Duss

Do ostatniej strony »
G
Jacek 2007-01-30 00:00

Duss

Prośba.Czy Ktoś może mi udzielić jakiejś informacji na temat firmy Duss.Jestem zainteresowany kupnem nowej wiertnicy i sprzedawca poleca mi firmę Duss a ja nie wiem co to jest warte. Dlatego proszę o pomoc.Z góry dziękuję.

G
Jacek 2007-02-01 00:00

Poszukuję informacji na temat elektronarzędzi firmy DUSS

Prośba.Czy Ktoś może mi udzielić jakiejś informacji na temat firmy Duss.Jestem zainteresowany kupnem nowej wiertnicy i sprzedawca poleca mi firmę Duss a ja nie wiem co to jest warte. Dlatego proszę o pomoc.Z góry dziękuję.

G
chris70 2007-02-03 00:00

Re:Duss

Witam.
Duss to Niemiecka firma specjalizująca się w produkcji wiertarek, młotów udarowych i wiertnic.Z tego co mi wiadomo urządzenia tej firmy należą do klasy wyższej. Słowem sprzedawca miał racje. Więcej informacji na
www.duss.de Pozdrawiam.

G
Jarek 2007-02-25 00:00

Re:Duss

z tego co wiem to jest gdzies k. wroclawia polski przdstawiciel duss-a, a maszyny sa niezle-pracowalem nimi w niemczech..

G
los Sandalos 2007-02-28 00:00

Re:Duss

Duss jest bardzo bobrą firmą - robi zaledwie kilkanaście narzędzi więc są doprowadzone do perfekcji. Posiadam 3 młotki i jestem bardzo zadowolony. Jedynym minusem jest dostępność (i cena) przecinaków - duss ma np. w młotach swój system - bardzo dobry ale w Polsce jest problem. Radzę zapoznać się z systemem mocowania przed zakupem sprzętu bo może być problem.

G
DUSS 2011-03-19 22:55

Re: Duss

Witam wszystkich zainteresowanych urządzeniami DUSS.
Jestem przedstawicielem firmy DUSS w Polsce.
Więcej na www.duss.pl
ZAPRASZAM

G
Rufus 2011-03-20 08:21

Re: Duss

DUSS to bardzo dobrze narzędzia z absolutnie wysokiej półki.
Tym nie mniej nawet w Niemczech jest to marka raczej niszowa,a u nas w kraju tym bardziej.
W Polsce po okresie gwarancyjnym możesz mieć problem z serwisem.
Nie wiem czy w przypadku zakupu elektronarzędzi tej marki nie lepiej nastawić się na porównywalny cenowo i jakościowo sprzęt innej marki ale z lepszym serwisem u nas w kraju.
Cenowo to poziom mniej więcej Hilti.
Oczywiście to moje zdanie :)

G
gość 2011-04-06 14:51

Re: Duss

Z serwisem urządzeń DUSS nie ma żadnego problemu. Dawno temu kupiłem w Niemczech młotowiertarkę, która zaznaczam chyba po 8 latach znaczącego użytkowania zaczęła pracować mniej efektywnie - wysłałem zapytanie do niemiec do fabryki tych urządzeń a oni skierowali mnie do ich przedstawiciela w polsce - maszynę odebrała spedycja, po 3 dniach naprawioną miałem u siebie. Sprawuje się bez zarzutu.Gdybym miał komuś polecić dobry i bezawaryjny sprzęt to bez wahania poleciłbym DUSS-a.Z zamówieniem części do tych urzadzeń rownież nie ma problemu - schematy naprawcze na stronie przedstawiciele duss.pl

G
GRYF 2011-09-05 20:39

Re: Duss

Pełna oferta narzędzi DUSS tylko na www.narzedziadlawszystkich.pl

G
ZADOWOLONY 2012-06-20 14:09

Re: Duss

Witam wszystkich,
Jeżeli moja opinia będzie pomocna przy wyborze młota kującego to informuję,że nie miałem nigdy wcześniej lepszego młota od DUSSA.
Kupiłem młot firmy Duss,model PK 75 w firmie Duss grup.Młot wykonuje swoją pracę doskonale,jest dobrze wyważony i ma idealną moc.Praca tym młotem jest przyjemniejsza. Pracuje nim od ponad roku i urządzenie nie zawiodło mnie ani razu a już straciłem nadzieje na to że można cieszyć się pracą bo z Hilti,Makitą czy Boschem bywało różnie
Na pewno kupię jeszcze jeden lub dwa młoty tej firmy.
W firmie duss grup profesjonalna obsługa.
Polecam wszystkim Dussa

G
Instalator 2013-01-24 19:45

Re: Duss

A jak się ma jakość tych narzędzi w porównaniu z Makitą?

G
bernal77 2013-01-26 19:48

Re: Duss

Makita w porównaniu z dussem to nie narzedzie tylko zabawka. DUSSEM się pracuje,pracuje,pracuje i o to chodzi.Moim zdaniem to nawet nie da się tego porównać bo duss to absolutnie najlepszy sprzęt.

G
dobry 2013-10-16 20:38

Re: Duss

duss to firma która jest chyba jedną z najlepszych jeśli chodzi o elektronarzędzia, osobiście posiadam duss px76, p 26 c i dia 80 są to narzędzia stworzone do ciężkiej pracy, wcześniej korzystałem z narzędzi makity oraz hilti. Makita była od nowości 3 razy w serwisie w przciągu roku, a hilti jak uległo uszkodzeniu to opłacało się je sprzedać tylko na części ponieważ cena serwisu oscylowała w granicach kupna nowego sprzętu, natomiast duss służy mi od około 4 lat w pracach związanych z instalacjami elektrycznymi bardzo często w żelbecie, jedyny problem to zakup otwornic do dia 80, ja kupuję je na ebay'u od niemieckiego sprzedawcy ponieważ u nas są one ciężko dostępne. polecam i pozdrawiam

G
Mike 2013-10-17 01:38

Re: Duss

Duss - dobre młoty znajomy używa: jakość wykonania na najwyższym poziomie. Prawie nie do zajechania przy normalnej eksploatacji. Kultura pracy również, małe wibracje. Mają dobre dłuta fabryczne na sześciokąty: zrobione z dobrej stali i dobrze zahartowane. Wytrzymują dużo kucia i nadal są ostre. Jedna wada ich młotki są dość słabe. Kułem sobie dla zabawy tym chyba największym wyburzeniowym młotem 300 coś tam i lipa. Moje duże młoty na sds-max mają mocniejsze uderzenie. Szczególnie nowa gsh11vc Boscha jest mocniejsza. Za tą kosmiczną cenę jaka sobie DUSS żąda jego młoty mogłyby być mocniejsze. Nawet dużo mocniejsze.

G
bald 2013-10-25 16:09

Re: Duss

Kolega chyba kpi. Mam wypożyczalnie opartą na młotkach Dussa. Bosch, makite wyrzuciłem już dawno temu. Sprzęt najwyższej półki - nigdy nie było problemu. Według mnie stosunek jakości do ceny idealny. Sprzęt pracuje już 5 lat i nic się nie dzieje. Bosch to zabawka przy tym wiem, bo miałem, a w wypożyczalni jest dobry do 1 naprawy później wszystko niesamowicie drogie i nie chcą wymieniać

1 2