Graphite opinie - co to zam marka ??

Do ostatniej strony »
E
Ekspert Grupy Topex 2016-01-25 08:23

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

"W przypadku w/w narzędzi czy ręcznych czy elektro to proszę Pana problem jest jeden. Trudno udoskonalać coś czego sie nie produkuje a importuje, produkty oferowane pod markami topex graphite czy neo w identycznym wykonaniu można znaleźć tez pod setka innych marek w innym kolorze z inna nalepką."

Witam!

Trudno się zgodzić z takim argumentem. Obecnie większość produktów dostępnych na rynku jest importowanych. Miejsce produkcji nie zawsze wpływa na jakość, a na koszty produkcji. O jakości decydują przede wszystkim użyte materiały, ich odpowiedni dobór oraz kontrola na każdym etapie produkcji. Ponadto elektronarzędzia GRAPHITE posiadają wiele wyróżników i cech charakterystycznych, których nie sposób znaleźć w konkurencyjnych rozwiązaniach.

Pozdrawiam, Maciek, Ekspert Grupy Topex

G
Carramba 2016-01-26 13:03

Re: Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

"O jakości decydują przede wszystkim użyte materiały, ich odpowiedni dobór oraz kontrola na każdym etapie produkcji. Ponadto elektronarzędzia GRAPHITE posiadają wiele wyróżników i cech charakterystycznych, których nie sposób znaleźć w konkurencyjnych rozwiązaniach.

Pozdrawiam, Maciek, Ekspert Grupy Topex

Chyba Pan nie do końca zrozumiał swojego przedmówcę. Na pańskie życzenie mogę wskazać szereg narzędzi, które bez względu na kolor i nalepkę są IDENTYCZNEJ KONSTRUKCJI I OFERUJĄ IDENTYCZNĄ JAKOŚĆ oraz wymagają tych samych części zamiennych. Niedorzeczne byłoby tu twierdzenie, że specjalnie dla marki Topex czy Graphite te narzędzia są w jakiś sposób uszlachetnione. Zaryzykuję stwierdzenie, że Topex jako importer nie ma w zasadzie żadnego wpływu na proces produkcyjny swoich narzędzi. Może je tylko zamówić w stosownym kolorze.

G
darecki 2016-02-02 23:32

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Sorry , ale porównywanie do Makity czy Metabo, to nie w kategoriach " nie co droższe" ale to już jest przepaść cenowa.
-a czy ktoś jest w stanie porównać graphite np. do einhell linie red ?-jak wypada porównanie serwisów tych firm?

P
Pozytyw 2016-02-07 21:03

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Jak już piszesz "Boże" to z wielkiej litery

G
True 2016-06-15 19:42

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Wedle twojej wypowiedzi wynika że jak fachowiec nie jeździ mercem to dupa nie fachowiec.

G
Mike 2016-06-18 01:28

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
mat-bud 2016-08-14 16:29

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

W branży remontowo budowlanej robie jiz parę lat. I powiem tak: szlifierkę katowa 125 i 230 mam Hitachi juz dobre 7lat i chodzą bez zająknięcia do dzis. Po malej nawet zdarzylo sie ze przejechałem osobówką i nawet obudowa nie pękła. Posiadam mloto wiertarkę graphite okolo 5lat i tez chodzi do dzis. Mam jeszcze wkretarke ale to nie cale 2 lata na razie dziala ok. Kupiłem jakis czas temu mala mloto wiertarkę Boscha niebieskiego do instalacji i po 1.5 roku padła! Ja mogę polecić Hitachi z czystym sumieniem a jesli cos tańszego to stosunek cena do jakości graphite jest ok.

G
Ron 2016-09-22 09:10

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Tomik733 2016-10-05 21:06

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Pracuję jako elektryk i wiertarka Graphite wierci codziennie dziesiątki otworów od roku nic nie szwankuje jedyny minus sprzętu to jej waga wiercąc w sufitach za te pieniądze warto zakupić polecam.

G
Dawid0009 2017-01-21 14:50

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

jestem profesjonalistom i jakosc do ceny bardzo dobra mam ponad 10 produktów Grafhita od ponad 2 lat i urzywam ich codziennie w trudnych warunkach i wszystkie nadal działaja w dobraj kondycji a Graphite pro to 2 urządzenia i byłem zaskoczony ich wytrzymałością i funkcjonalnością wystawił bym im ocene 4+

G
nicki 2017-01-24 23:11

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Dawid0009 2017-01-27 13:33

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Witam bardzo duzo piszecie o swojej ale niema jednej bardzo ważnej informacji gdzie są produkowane wasze narzedzia i nie chodzi tu o kraj pochodzenia tylko o miejsce ich wytwarzania fabryke i jej adres
ale jeśli sami ich nie wytwarzacie to adresy fabryk które to dla was produkują z nazwami tych fabryk adresami i poszczegulnym asortymętem jaki dla was produkują czy zostanie mi udzielona taka informacja dziekuje i pozdrwiam

G
ala ma ... 2017-04-23 13:03

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
ala ma ... 2017-04-23 13:16

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

gdzie jest serwis Topexu w rejonie Bytomia lub Radzionkowa?

G
Pawel787 2017-05-21 22:32

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1 ... 4 5 6 ... 8