Jaka młotowiertarka SDS plus

Do ostatniej strony »
G
paluch 2005-05-21 00:00

Jaka młotowiertarka SDS plus

Zastanawiam się nad kupnem młotowiertarki sds plus do 3Kg i nie wiem co wybrać.Myślałem o De Walt D25304K, czy jest coś lepszego i w rożsądnej cenie

G
chris70 2005-05-21 00:00

Re:Jaka młotowiertarka SDS plus

CZEŚĆ. Widzę że myślisz o kupnie jakiegoś sprzętu profesjonalnego, a tu pole manewru jest duże.Oprócz De Walt są też inne np:AEG,KRESS,MAKITA,BOSCH(niebieski),PERLES,HITACHI.Konkretnych typów ci nie doradzę, bo to osobista decyzja każdego z osobna.Ale jest w czym wybierać.Odwiedź też strony www każdej z tych firm, to ułatwi podjęcie decyzji(ja tak robiłem gdy kupowałem sprzęt i było ok). Powodzenia.

G
chris70 2005-05-21 00:00

Re:Jaka młotowiertarka SDS plus

To jeszcze raz ja. Byłbym zapomniał o METABO - duży wybór tym razem moge polecić konkret model KHE 28 CODE. Pozdrawiam wszystkich uczestników forum.

G
jadar 2005-05-22 00:00

Re:Jaka młotowiertarka SDS plus

kup Hitachi jest ekstra . Wierci do fi 35 bez problemu.

G
Adam 2005-05-23 00:00

Re:Jaka młotowiertarka SDS plus

chris70 ma racje !!!!
kup Metabo
- dają 3 lata gwarancji i mają EXTRA elektronikę w swoich wiertarkach. Może nie jest to najtańszy sprzęt ale na pewno najlepszy.
Pozdrawiam.

G
darek 2005-05-24 00:00

Re:Jaka młotowiertarka SDS plus

moim zdaniem hitachi 2500w zajebist mam do sprzedania nawet nowa

G
hamer 2005-05-25 00:00

Re:Jaka młotowiertarka SDS plus

do darek
hitachi się u nas w pracy popsuło i potem mieliśmy kłopoty z serwisem
Pozdrawiam

G
LOT 2005-08-07 00:00

Re:Jaka młotowiertarka SDS plus

Tylko BLAUCRAFT - jak chcesz wyrzucić kasę w błoto,
cena BLAUCRAFT adekwatna jakości,
o tym pamietaj.................

G
pawel 2006-06-27 00:00

Re:Jaka młotowiertarka SDS plus

Tylko BLAUCRAFT - jak chcesz wyrzucić kasę w błoto,
cena BLAUCRAFT adekwatna jakości,
o tym pamietaj.................
no pewnie blaucraft jest swietny na obrazkach, chociaz opakowanioa ma tandetne. Masz chlopie dwa lata gwarancji, z czego szajs spedzi na naprawach 1,5 roku.
NA CO CI TO ???

G
domek73 2006-07-02 00:00

Re:Jaka młotowiertarka SDS plus

dewalt jest niezły ale model d25304 to jeden z droższych. U mnie najlepiej sprawdził się model d25203 tzw pitbul. bardzo mocna zwarta konstrukcja.
pozdrawiam
domek73

G
DZONY 2006-07-13 00:00

Re:Jaka młotowiertarka SDS plus

Tylko BLAUCRAFT - jak chcesz wyrzucić kasę w błoto,
cena BLAUCRAFT adekwatna jakości,
o tym pamietaj.................
ZO DO BLAUCRAFT TO "nie" ABSONUTNE. TO SA BUBLE ZEROWEJ JAKOSCI, SKUPYWQANE NA STOKACH PO CENIE MINIMALNEJ. BEZNADZIEJNOSC ZERO JAKOSCI, MAXIMUM BUBLA
PRAWDA TAKA JEEEEEST !!!!!!!!!

G
JK 2009-05-05 00:00

Re:Jaka młotowiertarka SDS plus

Kup sobie Milwaukee PH 28X,na allegro za 999 kosmiczny sprzęt. Metabo odpuść sobie bo w tej cenie znajdziesz coś lepszego. Dewalt ma tylko rok gwarancji, Milwaukee 3 lata.

G
&paweł 2009-05-11 00:00

Re:Jaka młotowiertarka SDS plus

Ja tam bym na allegro nie kupował

G
Rufus 2009-05-11 00:00

Re:Jaka młotowiertarka SDS plus

Kup sobie Milwaukee PH 28X,na allegro za 999 kosmiczny sprzęt. Metabo odpuść sobie bo w tej cenie znajdziesz coś lepszego. Dewalt ma tylko rok gwarancji, Milwaukee 3 lata.
W sumie to można kupić AEG które konstrukcyjnie to prawie to samo co Milwaukee i też ma 3 lata gwarancji.
Najważniejsze jednak jest to że przy podobnej funkcjonalności jest trochę tańsze.

G
JK 2009-05-12 00:00

Re:Jaka młotowiertarka SDS plus

W obecnej chwili są większe różnice w narzędziach(głownie stylistyka i niektóre rozwiązania techniczne). AEG nie posiada młotka tej klasy co PH28 cz PH30. Podobne konsrukcje Milwuakee najczęściej mają niecolepsze parametry. Również np: Przekładnia planetarna w Milwaukee jest "lepsza" posiada 5 satelit, w AEG są tylko 3;)
Przy lżejszych pracach AEG starczy spokojnie, przy bardzo ciężkich Milwaukee będzie lepsze, zwłaszcza że akurat w młotkach jest nieduża rónica cen.
CO do nie kupywania na Allegro, akturat to co poleciłem do autoryzowany dystrybutor narzędzi Milwaukee, AEG, Bosch, Metabo, Makity, Dewalt, Hitachi, Festool i kilku innych. Więc nie nalezy się martwić, dają wysyłkę gratis i można kupić za pobraniem;)

1 2 ... 3

Producenci :

Kategorie :