kosa spalinowa firmy eurotec !

Do ostatniej strony »
G
Darek5109 2008-05-06 00:00

kosa spalinowa firmy eurotec !

mam zamiar kupić nową kosę spalinową gdy szukałem jakichś produktów w internecie spotkałem sie z mnóstwem towarów firmy eurotec kosy maja dużą moc i są w bardzo przystępnej cenie nie wiem co mam teraz zrobić czy te kosy w rzeczywistości są takie dobre?

G
Romano 2008-05-08 00:00

Re:kosa spalinowa firmy eurotec !

odpuść sobie firmę eurotec. Co do mocy to informacja na nalepce jest błędna ta firma specjalnie zawyza dane znamionowe w celu efektywniejszej sprzedazy.... Kupno czegokolwiek z tej firmy jest niczym lokata...bez sensu !
Nie naprawisz tego nigdzie, jedyne co to bedziesz co tydzien wymienial na gwarancji aż do znudzenia...
...Polecam Stihl ktory bedzie Ci służyła przez Wieki
pzdr.

G
Darek5109 2008-05-08 00:00

Re:kosa spalinowa firmy eurotec !

dzięki za ostrzeżenie o badziewiu... ! :D

G
Kristofer 2008-05-19 00:00

Re:kosa spalinowa firmy eurotec !

Witam jak gwarancja EUROTEC - gdzie dostaniesz gwarancje na te narzedzia firma nie daje przeciez ??

G
Gość 2009-07-06 00:00

Re:kosa spalinowa firmy eurotec !

Witam jak gwarancja EUROTEC - gdzie dostaniesz gwarancje na te narzedzia firma nie daje przeciez ??
No niby tak. Wiesz ja dałem się namówić na tą kose i moja kosa odpukac jest chyba ze złotej kolekcji skosiła juz tyle fakt na samej żyłce bo tarczy jakoś nie miałem okazji założyć i narazie śmiga bez zażutu więc ja bym był ostrożny strasząc ludzi że to bubel umnie się sprawdziła zawodowo no i jestem zadowolony że zaoszczędziłem i mam dobrą kosę Pozdrawiam

G
spec 2009-07-23 00:00

Re:kosa spalinowa firmy eurotec !

a ja polecam trzeba ją tylko dopracować. 100poprawek a potem kosy nie sposób zajechać. moc kosy jest adekwatna do opisu. Polecam.

G
wojciech 2009-08-05 00:00

Re:kosa spalinowa firmy eurotec !

jakie poprawki masz na myśli?

G
krzysiek 2009-09-04 00:00

Re:kosa spalinowa firmy eurotec !

ja również mam taka kosę, nie jest to stihl ale nie narzekam, 2 lata kosze i daje rade (a mam co kosić, łącznie z rowami!)nie polecam tarczy ośmiozębnej, bo jest ciężka i silnik się męczy.Jak byłoby mnie stać to wybrałbym produkcje sthilowską ,ale i tak nie narzekam!

G
Witold 2009-09-21 00:00

Re:kosa spalinowa firmy eurotec !

A słyszeliście może o ekologicznych kosiarkach? Podobno HUSQVARNA wymyśliła kosiarkę, która emituje mało spalin do atmosfery i jest cicha. Na dodatek łatwo ja zutolizować. Wiecie może jaki to model?

G
Stanislaw 2009-09-22 00:00

Re:kosa spalinowa firmy eurotec !

Mysle, ze chodzi tutaj o panthere Leo. Widziałem ją podczas czytania " trendów w ogrodnictwie ". Z utęsknieniem czekam na jej premierę, bo jest rzeczywiscie innowacyjna

G
Maria 2009-09-22 00:00

Re:kosa spalinowa firmy eurotec !

ja ta panthere leo ogladalam na zdjeciach w necie i powiem ci ze mega maszyna. jako kobieta z przyjemnoscia kosilabym nia trawe ;) tez nie moge sie doczekac az ja wypuszcza na rynek.

G
Witold 2009-09-23 00:00

Re:kosa spalinowa firmy eurotec !

Myślę, że warto pokazać innym o czym rozmawiamy. W tym celu proponuje odwiedzic ta stronę: http://pl.engadget.com/2009/06/12/husqvarna-panthera-leo-kosiarka-lepsza-niz-scigacz/

G
Niewiadomski.com.pl 2009-10-17 00:00

Re:kosa spalinowa firmy eurotec !

Nie mam przekonania do tych ekologicznych kosiarek,uważam ze jest to chwyt marketingowy. Najlepsza jak dla mnie jest spalinowa.

G
Daniel 2009-10-21 00:00

Re:kosa spalinowa firmy eurotec !

A ja myśle ze to jest przyszłość w naszych ogródkach:) http://www.husqvarna.com/pl/homeowner/products/robotic-mowers/husqvarna-robotic-mowers-for-homeowners/

G
łukasz 2010-03-20 11:57

Re:kosa spalinowa firmy eurotec !

odpuść sobie firmę eurotec. Co do mocy to informacja na nalepce jest błędna ta firma specjalnie zawyza dane znamionowe w celu efektywniejszej sprzedazy.... Kupno czegokolwiek z tej firmy jest niczym lokata...bez sensu !
Nie naprawisz tego nigdzie, jedyne co to bedziesz co tydzien wymienial na gwarancji aż do znudzenia...
...Polecam Stihl ktory bedzie Ci służyła przez Wieki
pzdr. Nie zgodzę się z tobą mam miga i kompresor tej firmy służą mi juz 2 lata.Jestem zadowolony a bardzo dużo zaoszczędziłem.

1 2 ... 3