Husqvarna kontra Stihl

Do ostatniej strony »
G
bartosz 2008-01-12 00:00

Re:Husqvarna kontra Stihl

jakos huaqvarna nigdy sie nie reklamowała a teraz zaczyna.Cekawe???
Dziwne przez parę ładnych lat nie używał pan żadnych mediów ? :)

czesc koledzy.zamierzam kupic pilarke. wacham sie miedzy stihl-em ms260 a husqvarna 346xp.co mi polecacie.prosze o szczere informacje

husqvarna "wypuściła" nowa wersje 346 xp zaglądnij na moja stronę dowiesz sie więcej.

G
Gelo 2008-01-30 00:00

Re:Husqvarna kontra Stihl

Witam
Mam podobny dylemat co większość z Was.Planuje zakup H455 rancher,lubię mieć trochę mocy w zapasie.Piła mam zjechać z USA
a koszt jej będzie dużo niższy.Oczywiście brak gwarancji,ale cóż coś za coś.Jeśli chodzi o Stihla to mój ojciec ma 029 coś około 4km i jest nie do zdarcia mimo wielkiego niedbalstwa.Mój wybór byłby taki sam gdyby nie to,że stihla chińczycy popsuli.

G
Paweł 2008-01-31 00:00

Re:Husqvarna kontra Stihl

nie wiem jak Husqvarna ale stihla kupować nie warto.Moim zdaniem nie ma sie nad czy zastanawiać, stih to firma w którą nie warto inwestować i tyle. Ja się dałem złapać na haczyk reklamy i teraz żałuję. Poza sprzętem mają też bardzo marny servis. Nie jest to profesjonalizm a raczej tandeta.

G
Paweł 2008-01-31 00:00

Re:Husqvarna kontra Stihl

nie wiem jak Husqvarna ale stihla kupować nie warto.Moim zdaniem nie ma sie nad czy zastanawiać, stih to firma w którą nie warto inwestować i tyle. Ja się dałem złapać na haczyk reklamy i teraz żałuję. Poza sprzętem mają też bardzo marny servis. Nie jest to profesjonalizm a raczej tandeta.

G
nikko 2008-02-06 00:00

Re:Husqvarna kontra Stihl

Najlepiej kupic husqvarne bo są bardzo trwałe i oszczędne mam starą 257 ,345e,346xp

G
piotr 2008-02-06 00:00

Re:Husqvarna kontra Stihl

nie chcę nic reklamować ale Serdecznie zapraszm
www.pilarz.net
na pewno wiele rzeczy się tam dowiecie -zawodowcy też

G
Tomasz 2008-02-08 00:00

Re:Husqvarna kontra Stihl

a Moim zdaniem to czy stihl czy husgvarna to prawie jeden czort ta ma to a ta to i na odwót podobne działanie ale różne zastosowano rozwiązania techniczne dla jednych to dobre a dla innych nie . Duża dbałość o sprzęt i nalewać tego co zaleca producent a nie tego co jest pod reką {olej , paliwo } a pewnie to i to pochodzi . Wiadomo również że te dzisiejsze pilarki to nie to co kiedyś jedna czy druga firma a tu się czasami trafi na coś wadliwego i już wogóle się irytuje że ta firma to bubel i on nie chce jej znać a wtedy ta druga to cacy ja myślę że trzeba mieć trochę szczęścia jeśli trafimy produkt bez wady to będziemy się mim cieszyć latami a jak nie to będziemy podzielać opinie naszych kolegów tu na forach . A najlepsze w tym wszytkim jest to że głos na takich forach zabierają producenci podszywając sie pod zwykłego kowalskiego i czasami jakaś wypowiedz użytkownika który sobie właśnie szczerze wypowiedział się o danej pilarce to moje prywatne zdanie i macie prawo się z tym nie zgadzać ale jak już przeleciałem tych stron troche i mogę śmiało powiedzieć że i wypowiedzi sie powtarzają jak żywcem wycięte z innych stron ja chyba kupię stihla ms 250 a póżnie jak trochę go pomęcze to wam powiem kto miał rację a kto nie i czy to bubel czy nie skłania mnie ku temu że jest lżejsza , cena też jest lżejsza dodatkowo łańcuch + olej i gość obiecał jeszcze coś tam dożucić a mam nadzieję że to z dobrych zamiarów a nie chce się tego pozbyć ze sklepu reszta to wyjdzie w " PRANIU " pozdrawiam wszystkich

G
Przemek 2008-02-21 00:00

Re:Husqvarna kontra Stihl

Witam serdecznie,na wstępie chciałem tylko powiedzieć, że najlepsza wypowiedź na tym forum należy do gościa Tomasza, szczerze powiem, że pracuje w sklepie stihla i nie widze powodu dla którego miałbym tego nie napisac ale do rzeczy, troche mnie smieszą co niektóre wypowiedzi pewnych osób i tez nie bede ich wymieniał, panowie piszecie takie bzdury ze az sie włosy na głowie jeża, tak naprawde nie ma wielkiego znaczenie którą pilarke wybierzecie, pisze do osób które naprawde nie wiedzą co wybrac a nie do włascicieli HQV badz tez ich dilerów. Obie marki są bardzo pewne, równie niezawodne, praktycznie bezawaryjne ale.... ;] i tak stawiam na stihla, duzo prostrzy w obsłudze, bardziej przemyslany chociazby beben sprzegła, dwa pierscienie , kryte łozysko na prowadnicy i waga o cenach mozna polemizowac. Nie pisze tego posta po to zeby jeździć po HQV bo to bardzo dobre piły chodzi mi tylko o to ze stihla chcac nie chcac lepiej sie obsługuje i to własnie drodzy państwo najbardziej gryzie HQV poniewaz tracą z roku na rok rynek pilarek uniwersalnych, a nie wiem co bedzie jak wejdą nowe piły stihla tzw 4-mix ;]. i prosze was nie wbijajcie ludziom którzy nie mają bladego pojęcia o pilarkach bzdurnych historyjek. koniec kropka czekam na zjebkę ;]

G
Przemek 2008-02-21 00:00

Re:Husqvarna kontra Stihl

nie wiem jak Husqvarna ale stihla kupować nie warto.Moim zdaniem nie ma sie nad czy zastanawiać, stih to firma w którą nie warto inwestować i tyle. Ja się dałem złapać na haczyk reklamy i teraz żałuję. Poza sprzętem mają też bardzo marny servis. Nie jest to profesjonalizm a raczej tandeta.
no miałem tego nie robic wiem ale nie moglem sie powstrzymać.... buhahahahahahahahahahahahahahahahah
jezeli jestes normalnym uzytkownikiem to sie uparłes na piłe MS 170 która słuzy do podcinania gałazek i do ciesielstwa i którą normalny sprzedawca powinien ci odradzić przynajmniej ja tak bym zrobił wystarczy ze kupiłbym MS 180 i pisałbyś zupełnie co innego, twoja wina, nikogo więcej

G
Przemek 2008-02-21 00:00

Re:Husqvarna kontra Stihl

Gelo skad ty takie info masz z tymi chinczykami, z tego co ja wiem a mysle ze wiem w chinach produkowane są tylko i wyłacznie obudowy i nic wiecej, cała reszta produkowana jestw niemczech, brazyli itd, stihl nigdy nie był robiony w chinach ;]

G
Krzysztof 2008-02-22 00:00

Re:Husqvarna kontra Stihl

Witam, pierwsze kroki stawiałem na poligonie biedrusko w 86 roku piła model PS 290 polska, pózniej pracowałem XP254 hus.A w 2000r kupiłem 036 stihla. Dlaczego tak wybrałem. 1 sprzęgło na zewnącz masakra przy wiartołomach jak scisnie prowadnice blisko pnia nie wyzyglujesz się z łancucha żeby załorzyc inną prowadnice. 2 chamulec, teraz działają lepiej w hus. ale wtedy ramie bez podparcia rzadko kiedy mi się włączył przy odbiciach. 3 napinanie łancucha, niewiem dlaczego stihl robi to w farmerach nadal z czoła. 4 dwa pierścienie po 036 kupiłem 065 bo jak wchodze sztyletem w jesiona to nie lubie męczyc maszyny ale ta 036 do tej pory ma swietną kąpe a przeżyła już nie jedno. 5 stihl miej pali niby nic ale ze stu litrów w roku może zostac nawet 13.Znajomy ma XP375 niezle to chodzi razem czasem cos robimy, porzyczał mi miejszą przy scinaniu alpinistycznym ale te włączniki osobno mnie irytowały i teraz mam 270. Pozdrawiam jednych i drugich miłej zabawy z pilarkami

G
mario 2008-02-22 00:00

Re:Husqvarna kontra Stihl

witam miałem przyjemność pracować pilarkami stihla i husgvarna.wybrałem stihla. za stihlem przemawia to że jest poręcznięjsza wobsłudze-łatwy dostęp do filtra powietrza-do zębatki[wymiana]-do łożyska na bębnie[smarowanie]-napinanie łańcucha-mniejsze zuzycie paliwa-dłuższa wytrzymałość prowadnic,nie trzeba smarować gwiazdy prowadnicy tawotem-pilarki stihla są wytrzymalsze.

G
stihlofob 2008-02-29 00:00

Re:Husqvarna kontra Stihl

ja mam stihla i żałuję!!!, już więcej tego badziewia nie kupię, najchętniej bym się pozbył tego złomu i przy najbliższej okazji to zrobię ( tylko jak tu z czystym sumieniem komuś taki kit wcisnąć???
pozdrawiam
użytkownik od 3 lat

G
piotr-stihl 2008-02-29 00:00

Re:Husqvarna kontra Stihl

powiem -jedno a tyczy się to stihlofob -- jeśli się nie znasz to przynajmiej się nie wypowiadaj na temat pilarek [ nie będę mówił czegoś gorszego ]
zainteresowanych zapraszam na [ Forum Dyskusyjne Pilarzy ] tam wiele można się o pilarkach dowiedzieć a pisać głupoty że np . stihl to gó...o czy inne tego rodzaju pieprzenie
pozdrawiam i zapraszam do dyskusji

G
Przemek 2008-03-05 00:00

Re:Husqvarna kontra Stihl

Stihlonob ;] sorka ze wtrace, jaka masz piłe stihla jezeli w ogole ja masz? ile zapłaciłes w sklepie na jakim łancuchu pracujesz co naczesciej tniesz???

1 ... 3 4 5 ... 27