meec - JULA

Mee'c może i nie jest profesjonalny ale wystarczający dla każdego do domu. Mam dom drewniany szkieletowy, który remontuje. Mam piła tarczową mee'c ze stołem, piłę do cięcia pod kątami, szlifierkę wyrzynarkę i kilka innych i muszę powiedzieć że dają radę. Jasne na robotę zarobkową bym brał dewalta ale do mnie na remont to jest wystarczająco.
Ps. w Norwegi mamy 5 lat gwarancji i nikt niema problemu z reklamacjami.

G
klient 2014-01-27 19:58

Re: Marka Meec - JULA

Kiedyś kupiłem w Juli podnośnik samochodowy hydrauliczny 2,5 tony. Odkręciłem nakrętki ,podniosłem auto ( 1300 kg.) na podnośniku i ledwo śię odwróciłem a samochód już opadł na ziemię. Facet z infolinii powiedział ,że podnośnik tak właśnie powinien działać. Zawiozłem do sklepu Jula w Lublinie i bez słowa mi zamienili na inny. Sprawdziłem czy sprawny podnosząc auto na parkingu sklepowym. Nie opadł.
Kupiłem odśnieżarkę i jakoś na razie działa.

G
jula 2014-01-28 10:51

Re: Marka Meec - JULA

UWAGA UWAGA MA MARKI WŁASNE JULA OBOWIĄZUJE TYLKO ROK GWARANCJI TAKŻE ZASTANÓWCIE SIĘ CZY WARTO

G
daro 2014-02-03 19:03

Re: Marka Meec - JULA

nie narzekajcie na mecca ,,kto nim nie pracował,,pracuje nimi od 1O lat w szwecji i nie ma żadnego problemu.

1 2 3 ... 6