Jaka przyzwoita młotowiertarka dla amatora

G
debos 2017-02-02 08:42

Jaka przyzwoita młotowiertarka dla amatora

Witam
Szanowni koledzy jako amator potrzebuję przyzwoitej i niedrogiej młotowiertarki na własne potrzeby. Prace do których ma być przewidziana to wiercenie w betonie i cegle (sporadyczne), w planach jest skucie ok 6m2 płytek. Wiertrka "terkotka" nie wchodzi w grę. Przeglądałem forum i wiem, że polecicie Milwuake/AEG, Kress, Bosch niebieski, Metabo, Dewalt, Makita. Tylko czy do takich sporadycznych prac potrzeba od razu profesjonalny sprzęt? Budżet jakim dysponuję to niestety ok 400~450 zł - jak bym miał większy wybrałbym coś z powyższych. Czy jest coś z klasy przezwoitego amatora w miarę niezawodnego czym można się zainteresować?
Pozdrawiam Piotr.

G
JacekH07 2017-02-03 20:30

Re: Jaka przyzwoita młotowiertarka dla amatora

Witam. Ja wolę poszukać w ogłoszeniach i kupić używany markowy sprzęt. Tu patrzę czy jest instrukcja oraz dowód zakupu. Sprzęt wybieram słabo eksploatowany najlepiej polować na okazje kiedy ktoś kupuje narzędzie np. na remont mieszkania i potem sprzedaje. Oryginalność Boscha można sprawdzić dzwoniąc do serwisu i podając numer seryjny. Jak miałbym kupić to lepiej używana Makita lub niebieski Bosch w tej cenie można znaleźć już ciekawe oferty używek. Na narzędzia niskiej jakości mnie nie stać

H
Hebdzior 2017-02-18 00:48

Re: Jaka przyzwoita młotowiertarka dla amatora

100% prawdy... Lepsze markowe używki niż marketowe dziadostwo.

1