Elektronarzędzia

Do ostatniej strony »
G
Kornel 2005-09-10 00:00

Elektronarzędzia

Chcę kupić młot udarowo obrotowy hitachi DH40MR.Może ma ktoś taki i mógłby mi go zaopiniować ?

G
memo 2005-09-11 00:00

Re:Elektronarzędzia

słuszny wybór, dobry sprzęt, wart tych pieniędzy, które musisz włożyć w zakup tej sztuki....

G
Administrator 2005-09-12 00:00

Re:Elektronarzędzia

Chcę kupić młot udarowo obrotowy hitachi DH40MR.Może ma ktoś taki i mógłby mi go zaopiniować ?
Widzę ze na owej witrynie sklepowej powinny być sprzedawane elektronarzędzia Hitach skoro cieszą się takim powodzeniem,

G
memo 2005-09-12 00:00

Re:Elektronarzędzia

Chcę kupić młot udarowo obrotowy hitachi DH40MR.Może ma ktoś taki i mógłby mi go zaopiniować ?
Widzę ze na owej witrynie sklepowej powinny być sprzedawane elektronarzędzia Hitach skoro cieszą się takim powodzeniem,
Niestety HITACHI jest HITACHI - należy oddać królowi co królewskie.....

G
chris70 2005-09-12 00:00

Re:Elektronarzędzia

Podjąłeś słuszną decyzję o zakupie tego sprzętu, jest super. Teraz pozostaje tylko realizacja zakupu... no i przyjemnej pracy..:) Pozdrawiam.

G
misiollo 2005-10-30 00:00

Re:Elektronarzędzia

Jeśli jeszcze nie kupiłeś proszę o maila, doradzę .
Pozdrawiam

G
Conrado 2005-10-31 00:00

Re:Elektronarzędzia

DH40MR bardzo dobre urzadzenie jednak zawsze mozna wybrac cos lepszego w tej samej a nawey lepszej cenie.
W tej chwili ten mlotek jest w promocji na stronie HItachi aktualny cennik oraz lista sklepow gdzie mozna go kupic.
www.htp.com.pl
Jednoczesnie radze kupic w firmie ktora posiada autoryzowany serwis gwarancyjny. Dzieki temu mozna pozniej zyskac w serwisie. Swojego klienta serwis zawsze lepiej traktuje :)

G
None 2007-05-12 00:00

Re:Elektronarzędzia

Edit buy tramadol http://www.koolpages.com/tramadolp41 -->

G
Administrator 2007-05-14 00:00

Re:Elektronarzędzia

test

G
Michał 2007-05-14 00:00

Re:Elektronarzędzia

witam. a czemu ikt nie poleci makite dewalta hilti itp?
a moze lepszy by byl D25600K dewalta, ma wieksze średnice wiercen.
pozdro

G
Marcin 2007-05-15 00:00

Re:Elektronarzędzia

bo w tym przedziale cenowym który reprezentują młoty Hitachi rzeczywiście nie znajdziesz nic lepszego. Robią bardzo dobre młoty i do tego bardzo tansie w zestawieniu z konkurencją.
Tak sprawa wygląda teraz, choć znajomy przedstawiciel tej marki, ostatnio stwierdził, że od niedawna zaczeli na nich wreszcie zarabiać (po ugruntowaniu sobie pozycji na rynku)
trochę mnie to niepokoi czy nie odbije sie to niekożystnie na jakosci tych już legendarnych pod względem wytrzymałości maszyn. Bo o reszcie wyrobów tej firmy wolę się nie wypowiadać Szczególnie o kąówkach i wkrętarkach aku
pozdro

G
aTomek 2007-05-30 00:00

Re:Elektronarzędzia

...Bo o reszcie wyrobów tej firmy wolę się nie wypowiadać Szczególnie o kąówkach i wkrętarkach aku
pozdro
Czy aż takie złe są wkrętarki akku HITACHI?
Pytam, bo muszę coś kupić - zabieram się za baaaardzo duży remont domu i trochę elektrosprzętu muszę zgromadzić. Myślałem właśnie o HITACHI, ewentualnie z tańszych to są na "Alledrogo" jakieś AEG w okolicach 460zł albo jeszcze taniej i do tego pewno po cięciach budżetowych dojdę - MAKTEC. Hitach jest tak "po środku" a niekoniecznie wydam więcej kasy na MAKITĘ 6270 (choć wiem, że dobra jest).

G
Michał 2007-05-31 00:00

Re:Elektronarzędzia

AEG to mileaukee, a MAKTEC to amatorska makita.
:)
pozdro

G
Marcin 2007-05-31 00:00

Re:Elektronarzędzia

Witam ;)
Spokojnie możesz nabyć tę 6270, będziesz zadowolony, od macteca trzymaj się z daleka bo to straszna tandeta zaprojektowana z myślą o marketowych tanich wkrętarkach (opinia serwisu bardzo niepochlebna a mistrz serwisu dorobił się BMW M% ;D, jeśli wiesz co mam na myśli)
I nawiązując do hitachi. Wkrętarki aku robią tandetne, a najbardziej same ładowarki, czasem przychodza nam całe serie z fabrycznie niedziałającymi ładowarkami. I bardzo często wracają zepsute (już same wkrętarki)
pozdro

G
Michał 2007-06-02 00:00

Re:Elektronarzędzia

ewentualnie DeWALT-a DC907K2
pozdro

1 2

Producenci :

Kategorie :