KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

G
świeżo upieczony 2012-07-30 12:16

Re: Re: Re: Re: KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?



Wszystko do kupienia na allegro w cenach dużo niższych, dostępne od ręki. To samo dotyczy noży.

Ale niestety nowe kosiarki Partner to raczej tańsze nie są, wiem bo już szukałem wszędzie i ostatecznie parę symbolicznych PLN urwałem i dostałem gratis olej bezpośrednio u dealera, poza tym ceny sztywne... P53-625D 3w1 - 1.499,- najtaniej.

G
bolek 2012-09-27 16:58

Re: KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

No ja niestety musiałem tego Partnera wy złomować po trzech sezonach i teraz kupiłem sobie GW530s i już widzę że ta kosiarka jest o niebo lepiej zrobiona od partnera, w brodę sobie pluje bo mnie u dealera namówili że to taki dobry sprzęt a w pierwszej wersji mialem kupić właśnie GW530S,gdybym ją kupił jako pierwszą to pewnie bym się cieszył o wiele dłużej ale na błędach się człowiek uczy

G
nowy 2012-10-01 20:36

Re: Re: KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

Partnera wy złomować po trzech sezonach i teraz kupiłem sobie GW530s

Mam pytania - co konkretnie niedomagało w tym Partnerze i co to za firma Green World, bo trudno znaleźć jakieś opinie użytkowników (zastanawiam się w jakim będzie stanie za 3 lata)?

G
DARIO 2013-07-18 08:00

Re: KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

Kosiarka Partneer to chiński badziew. wytrzyma 2 sezony , ale pod warunkiem , że z 500 zł minimum jeszcze włożymy. Psuje się wszystko. Koła się wyłamują , blachy odpadają itd , itd. Napęd chodzi max. jeden sezon. Naprawy gwarancyjne ? śmiech na sali , wszystko z winy użytkownika.

G
PAWELO7 2013-07-26 12:46

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Kuba 2013-07-27 13:25

Re: KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

Popieram poprzedników Partner to takie badziewne Chińskie zabawki

G
rc 2014-02-12 19:38

Re: KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

mam od 8 lat kosiarkę partner 5.5kM z napędem, działka 3900m i daje radę.Przez te lata tylko wymiana linki od napędu - ok.100zł i coś z napędem - ok 200zł.Polecam

G
Mirek 2014-02-23 19:30

Re: KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

No niestety to taka dolna półka,sprzęt awaryjny z części do tanich nie należą,cenowo też jest drogo,nie warto zawracać sobie tym głowy

G
buldok45 2014-12-28 12:43

Re: KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

Witam!! to tą kosiarkę, która kosi trwę 1,5 metrową masz zamocowaną na traktorze!!!

G
Szapok 2015-04-24 09:07

Re: KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

Ja mam model P4553CM. Pracuje od 7 lat bez wymiany oleju (tylko dolewki), na tym samym filtrze, świecy. Teść kompletnie nic przy niej nie robił, a kosiarka działa. Przy pierwszym uruchomienie w sezonie trzeba trochę pociągać sznurkiem, ale jak już odpali, to cały sezon jest OK. Czasem puści dymka, czasem zafaluje, ale dosłownie czasem. W tym roku postanowiłem do niej zajrzeć i wymienić co nieco.
Kosiarka nie ma żadnych "bajerów", ale jest trwała i jak na razie niezawodna - mimo złego traktowania przez właściciela :) Śmiało mogę polecić.

G
ena 2015-05-04 15:08

Re: KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

Ten model u nas szaleje na prawie 3000 m/2 silnik hondy niezawodny,,,mam ja 8 rok ,2 kola z tylu wymienione-te duze,ale za to napedowe 2razy,,,ale tak dobrze zbiera nawet mokre....

G
Roberto 2021-06-04 13:36

Re: KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

Chyba te kosiarki Partner nie takie złe jednak. Moja ma 10 lat, olej chyba raz wymieniony przez "fachowców" dymiła potem cały sezon. Teraz chcę sam wymienić olej i nie wiem czy mam przechylić kosiarkę aby wylać olej (na yotubie tak robią) czy użyć jakiejś odsysarki. Korka spustowego nigdzie nie widzę. Może ktoś wie czy jest korek w Partner P53 550 CMW z silnikiem B&S 550.

1 ... 7 8

Kategorie :