Graphite opinie - co to zam marka ??

Do ostatniej strony »
Bartek 2017-06-19 07:47

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

maniuz 2017-07-04 17:34

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Sawer 2017-10-21 06:09

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Ja kupilem piłę reczną i wyrzynarke to pierwsze ladnie wykonane dobrze tnie warto za te pieniadze co do wyrzynarki statannie wykonana ale niesyety wadliwa konstrukcyjnie nie da się jej prosto prowadzic ucieka sama na boki nuż idzie jak chce 2 razy reklamowana dwa razy dostalem nową i to samo .

G
gulguter 2017-12-23 18:32

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Rynek 2018-01-05 08:23

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

"jestem profesjonalistom i jakosc do ceny bardzo dobra mam ponad 10 produktów Grafhita od ponad 2 lat i urzywam ich codziennie w trudnych warunkach i wszystkie nadal działaja w dobraj kondycji a Graphite pro to 2 urządzenia i byłem zaskoczony ich wytrzymałością i funkcjonalnością wystawił bym im ocene 4+"

"profesjonalistOM" - reszta wpisu dziecka z podstawówki. No to niezłych mamy profesjonalistów...

G
Luk 2018-02-03 22:44

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Graphite pro to jest rewelacja naprawde super sprzęty nie do zajechania mialem wczesniej makite nie podolala na budowach a graphite pro juz używają moi pracownicy i mówią ze makita i te inne firmy to sie nawet nie używają do tych narzędzi ja jestem zadowolony bo dobra jakosc 5 lat gwarancji i dobra cena co tu wiecej chciec.

G
f@za 2018-02-25 18:12

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

A tak na marginesie, jesli chodzi o miejsce produkcji elektronarzedzi. Kilka lat temu kupowalem mlotowiertarke i szlifierke kontowa (mala na tarcze 125), Boscha, niebieskie, w firmowym sklepie, nie od Rumuna na bazarze. Jakiez bylo moje zdziwienie kiedy na pudelkach zobaczylem napis ,,Made in ChRL''.
Sprzet sluzy bezawaryjnie, jedynie w szlifierce wymienilem szczotki. Byl przydatny przy trzech remontach mieszkan, caly czas uzywany ,,kolo domu''. Jedynie do ciezkiego kucia posadzek i muru kupilem tani mlot w Tesco, a i ten wytrzymal, teraz lezy i czeka na nastepne ciezkkie roboty.

G
Grzegorz 2018-03-21 10:45

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Chodzi o Piłę spalinową. Kupiłem tą piłe a okazało się że to złom. Od stycznia jest już trzeci raz w serwisie. Nie uciąłem ani jednej gałęźi. Pod drugim pobycie w serwisie wróciła z tą samą usterką. Czy tam po remoncie nikt nie sprawdza tych gratów?? Trzeci raz zabrał ją kurier i czekam dalej... Po telefonie do serwisu zostałem potraktowany jak natręt. Gość każe mi czekać 14 dni roboczych.
Ciekawy jestem kiedy i w jakim stanie wróci ten złom do mnie.
Podejrzewam że oni biorą mnie na przeczekanie bo teraz już kończy się okres wycinki drzew i trzeba zaczekać aż do JESIENI, żeby zacząć używać tej piły. i W ten sposób będzie krótszy okres gwarancyjny!!!
Tak Firma Graphite oszukuje swoich klientów.
Czytałem wiele na różnych forach i mój przypadek nie jest pierwszy!
Pozdrawiam Serdecznie Okropnie zadowolony klient :)

G
grzesio 2018-03-21 14:19

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Stolarz 2018-03-26 11:33

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Tiv 2018-03-26 21:11

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Posiadam wiertarkę 58g712 od ponad 3 lat działa bez zarzutu kolejnym zakupem była wkrętarka 58g216 lecz po około roku padła ładowarka i odkręcający się łep
Gdyż była zbyt krótka śruba kontrująca pojechała na gwarancje miesiąc temu zaczął przerywać włącznik znowu pojechała na gwarancję i po około 10 dniach przyjechała nowa w listopadzie kupiłem kontówke 59gp001 ze względu na 5 lat gwarancji na razie działa bez problemu lecz uważam że w porównaniu do niebieskiego boscha ma trochę mało mocy bosch się po 4 latachy zaczął sypać bije popsuł się włącznik. Nażedzia lekko nie mają posiadamy gospodarstwo pracują w różnych warunkach miałem zamiar kupić dużą kątówkę na 230mm ale chyba wybiorę makite gdyż duży graphite do mnie nie przemawia to osobiście polecam tę markę bardziej niż zielonego boscha którego kiedyś spaliłem czy eichela który dłużej był na gwarancji niż w garażu

G
bertk 2018-06-21 22:03

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

jak kupować narzędzia dla profesjonalistów to tylko aeg, mają urządzenia wietnj jakości, nie są drogie jak na profesjonalny sprzęt, dla mnie najlepsze i niezawodne

G
Łukasz 2018-07-11 10:33

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Jan Młotkowy 2018-09-26 08:27

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Mam narzędzia lepsze i gorsze ale najciężej pracuje tymi bezfirmowymi meec1500W czerwony młot i graphite G874
Hitachi i AEG oszczędzam bo dużo zapłaciłem ale też mam.
Wychodzę z założenia że kupie tanie nie będe go żałował a jak padnie to wyrżuce problem w tym że meec i graphit nie chcą paść grzechoczą ale chodzą.
Przy kuciu muru betonowego miałem dobre porównanie do makity HR4001 6 J która kosztuje 1800-2000 zł kolega miał na samochodzie i mówi zobacz jak tym pójdzie wniosek makita dużo lepiej wykonana lepiej wyważona n iż G874 ale ten kosztuje niecałe 600zł czyli mam takie 3 za jedną makitę A jedna makita nie przeżyje trzech Graphitów G874.
Do tego do graphita jest serwis który może sprzedać każdą częśc za grosze a wymienicie sobie sami po co czekać na serwis

G
Pierre 2018-11-10 16:54

Re: Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

A tak na marginesie, jesli chodzi o miejsce produkcji elektronarzedzi. Kilka lat temu kupowalem mlotowiertarke i szlifierke kontowa (mala na tarcze 125), Boscha, niebieskie, w firmowym sklepie, nie od Rumuna na bazarze. Jakiez bylo moje zdziwienie kiedy na pudelkach zobaczylem napis ,,Made in ChRL''.

A myślałeś, że gdzie będą produkowane? W Szwajcarii? I jakie to ma znaczenie? Ważna jest jakość. Ja mam wiertarkę Graphite 58G716 za niewiele ponad 100 pln i powiem, że jestem w szoku, jeżeli chodzi o jakość! Sprzęt nie do zdarcia za grosze.

1 ... 5 6 7 ... 8