Jaki odkurzacz budowlany? Kress..?

G
Paweł 2007-03-15 00:00

Jaki odkurzacz budowlany? Kress..?

Witam!
Potrzebuje zakupić jakiś odkurzacz budowlany, nie mam zbyt dużego budżetu na ten cel, chciałbym się zmieścic w 1000pln. W Oko wpadł mi odkurzacz firmy
KRESS, o taki: http://allegro.pl/item173033102_kress_odkurzacz_do_mokrych_i_suchych_powierzchni.html
Nie znam kompletnie tej firmy, dają 2 lata gwarancji, sprzet wyglada dość solidnie, słyszałem kilka pozytywnych opinii na jego temat... Odkurzacz miałby pełnić rolę poprostu odkurzacza budowlanego, wciagać kurz, pył,
drobniutki gruz itp... ale także miałby być od czasu do czasu podpinany pod bruzdownice... jak sądzicie, da radę? Cena jest dość przyzwoita bo juz za 600zł brutto do tego 5 worków wymiennych kosztuje ok 40zł
Ewentualnie co innego byście polecili do tego celu?
Myslałem też o Boschu albo Makicie tyle że ekpsloatacja jest nieco droższa i nie wiem jak jest z gwarancją, poza tym Boscha nie kupie do 1000zł...
Pozdrawiam
Paweł

G
mrox 2007-03-16 00:00

Re:Jaki odkurzacz budowlany? Kress..?

kup makite
wytrzyma kurz i pyl. kress jest bardzie do gruboziarnistego pylu
pozdro

G
PODOLANY 2007-03-27 00:00

Re:Jaki odkurzacz budowlany? Kress..?

witam
Ja posiadam makite. Kupiłem ja w tym sklepie(narzedzia.pl)
Jest o 100 zł taniej niż w sklepie.
Co do worków - mozna kupić worki nieorginalne całkiem dobrej jakości i taniej(szukać na allegro)

G
jacu 2007-05-09 00:00

Re:Jaki odkurzacz budowlany? Kress..?

Mam kressa i jest spoko radzi sobie i z wodą i z pyłem .Używam go do odkurzania na budowie śmieci i pyłu po szpachli jak i podłączam do szlif.do betonu czy cięcia dylatacji.Kupując go może trochę żałowałem że nie kupiłem makity do momentu zakupienia jej przez kolegę i porównaniu obu maszyn.Na plus makity wypada że ma może więcej akcesoriów i jest troszkę cichsza ale ciąg ma sporo słabszy,worki (konieczne do odkurzania pyłów po szpachli)droższe i choć szanuje tę markę od początku mi nie podchodziła.A najlepsze to że kolega kupił sobie w lidlu za ok.250 zł odkurzacz parkside i na budowie działa nim rok i wszystko gra

G
janek 2013-09-05 10:16

Re: Jaki odkurzacz budowlany? Kress..?

widzę że sami profesjonaliści co im parę groszy szkoda na lepszy sprzęt dlatego robią taniej

1

Producenci :

Kategorie :