Elektronarzędzia AEG

Do ostatniej strony »
G
Administrator 2005-06-17 00:00

Elektronarzędzia AEG

Co Państwo sądzicie o elektronarzędziach firmy AEG.
- Jak oceniacie jakość pracy nimi?
- Jakie są problemy z serwisem w wypadku ewentualnej naprawy gwarancyjnej?
- Jaka jest ich trwałość?

G
jacek 2005-06-17 00:00

Re:Elektronarzędzia AEG

jestem zadowolony z mojej wkrętarki ,dobre ceny, do normalnego użytkowania ,super

G
chris70 2005-06-18 00:00

Re:Elektronarzędzia AEG

Pracowałem tylko wiertarkami i wkrętarkami tej firmy, i te w kategoriach trwałości i wygody pracy mogę ocenić bardzo wysoko( szczególnie wkrętarki). Jeśli chodzi o serwisy, no cóż jest ich za mało i są drogie ( to opinie wielu użytkowników )

G
darek 2005-06-27 00:00

Re:Elektronarzędzia AEG

AEG po prostu super sprzęt
Nigdy nie kupie innych elektronarzędzi

G
nn 2005-06-27 00:00

Re:Elektronarzędzia AEG

sprzęt OK jak najbardziej OK.
ale ta cena Panowie - - - - - - - - ta cena. !!!!!
może ten post da do myślenia komuś kto to importuje i nie będzie walił narzutu 50% na imporcie bo cena odraża klientów w pierwszej kolejności.

G
stek 2005-07-11 00:00

Re:Elektronarzędzia AEG

w castoramie maja dobre ceny w obi drogo

G
adamantos 2005-08-02 00:00

Re:Elektronarzędzia AEG

w castoramie maja dobre ceny w obi drogo
heheheh kto kupuje w markecie elekteonarzędzia
ja słyszałem ze ram jdą partie drugologowe, bez kontroli jakości :):) dostaniesz może wybrakowaną albo z feletem. To jak totolotek :)

G
bobik 2005-08-25 00:00

Re:Elektronarzędzia AEG

A ja tam jestem zadowolony z AEG.

G
golf 2005-09-05 00:00

Re:Elektronarzędzia AEG

Oczywiście że AEG jest SUPER.
Niezawodność i pewność ma swoją niestety wysoką CENĘ. Robię już AEG kilka sezonów i jest bez zarzutu.
Jeżelim ktoś nie ma takiej kasy, to proszę są inne "zamienniki" jak naprzykład okryty bardzo złą sławą BLAUCRAFT, który niewiadomo dlaczego pałeta się po Polsce. Kto wpuścił takier straszydło do sprzedaży ?

G
pawel 2005-10-01 00:00

Re:Elektronarzędzia AEG

Ja pracuję różnymi elektronarzędziami od kilkunastu lat i uważam, że jak na swoją kategorię cenową AEG nie jest złe. Bosch jest lepszy ale i droższy, wszystko zależy od tego do czego mają służeć te narzędzia . Ja naprzykład wiertarkę używam sporadycznie, więc nie potrzebuję dobrej firmi i wystarcza mi AEG, natomiast szlifireki kontowe katuję okrutnie i jak do tej pory najlepiej sprawdza mi sie bosch i hilti (aeg była już parę razy w naprawie)Zdecydowanie nie polecam do pracy wynalazków typu toya blaucraft czy innych podobnych, mają tak tragiczną kulturę pracy, że nie da sie nimi pracować. Natomiast można kupić sobir np wiertarke kinzo czy toya do zaistalowania kilku pułek czy wieszaków w domy jak sie nie ma od kogo porzyczyć wiertarki. Kupiłem kiedyś szlifierkę kontową perles 125mm i po godzinie oddałem ją i za dopłatą kupiłem boscha, miała fatalną elektronikę, po dociśnięci do materiału nie trzymała obrotów.

G
gość 2006-07-30 00:00

Re:Elektronarzędzia AEG

AEG jest OK

G
darkart 2006-08-08 00:00

Re:Elektronarzędzia AEG

AEG , ma solidne narzedzia , jednak za drogie sa czesci i czasami trzeba sporo na nie czekac . Co do Perlesa i szlifierki HSW 125 panie Pawle , to ta elektronika tak miala dzialac w systemie anty-przeciazeniowym jednym to pasowalo innym nie , ale to tak na marginesie :].

G
krzymek 2009-01-21 00:00

Re:Elektronarzędzia AEG

ja mam szlifierke aeg spr sie super

G
M 2009-01-22 00:00

Re:Elektronarzędzia AEG

AEG to niemiecka firma, która na rynku jest dokładnie 101 lat. Ich narzędzia są wykonywane w Niemczech w Mieście Winnenden (niedaleko Studtgartu). Narzędzia AEG to bardzo dobre narzędzia posiadające 3 lata gwarancji door to door. Są dwa serwisy w Polsce, w Warszawie i we Wrocławiu. AEG należy do grupy kapitałowej TTI GROUP, do której należą takie firmy jak AEG, MILWAUKEE, RYOBI, DREBO, co do drebo to wykonuje ona wysokiej klasy wiertła dla takich firm jak AEG, HITACHI, METABO i wiele innych, jeśli na wiertle jest wybity numer 14 gdzieś w okolicach rozmiaru wiertła to napewno jest to drebo. Co do wielkości grup kapitałowych pierwszy na świecie jest BLACK&DECKER, drugi BOSCH i TTI, prawdę mówiąc idą łeb w łeb, czwarte jest HILTI.
Co do trwałości, to są to narzędzia bardzo dobre, lecz każde narzędzie nawet najlepsze można szybko zajechać jeśli nieodpowiednio się nim będzie pracować.
Wszystkie te informacje znam gdyż jestem dystrybutorem MILWAUKEE i AEG od dłuższego czasu i byłem w fabryce i na niejednym szkoleniu.

G
M 2009-01-22 00:00

Re:Elektronarzędzia AEG

Jeszcze jedno. Narzędzia z marketu nie są narzędziami wybrakowanymi, są na takich samych bebechach jak te same narzędzia o 50-100% droższe. Widzę tutaj często pogląd, że bez kontroli jakości, powiedzcie mi jak można produkować przykładowo 500 wkrętarek dziennie i kontrolować ich jakość? Co nazywacie kontrolą jakości? Nie istnieje coś takiego, wybiórczo owszem sprawdzą jedną na sto, dwieście, ale nie każdą. Fizycznie jest to poprostu niemożliwe. To że w marketach są czasami w kosmicznych promocjach, np. z 1300 na 700 to to, że chcą się tego poprostu pozbyć bo kupili 5 palet wkrętarek pół roku wcześniej i im nie idą a za stany magazynowe tak naprawde się płaci. Także jeśli widzicie promocję AEG w markecie to smiało możecie to brać, nie wiem jak to się ma w przypadku innych producentów.

1 2 ... 6

Producenci :