Czy warto ??? BLACK&DECKER CD12

G
waldi 2007-11-17 00:00

Czy warto ??? BLACK&DECKER CD12

czy to dobry sprzet? i czy to dobra cena? warto kupic? i czy to nie podroba?

G
waldi 2007-11-17 00:00

Re:Czy warto ??? BLACK&DECKER CD12

dodam ze sprzet do domu - uzywanie sporadyczne ( 2-5 razy miesiac). i czy mozna i czy warto dokupic drugie aku? i jaka jest wtedy cena? a moze macie inne propozycje w tej cenie?

G
waldi 2007-11-17 00:00

Re:Czy warto ??? BLACK&DECKER CD12

zapomnialem o linku :
http://www.allegro.pl/item268305355_blackdecker_cd12_wkretarka_akumulatorowa.html

G
mirek 2007-11-17 00:00

Re:Czy warto ??? BLACK&DECKER CD12

Witam.
No przede wszystkim zastanawia mnie czemu ten B&D ma tylko jedno aku. Sprawdzałem w innych miejscach i wszędzie ( nawet w katalogu nagród BP ) oferowana jest z 2 akumulatorami. Ponadto nigdzie nie odnotowałem faktu tzw. inteligentnej ładowarki. Co do Skila to podana przez ciebie wkrętarka jest modelowo już stara no i nieco wolna. Też ma 1 akumulator. Obie wkrętarki nie należą do mocnych ( 9 / 10 Nm ). W przypadku skila zastanawia mnie sprzedawca ( 22 zł za przesyłkę ???) . Ogólnie chyba skłaniałbym się raczej ku B&D.
Pozdrawiam

G
mirek 2007-11-19 00:00

Re:Czy warto ??? BLACK&DECKER CD12

Witam.
Najlepsze jest to że tak na moje oko to 2 wkrętarki eihella różnią się tylko kolorem obudowy. A niby jedna to amator a druga profi :) I uważam że zdecydowanie lepiej kupić podanego przez Ciebie B&D , ewentualnie tego skila.
Pozdrawiam.

G
Terror 2007-11-20 00:00

Re:Czy warto ??? BLACK&DECKER CD12

OOO Mirku czy nie uwazasz, że ten Einhell pochodzi z tej samej linii produkcyjnej co i CMI. Hahaha! No oby dwa Einhelle amatorskie (już się powoli gubię w narzedziach Einhella tysiące rzeczy podobnych jak by nie mogli zrobić kilku modeli w jednej, drugiej i trzeciej serii).
Gdybym osobiście wybierał wybrał bym B&D!!!

G
mirek 2007-11-21 00:00

Re:Czy warto ??? BLACK&DECKER CD12

Co do ceny tej wkrętarki skila , to wczoraj byłem w OBI i jest tam w promocji za 80,99 zł.
Tak więc nie licząc kosztów przesyłki oszczędzasz 20 zł. Aha testowałem ją i ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu ona nie ma hamulca. Po zwolnieniu włącznika kręci się jeszcz bezwładnie. Jeśli chodzi o mnie to brak hamulca zupełnie dyskwalifikuje to narzędzie.
Pozdrawiam

G
Terror 2007-11-22 00:00

Re:Czy warto ??? BLACK&DECKER CD12

A które Obi Mireczku odwiedzasz? Może akurat moje hahahaha.
Ten Skil to dla mnie totalna porażka ... brak hamulca to tylko jeden problem. Drugi problem jest taki że za taką cene w XXI w. przydał by się drugi aku. Ładowarka też jest szybka jak motorower Komar. Kwadrat w kartonie straszy na pułkach ciężko jest go sprzedać ... (z czystym sumieniem) ]:->

G
mirek 2007-11-22 00:00

Re:Czy warto ??? BLACK&DECKER CD12

Łukaszu dla twojej wiadomości odwiedzam OBI w Bydgoszczy.

1

Producenci :

Kategorie :