Hitachi DH26pc

G
mariusz 2014-08-29 12:20

Hitachi DH26pc

Pojawiła się młotowiertarka Hitachi DH26pc, w opisie zastępuje młotowiertarkę Dh24pc3. Czy ktoś juz ją używa? macie jakies opinie dotyczące tej młotowiertarki?

G
Robert 2014-08-29 13:14

Re: Hitachi DH26pc

mam od dwóch miesiecy i narazie pracuej bezqwaryjnie. do tego mega wygodna w porwadzeni i oczywiscie wydajna co jest ważne. jestem ciekwy jak dale, ale narazie dla mnie udany zakup. fajnie, ze tu ktos poruszył temat, trzymam kciuki zeby nie pojawły sie złe opie

G
Olek 2014-09-05 21:03

Re: Hitachi DH26pc

Ja tez używam i wg mnie jest kół póki co krótko wkrótce dam więcej info

G
Edek 2014-09-10 08:15

Re: Hitachi DH26pc

To zupełna nowość. Napewno o wiele wydajniejsza i udoskonalona. Zastanawiam się czy z takim sprzen tem jak ten Hitachi moze konkurowac ze wszystkimi znanymi markami tyypu Makita, Bosch, Dewalt..

G
Bob 2014-09-10 09:01

Re: Hitachi DH26pc

Trzeba przyznać, że jest znacznie bardziej wydajna niż poprzedniczka, chociaz wiadomo ze Dh24pc3 byla na tyule porządna ze nie ma co narzekac. Zresztą nawet bym nie śmiał. Nowa wersja lekka i wygodna w prowadzeniu. Zgodze się ze jest innowacyjna, ma wysoka energia udaru. Wiec same plusy. DO tego gwarancja 3letnia co jest nowoscia no i dwukrtonie wyższa żywotność. A przede wsyztskim nareszcie mozna kupić ją w ludzkiej cenie, a nie ttak jak na poczatku.

G
Tadeusz 2014-09-10 11:29

Re: Hitachi DH26pc

A dwoją drogą warto w tym temacie wspomnieć, że powstało wiele nowych modeli Hotachi i praktycznie wsyztskie ciesza się obecnie takim uznaniem,. Dla przykładu DH26PB, co prawda nie ma fukncji podkuwania ale poza tym jest równie dobra i wytrzymała. Ja osobiście jestem zachwycony tym co się dzieje pod szyldem makity. Nareszcie mają też porządną gawarancję, nic tylko kupować!

1