Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

Do ostatniej strony »
G
bob_budowlany 2012-02-13 21:15

Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

Witam..

Chciałem pójść na własną rękę i kupić na dobry początek jakiś zestaw (powiedzmy sobie: Wkrętarka, szlifierka kontowa, Pilarka tarczowa, Młoto-wiertarka ) elektronarzędzi akumulatorowych....

Szukałem rozmaitych testów i sam się nie mogę zdecydować czy wybrać sprawdzoną Makite ? a może AEG ? Miluakee ??


Mam pozytywne doświadczenia z budowlanymi wkrętarkami Makita....która mnie nie zawiodła ani razu....nawet przy mrozach -5 dawała sobie radę....

AEG to firma zupełnie dla mnie nowa....posiadam zręczną wkrętarkę AEG BS12CIQ i muszę jej przyznać...naprawdę sporą moc !!! aż byłem zaskoczony....naprawdę ciężko ją zatrzymać....

Niestety nie mam doświadczenia z Miluakee.....jednakże wyczytałem sporo pozytywnych opinii na temat tej firmy.....

Zdaję sobie sprawę z tego że np: jeden topowy produkt może być naprawdę dobry z całego zestawu a inny znów może okazać się sprzętem nie wartym wydawania pieniędzy.....

Tak więc proszę o opinie i wasze doświadczenia ...

G
JK. 2012-02-13 22:28

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

Najfajniejsze Combo zestawy masz z Makity, Milwaukee, Bosch i Dewalta..i jest jeszcze hilti ale te rażą ceną. Te marki mają szeroki wybór. AEG też ma zestawy, ale brakuje w ofercie np: szlifierki kątowej. Raczej z każdej marki będziesz zadowolony, jeśli chodzi o jakość. Kwestia jak duży na raz zestaw chcesz kupić. Bo np: Makita ma szlifierkę kątową do kupienia, ale chyba nie ma zestawu z nią. Czyli możesz dokupić ją później.
Z MIlwaukee jest obecnie do kupienia niemal pełen zestaw podsatwowych narzędzi, brakuje w zasadzie tylko wyrzynarki.

G
PanFleks 2012-02-13 23:15

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego


Z MIlwaukee jest obecnie do kupienia niemal pełen zestaw podsatwowych narzędzi, brakuje w zasadzie tylko wyrzynarki.


Niczego nie brakuje ;-)
Są dwie wyrzynarki w systemie 18V:

http://www.narzedzia.com/milwaukee-wyrzynarka-akumulatorowa-hd18-js,11252.html

http://www.narzedzia.com/milwaukee-wyrzynarka-akumulatorowa-hd28-jsb,27496.html

jest także system M12:

http://www.tomax.pl/8890-9225-large/wyrzynarka-bezprzewodowa-m12-js-22-milwaukee.jpg

G
JK. 2012-02-14 11:39

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

Panie fleksie;P czytaj pan uważnie;) W zestawie największym, NIE ma wyrzynarki;) ale w innych jest, lub do dokupienia osobno;) Po prostu nie ma zestawy gotowego w którym było by wszystko:
http://allegro.pl/milwaukee-hd18-pp6b-hd18-hx-zestaw-narzedzi-akum-i2116701509.html - jak widać wyraźnie nie ma tu wyrzynarki;) - którą jakby nie było można dokupić osobo;) w wersji zero.
Poza tym ten drugi link to wyrzynarka do systemu M28/V28 czyli 28V nie 18V;)

G
anty_jot_kuta.. 2012-02-14 16:15

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

jk sam na pisał temat i teraz sam sobie odpowiada. hehe polecam tylko makitę i hilti. najlepsze narzędzia jakie są dostępne na rynku.

G
JK. 2012-02-14 20:41

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

bez komentarza;)

G
bob_budowniczy 2012-02-16 10:27

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

I tak chyba zrobię kupię Makite....sprawdziła się już wile razy...ale nie ukrywam że gdyby nie cena zestawów AEG pewnie wybór padłby na AEG

G
JK. 2012-02-17 16:57

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

Bob ;) najlepiej zrobiłbyś kupując Dewalta;)) bo jest naj naj... same oh i ah. Nie mając dewalta nigdy nie będziesz fachowcem w 100%;)))))))))





LOL

G
Jot_kuta... 2012-02-17 20:07

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

majster, 346, Jk. hmm ciekawe nicki JK to zamienniki Radosławie? weź chłopie jadą po tobie wszyscy na każdym poście cwaniaczku, nikomu tu nie pomagasz tylko dupe zawracasz. chłopi daj sobie na wstrzymanie, Aegównem i Millw_upe nic nie wskórasz bo wszyscy mają gdzieś JK i AEGówno. spróbuj na forum elektroda może tam kogoś przekonasz tu jesteś spalony , każdy ma cię dość, walisz w mur rozspisując dłuuugie posty, ośmieszasz się, ale jak to mówią "pluj mu w twarz , JK powie że deszcz pada" jak jeszcze wiesz co to znaczy to pomyśl, że się ośmieszasz. :)))

G
AntyAntyJK 2012-02-17 20:24

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

Kup pan dupwalta;)

G
Jot_Kuta.. 2012-02-17 20:48

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Mariuszek 2012-02-17 23:11

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Mariuszek 2012-02-17 23:27

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

Albo przychodzi do sklepu narzędziowego JK. Jasiu i mówi poproszę AEG ah hmmm… nie proszę Pana zostały nam tylko zestawy WUTRHA I MILWAUKEE, a czym się różni WURTH OD MILWAUKEE mówi oburzony klient do JK. Ten wzdycha i burczy pod nosem hmmm…. czasami kolorem…

G
Mariuszek 2012-02-17 23:47

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

heh:)

Zdjęcia

G
JK. 2012-02-18 00:25

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

Żenada :)

1 2 ... 3