Jaka spawarka?

G
dawideo 2006-05-07 00:00

Jaka spawarka?

Witam tak jak w temacie jaka jest różnica między spawarką transformatorową a inwertorową? Szukałem w google , ale znalazłem tylko sklepy z spawarkami:( Planuje zakup spawarki do użytku domowego ale nie wiem która bardziej się opłaca. Proszę o rady, albo o linki w których jest wyjaśniona różnica.

G
ArTuRoS 2006-05-16 00:00

Re:Jaka spawarka?

Witam
Z tego co ja wiem to jest przedewszystkim najczęściej trochę mniejsza od normalnej(transformatorowej), po drugie jest nieporównywalnie lżejsza ookoło 3x jak nie lepiej przy tych samych parametrach!( można wziąść ją na ranię i spokojnie spawać. Niestety jest również i wada - czyli cena też około 3x wyższa do transformatorowej. Jęśli choszi o stabilność spawania i jakość spoiny to ni na ten temat nie powiem.
pozdrawiam

G
zero 2006-07-15 00:00

Re:Jaka spawarka?

Witam tak jak w temacie jaka jest różnica między spawarką transformatorową a inwertorową? Szukałem w google , ale znalazłem tylko sklepy z spawarkami:( Planuje zakup spawarki do użytku domowego ale nie wiem która bardziej się opłaca. Proszę o rady, albo o linki w których jest wyjaśniona różnica.
nie radze spawarki pod bazwa BLAUCRAFT, TO JEST GOWNO +

G
gol 2006-07-27 00:00

Re:Jaka spawarka?

absolutnie odradzam zakup niby spawarki, a wlasciwie blaszenego pudla, pod nazwa blaucraft, nawet do uzytku domowego.
DLACZEGO TAKI BUBEL, POD NAZWA BLAUCRAFT JEST JESZCZE SPRZEDAWANY W POLSCE ?????
czyzby polska byla juz takim smietnikiem dla chin, ze sa do nas wpychane buble techniczne ppod nazwa np. BLAUCRAFT !!!

G
zek 2006-10-25 00:00

Re:Jaka spawarka?


BLAUCRAFT - to jest imitacja i kanal dla naiwnych, i to nie tylko w zakresie spawalnictwa wow

1