KRESS

G
wiesław 2007-06-10 00:00

KRESS

Ostatnio zastanawiałem się nad zakupem elektronarzędzi do domowych potrzeb. Zaznaczam że chodzi mi o dobrą jakość i w miarę analogiczną i logiczną cenę. Szukałem w internecie różnych opinii. zacząłem od wiertarek. Patrzę i w ocenie 5 gwiazdek mają tylko wiertarki Kress. No cóż muszę powiedzieć że się trochę zdziwiłem ale ok. W końcu mogli opatentować jakiś nowy system i przegonili konkurencje. Ale patrzę dalej w inne kategorie i co widzę. We wszystkich kategoriach najlepszy jest Kress i w każdej kategorii i każde narzędzie ma 5 gwiazdek. W tyle pozostają niebieski bosch , metabo , skil , de walt , DWT , makita , hitachi , milwaukee , aeg. Co o tym myślicie. Czy to znaczy że mamy nowego superlidera wśród producentów elektronarzędzi? Czy po prostu firma KRESS dobrze płaci za faworyzowanie swoich narzędzi. Ja jestem zdania że Kress owszem robi dobry sprzęt ale nie jest liderem i do niektórych marek jeszcze mu daleko.

G
Marcin 2007-06-10 00:00

Re:KRESS

powiem że raczej mają podpisaną umowę na wyłączność w handlu Kressem ;) To dobry sprzęt, ale nie aż tak by przegonić konkurencję... zwłaszcza taką
ot bawią się w nieetyczną propagandę ;)
pozdro

G
elektroservis 2007-06-11 00:00

Re:KRESS

HEHE po prostu mają najlepszy zarobek na Kresie i wychodzą z założenia ze najlepsze jest to na czym najlepiej sie zarabia

G
Michał 2007-06-11 00:00

Re:KRESS

a moze sponsoruje strone?? :)
pozdro

G
Marcin 2007-06-11 00:00

Re:KRESS

HEHE po prostu mają najlepszy zarobek na Kresie i wychodzą z założenia ze najlepsze jest to na czym najlepiej sie zarabia
Niezwykle profesjonalne podejście ;)
pozdro

G
Leszek 2008-02-25 00:00

Re:KRESS

Kiedy kupowałem odkurzacz, miałem do wyboru karchera i kressa. Wybrałem Kress ze względu na cenę i funkcjonalność.
Nie eksploatuję go zbyt mocno i jak na razie nie mam się do czego doczepić. Ale to dopiero pól roku, więc zobaczymy.
pozdro.

G
adi 2008-02-29 00:00

Re:KRESS

kress robi bardzo dobre elektronarzędzia w stosunku do konkurencji wystarczy popatrzeć na jakimś forum cnc jak sie mają wrzeciona kresa w stosunku do innych marek :]

G
Pinio 2009-03-10 00:00

Re:KRESS

KRESS w Polsce nie egzystuje jako samodzielna firma -ich generalnym dystrybutorem jesj Lange-łukaszuk.
Co do jakości to faktycznie jest jedna z solidniejszych marek na rynku.
Nie wszyscy wiedzą że Hilti opiera swoje konstrukcje na elementach kupowanych od Kressa.
W Polsce ciężkie maszyny KRESS-a pracują w Kombinacie Górniczo-Siarkowym a o ich wytrzymałości świadczy też to że pracują w firmach wydobywczych takiego np Gazpromu na dalekiej północy.
Przedstawiciele Kressa twierdzą że Kress jako jedyny producent nic nie kupuje od innych producentów i praktycznie całe narzędzie powstaje tylko w ich fabrykach.
Napewno nie jest to sprzęt gorszy od jakościowo od AEG czy niebieskiego Bosha a nawet Makity-często wpada lepiej od wymienionych marek.

G
chris70 2009-03-12 00:00

Re:KRESS

Witam
Zgadzam się z przedmówcą.Na szkoleniu w Kress(wtedy jeszcze przedstawicielem była firma Construbau Polska w Krakowie)dość dokładnie zapoznałem się z produktami tej firmy, oraz produkcją poszczególnych maszyn. Sam intensywnie użytkuję wiertarkę SBLR 2362 i młotowiertarkę PH 500 - urządzenia sprawują się rewelacyjnie już od 2002 roku.Pozdrawiam.

1

Producenci :