Graphite opinie - co to zam marka ??

Do ostatniej strony »
G
Przemek 2013-11-05 19:46

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

i jeszcze jedno wkrętarki Roschela i Makity to szajs bez wątpienia najlepszy jest bosch

G
Użytkownik 2013-11-12 22:29

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

zawsze kupowałem markowe sprzęty makita bosch przypadkiem kupiłem młot grapchite i teraz ma 4 lata dużo używam i nic się nie psuje , mam tej firmy szlifierkę i wkręntarke co prawda nie używane , polecam wszystkim grapchite

G
Patryk 2013-11-21 21:28

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

mam kątówkę z graphite 125 ta wiekszą, juz zarobiła na siebie, zastanawiam sie nad kupnem pilarki, lecz po waszych wypowiedziach mam watpliwosci

G
Narzedziowyblogg 2013-11-22 17:24

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Wiecie co? Różnie to bywa. Czasem wśród najtańszego sprzętu trafimy kwiatka, który podziała parę lat, a czasem markowy sprzęt za kilkaset złotych padnie po miesiącu. Nie ma reguły. Moim zdaniem Graphite jest dobrą linią narzędzi amatorskich.

Więcej możecie poczytać tutaj:

http://www.narzedziowyblogg.blogspot.com/2013/07/tani-noname-czy-drozszy-markowy-sprzet.html

G
epidian 2013-12-30 15:43

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

A ja sobie tak myślę, że wartość narzędzia zależy od ręki, która je trzyma i od głowy, która (teoretycznie) powinna tym sterować.

G
ter-ry 2014-02-23 12:36

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Pilarkę odradzam. Kupiłem Pilarkę tarczową 1200W 58G488 marki Graphite i cieszę się że nie zostałem inwalidą Przy pierwszym uruchomieniu rozsypała się na strzępy, Części oraz spieki z tarczy zbierałem po całym mieszkaniu .Po za tym zapakowana była w jakieś plastykowe pudło (podobno ma to być walizka ale piła w nim mieści się na wcisk i przy pierwszym otwarciu odpadły zamki SUPER JAKOŚĆ

P
PanFleks - blog dla majsterkowiczów 2014-02-23 12:42

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Mam ten model i oprócz głośnej pracy (zresztą każda piła pracuje głośno) nie zauważyłem u siebie podobnych wad. Walizka faktycznie jest nietypowa, bo otwierają się jej oba boki.

Zgłosiłeś usterkę do serwisu? Co powiedzieli na ten temat? Byłem niedawno w Grupie Topex, widziałem w jaki sposób testują narzędzia. Nie chce mi się wierzyć, że ich kontrola jakości przepuściła taki bubel...:( Daj znać co na to serwis (bo zakładam, że kupiłeś w sklepie, nówkę).

G
aran11 2014-03-01 18:39

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Uważam że nie są złe. Mam młota największego, dużego sds max, i średniego sds max młotowiertarka. Kuliśmy nimi ściany w bunkrze przez 3 miesiące we trzech po 8 godzin. Przerywaliśmy tylko z powodu zmęczenia, największy młot bezawaryjnie, duży 1 awaria, średni dwie. Serwis przysyłał kuriera i przywozili naprawiony. Na sprzęt wydałem 2 000 a firma za tą robotę zawołała 50 000. no i narzędzia mi zostały w pełni sprawne.

G
bart 2014-06-10 22:32

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

brzmisz jak graphite sales menager :)

G
Rafał 2014-07-30 22:06

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Od pięciu lat działam szlifierką kontową, typu nie pamiętam, 900W, oczywiście szczotki i kabel były wymieniane nie raz, pół roku wcześniej kupiłem szlifierkę taśmową, kolega posiada młotowiertarkę drugi rok i z tego co widziałem nie oszczędza jej, jedno co mogę powiedzieć mam zaufanie do firmy i używać sprzętu z głową bo każdy sprzęt można zajeździć.

G
Ekspert 2014-07-31 13:39

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

"Fachowca poznasz po jego narzędziach" - tyle w temacie.

Zawodowcy by się wstydzili pracować takim sprzętem jak Graphite.

G
Bel-ami 2014-07-31 15:03

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

"Zawodowcy by się wstydzili pracować takim sprzętem jak Graphite."

A to ciekawe. Nie to żebym bronił marki Graphite. Sam uważam, że to co najwyżej przyzwoite amatorskie narzędzia. Ale dobry fachowiec to gwoździem i kamieniem zrobi to czego chałturnik nie da rady z toną najdroższego sprzętu. Niech się ci fachowcy lepiej martwią żeby po wyjściu od klienta nie wstydzić się wykonanej pracy, a nie tego jak kto widzi jego fachowość po narzędziach, niestety często tylko po narzędziach.

G
Rozczarowany 2014-08-05 13:37

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Jeżeli to firmuje TOPEX to na pewno szajs. Nigdy nie kupie nic z tej firmy. Pięć lat temu kupiłem pilarkę taśmową do drewna w Kastoramie.Rozleciał się pasek na kole które obraca taśmę tnącą. szukam w internecie -pilarka wycofana ze sprzeedaży. Dzwonię do serwisu Topexu nie ma części. Po pięciu latach nie ma części-więc mam kupę złomu i nic więcej. Omijajcie ich z daleka bo utopicie tylko kasę

G
Asd 2014-09-29 21:10

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Czyli kicha

G
Miro 2014-09-30 12:10

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Panowie ! czytam wasze opinie i przychodzi mi na myśl powiedzonko "maszyn mnogości tylko brak zdolności"
Pozdrawiam

ps. w ręku mistrza każde narzędzie jest dobre.

1 2 3 ... 8