Jaki prezent dla faceta w ogrodzie?

G
masza212121212 2014-10-22 23:22

Jaki prezent dla faceta w ogrodzie?

Niebawem mój mąż, który od dłuższego czasu zajmuję się fachowo pielęgnacjami ogrodów u ludzi, ma urodziny. Chciałabym mu zakupić jakiś oryginalny prezent, ale żeby był z niego zadowolony. Czy myślicie, że Nożyce do żywopłotu HT 700 Flexible Cut będą odpowiednim prezentem? Raz, że pomyślałam o tym, że może to być dla niego dobra zabawka, a dwa, że może to właśnie mu się przydać do jego działalności. A co wy możecie mi doradzić?

G
Ewka 2014-10-23 08:42

Re: Jaki prezent dla faceta w ogrodzie?

Jeżeli zajmuję się profesjonalnie to lepiej sprawdź czy takiego sprzętu już nie posiada. Jakbym miała polecać to nożyce akumulatorowe Gardena ComfortCut są bardzo solidne i godne polecenia. Te które wymieniasz to w ogołe nie kojarze, wieć może lepiej nie kupować kota w wroku. Gardena ma opcje wymiany nozy i latwo się nią pracuje.

G
Julek 2014-10-23 08:48

Re: Jaki prezent dla faceta w ogrodzie?

Jak ja miałbym doradzać coś dla faceta, któpry profesjonalnie zajmuje się ogrodami to jakiś zestaw bym polecał. Najlepiej to co szybko się zużywa a zawsze jest potrzebne. Widły, łopaty, sekatory, szpadle.. Takie rzeczy w dobrej cenie ale markowe na pewno dłużej pociągną niż byle jaki sprzęt. CO do marek to na penwo zwróć uwagę na Romanik albo po prostu Fiskars - wiadomo marka mówi sama za siebie :)

G
Patrycja 2014-10-31 12:54

Re: Jaki prezent dla faceta w ogrodzie?

Jeżeli wiesz co się jemu przyda i wiesz że ucieszy się z takiego prezentu to uważam, że nożyce będą prezentem idealnym :) Tylko po co takie drogie? Nie warto przepłacać. Polecam Tobie Grizzly EHS 500T. Tańsze i po prostu lepsze :)

J
Józek 2014-10-31 13:00

Re: Jaki prezent dla faceta w ogrodzie?

No błagam, po to dorgie żeby to było soolidne a nie jakieś nieznanej nikomu firmy. Poza tym z tego co mi wiaodmo Grizzly z profesjonalnymi narzędziami za dużo wspołnego nia ma - stąd cena. A jak to ma byc porzadny prezent który będzie mu codziennie służył przez lata to tylko sprawdzone marki. CO innego podcinanie krzaczkaprzed domem a co innego profejonalna zarobkowa pielęgnacja ogrodow..

G
kebab 2014-10-31 15:56

Re: Re: Jaki prezent dla faceta w ogrodzie?

Jeżeli wiesz co się jemu przyda i wiesz że ucieszy się z takiego prezentu to uważam, że nożyce będą prezentem idealnym :) Tylko po co takie drogie? Nie warto przepłacać. Polecam Tobie Grizzly EHS 500T. Tańsze i po prostu lepsze :)

To są nożyce na wysięgniku, nie o takich tu mowa, więc twoja porada to raczej nie płynie od serca .
A chińczyk o takiej konstrukcji to podejrzewam, że góra 10 minut będzie pracował bezproblemowo

G
robot 2014-11-02 12:21

Re: Jaki prezent dla faceta w ogrodzie?

Moim zdaniem elektryk na usługach to koszmar, poza tym potrzebujesz narzędzia z dobrym serwisem, tj. stihl, makita.
Dobre są też active(choć nazwa brzmi jak chinol z biedronki) ale tu gorzej z siecią serwisową.
A jak spalinówka za droga to kup mu dobry przedłużacz np. ogrodowy Garant Bretec. Taki który można rozwijać bez odłączania narzędzi, przewód nie sztywnieje na mrozie .

K
KrystianRet 2014-11-20 12:09

Re: Jaki prezent dla faceta w ogrodzie?

Może coś do strzyżenia płotów nie byłoby głupie, hm?

1