Jaki zestaw wkretarka + zakrętarka udarowa.

G
Forrest25 2017-01-14 09:39

Jaki zestaw wkretarka + zakrętarka udarowa.

Witam,
Mam do zrobienie cały remont poddasza. Potrzebna mi będzie do tego dobra wkrętarka, ale tak jak większość liczę się z kasą. Do wykonania są sufity, skosy i ścianki z gk oraz podłogi na legarach z płyt OSB, gdzie będę używał do montażu 15-20 cm wkrętów. Po krótkim rozeznaniu stwierdziłem, że przy tak długich wkrętach zwykłe wkrętarki, takie na które mnie stać, czyli do max. 700zł nie dają rady, bo moment obrotowy może być za mały przy takich obciążeniach. wpadłem wiec na pomysł, żeby kupić zestaw wkrętarka + zakrętarka udarowa. Wkrętarka mogę zrobić zabudowy i pokręcić sufity, a zakrętarka powinna dać radę przy podłogach.Ponizej kilka prppozycji:
- Einhel wkrętarka TE-CD 18/2 Li Kit + klucz udarowy akumulatorowy TE-CI 18 Li Kit. - 580zł nie mam zufania do tej firmy
- Makita wkrętarka DF347D + wkrętarka udarowa TD126D - 729zł ale tylko 14,4v
- Ryobi wkrętarka ONE+ RCD18LL99S + zakrętarka udarowa RID1801M - 899zł Drogo ale bardzo dobre parametry, nie zam tej firmy osobiście i nie wiem czy warto wydać taką kasę.
Proszę o propozycje i opinie. Moze znacie jedno użądzenie za rozsądną cenę, które da sobie radę z tymi zadaniami. w grę wchodzą również urządzenia sieciowe.

1