Kosiarki MTD

Do ostatniej strony »
G
Kasia 2005-06-22 00:00

Kosiarki MTD

Ostrzegam przed kupowaniem kosiarek z MTD Poland, ponieważ w przypadku uszkodzenia jest duzy problem z wyegzekwowaniem gwarancji.

G
atos 2005-06-23 00:00

Re:Kosiarki MTD

Sliczne dzięki Kasiu za info. Jak to fajnie wiedzieć coś wcaześniej. :):)

G
kazimierz 2005-09-09 00:00

Re:Kosiarki MTD

potwierdzam. mam problem.

G
Robert 2006-03-14 00:00

Re:Kosiarki MTD

Na czym polegają te problemy z naprawami gwarancyjnymi i w jakim mieście mają miejsce?

G
jola 2006-07-03 00:00

Re:Kosiarki MTD

potwierdzam są z nimi problemy i to nie tylko a kosiarkami ale i z areatorami i wertykulatorami

G
paweł 2006-07-03 00:00

Re:Kosiarki MTD

i ja tak słyszałem .

G
Krzysztof 2006-11-20 00:00

Re:Kosiarki MTD

jestem od dwóch dni nieszczęśliwym posiadaczem kosiarki fmy.mtd sp 48 hwc.Z deklarowanych 4 koni mech. otrzymałem 4 chabety padające na pysk przy byle większej kępce trawy.Kosiarka wspaniale prezentująca się na sklepowej pułce okazała się wielkim niewypałem.Postanowiłem odwiedzić serwis ale po przeczytaniu opinji zamieszczonych na tym forum chyba raczej podziękuję za ten w sumie dość kosztowny bubel.Jeśli ktoś z czytelników mojej opinji jest w posiadaniu takiego sprzętu i ma o nim wręcz odmienne zdanie proszę o pomoc w wyjaśnieniu mojego problemu

G
karol 2007-07-15 00:00

Re:Kosiarki MTD

posiadam kosiarkę MTD 3km ale wąską dzięki temu nawet z obrotó nie schodzi. Zaznaczyłem że wąska bo widziałem taki silnik montowany na szerszej kosiarce. Kupiona w Tesco za 468zł promocja do 18.lipca

G
Kate 2007-07-23 00:00

Re:Kosiarki MTD

Ja również ostrzegam! MTD POLAND to firma kant! Po jednym sezonie koszenia wysiadł silnik i nie można doprosić się naprawy. Kosiarka ma gwarancji 2 lata. Zbywają człowieka jak mogą. A na swojej stronie internetowej "złote góry obiecują".

G
Witold 2007-10-30 00:00

Re:Kosiarki MTD

Witam
jezli chodzi o kosaiarki MTD nie mozna wszytskiego rozpatrywac w ten sam sposob. mam kosiarke mtd na silniku hondy i jestem bardzo z niej zadowolony a to dlatego ze nie kupilem maszyny na chinskim silniku tylko na markowym. Jezeli sie wystrzegac to wlasnie chinskich silnikow i kupowania w marketach,
pozdrawiam

G
Michał 2007-12-01 00:00

Re:Kosiarki MTD

Przeczytałem te kilka postów i śmiac mi sie chce,
wszyscy najeżdzacie na MTD , a nikt z Was nie przedstawił choć jednego rozsądnego argumentu potwierdzającego jakość tych maszyn.
Jeszcze nie słyszałem takich rzeczy żeby "prawidłowo eksplatowany" silnik po sezonie wysiadł.
Z doświadczenia wiem że 95% wszystkich uszkodzeń jest powstałych z niewłaściwej obsługi sprzetu, i niedostosowania jego do ilości wykonywanej pracy (za duże powierzchnie)
Przed zakupem proponuję najpierw dopytac sie czy dany model będzie odpowiedni do Waszych oczekiwań w autoryzowanym punkcie sprzedaży

G
henning 2008-04-28 00:00

Re:Kosiarki MTD

Witam wszystkich. Muszę wam powiedzieć że faktycznie to co piszecie jest śmieszne. Od kilku lat używam kosiarek tylko MTD. Każda firma ma jakieś wady prawda? Ja mieszkam w takim miejscu że w okolicy mam cztery serwisy MTD i jeśli w jednym nie chcą mi naprawić jakiejś usterki jadę do następnego. Do tej pory nie miałem większych kłopotów z produktami tej firmy. Niedawno kupiłem sobie kosiarkę spalinową BBM 46 R-OHV za 799,00zł. i jest to jak dotąd najlepszy mój zakup. I pamiętajcie że to punkty sprzedaży prowadzą naprawy więc jeśli serwisant jest do dupy to za chiny ludowe nie naprawi wam kosiarki. Pozdrawiam i życzę udanego sezonu.

G
Andrzej 2008-05-15 00:00

Re:Kosiarki MTD

Piszesz,że od kilku lat używasz kosiarek MTD,(rozumiem, że posiadasz którąś z koleji), a jeśli coś nawali to jeśli nie w jednym to drugim serwisie naprawisz.
No cóź, ja 11 rok używam najzwyklejszej kosiarki z makro i o serwis jeszcze nie miałem potrzeby pytać. Oczywiście obsługi wykonuję co roku osobiście. Pozdrawiam.

G
roman 2008-07-02 00:00

Re:Kosiarki MTD

Przeczytałem te kilka postów i śmiac mi sie chce,
wszyscy najeżdzacie na MTD , a nikt z Was nie przedstawił choć jednego rozsądnego argumentu potwierdzającego jakość tych maszyn.
Jeszcze nie słyszałem takich rzeczy żeby prawidłowo eksplatowany silnik po sezonie wysiadł.
Z doświadczenia wiem że 95% wszystkich uszkodzeń jest powstałych z niewłaściwej obsługi sprzetu, i niedostosowania jego do ilości wykonywanej pracy (za duże powierzchnie)
Przed zakupem proponuję najpierw dopytac sie czy dany model będzie odpowiedni do Waszych oczekiwań w autoryzowanym punkcie sprzedaży

proszę bardzo w autoryzowanym serwisie dowiedziałem się że brak jest części zamiennych i lepiej kupić nową --- czy coś jeszcze można dodać?--- nie chciałem egzekwować gwarancji tylko dokupić uszkodzoną część

G
Michał 2008-07-16 00:00

Re:Kosiarki MTD

Widocznie trafił pan na moment kiedy rzeczywiście mogło części brakować (w sezonie jest ogromne spiętrzenie zamówień i wtedy wszyscy na raz wszystkiego potrzebuja. To że sprzedawca lub serwis powiedział że części nie ma to poprostu poszedł sobie na łatwiznę i Pana olał bo rzeczywiście łatwiej kupić nową kosiarkę jak naprawiać starą po co sobie brudzić ręce.
Muscie Państwo zrozumieć biznes kosiarkowy - to typowy przykład sezonówki która trwa od kwietnia do lipca a potem zapominamy o swojej kosiarce aż do następnego sezonu ale wtedy najczęściej wymaga ona naprawy .
A jakby tak oddać kosiarkę do naprawy np w listopadzie albo w lutym zapewniam was że każdy serwis naprawi ją szybko i bez nerwów
Proszę o troszkę zrozumienia tej branży

1 2 ... 13