Jaki odkurzacz do liści?

G
Wojtas 2014-09-15 10:15

Jaki odkurzacz do liści?

Doszedlem do wniosku że nie chce mi sie za każdym razem jak jesień przyjdzie beigac po ogrodzie z grabiami bo to zajmuje mi za duzo czasu.. tym bardziej, ze moje plecy juz powoli ledwo dają rade. No i przyszedl czas na porzadny odkurzacz do lisci. Nie chce mi sie juz sie meczyc jak na rynku sa takie cuda co skroca moje meczarnie w ogrodzie. Moje pytanie jest wiec takie JAKI ? jaka marka najlepiej sie sposuje, co polecacie, bo nawet nie wiem na jaka kwote musze się nastawiać. Vhociaz to bedzie na pewno duzo wiecej niz wydatek na grabie. Wiem wiem.

G
Karol 2014-09-15 12:23

Re: Jaki odkurzacz do liści?

Jeżeli masz dostęp do prądu w swoim ogrodzie zainwestuj w odkurzacz elektryczny. Myślę, że taka opcja będzie najlepsza i nie tak droga jak odkurzacze spalinowe. Używam Grizzly ELS 3014E - sprawdź sobie ten model.

G
Wojtas 2014-09-15 13:15

Re: Jaki odkurzacz do liści?

OO nawet nie wiedziałem że jest opcja odkurzacza spalinowego. Szczerze mówiąc o wiele bardziej wolałbym włąśnie eletryczny. Prad jest wiec nie ma problemu.

G
Luka 2014-09-15 13:25

Re: Jaki odkurzacz do liści?

Jak już chcesz kupować odkurzacz do lisci to polecam kuypić jakiś naprawde porzadny. Przede wszystkim musi mieć funkcje siekania, bo bez tego raz dwa bedziesz m,ial dosyc. No ja tam myślę że elektryczne są lepsze. Spalinówka na pewno cieżka - nie używałem co prawda ale tak mi się wydaje. Dobra opcja to akumulatorowy odkurzacz no ale to z kolei więcej kasy - jak zwasze. Ja mam Skila i nie narzekam już drugą jesień będzie ciągnął F0150790AA. Mogę szczerze polecić bo kosztuje nie dużo a sprawuje sie jak trzeba. Poza tym słyszałem jeszcze dobre opinie o Makicie, ale osobiscie nie uzywlem nigdy.

G
fafik 2014-09-15 15:34

Re: Jaki odkurzacz do liści?

Zakupiłem w weekend Odkurzacz spalinowy do liści Hurricane 75 B zadowolony jestem. Jak dziecko się cieszę które dostało nową zabawkę!

G
Piąteczek 2014-09-19 13:54

Re: Jaki odkurzacz do liści?

Dzisiaj z żoną wybieramy się po odbiór Odkurzacz spalinowy do liści Hurricane 75 B trzymajcie kciuki.... :)

G
Irek 2014-10-03 14:27

Re: Jaki odkurzacz do liści?

My zamówiliśmy właśnie dmuchawę do liści Stiga. Już od tylu osób słyszałem, że są zadowoleni, że zdecydowałem się właśnie na tą firmę.

G
szarik 2014-10-14 17:52

Re: Jaki odkurzacz do liści?

Zakupiłem żonie Odkurzacz do liści Powerline 750 B bo też już nie ma siły biegać z grabkami, a mi nie pozwala bo ogród to jej królestwo.

G
Polak 2014-10-15 08:38

Re: Jaki odkurzacz do liści?

Mi brat zamówił stąd Itamati i działa wszystko jak trzbea. Mam nadzieję, że popracuje długo :)

G
Gacek 2014-10-15 12:09

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Antek 2014-10-17 14:39

Re: Jaki odkurzacz do liści?

ja jestem bardziej za Odkurzacz do liści Blower Vac 2400 E Speed Control tylko to trzeba mieć naprawdę zdrowie :)

G
Ciekawski 2017-07-18 18:25

Re: Jaki odkurzacz do liści?

Ktory z was wciaz posiata te odkurzacze/ dmuchawy? osobiscie szukam plecakowego ba drzew jak przenicy na polu. Zbieral bym traktorem-kosiarka ino nie mam koszyka. Wiec konkretnie i na temat prosze.

1