Co sądzicie o elektronarzędziach Metabo?

G
Dominik 2005-10-14 00:00

Co sądzicie o elektronarzędziach Metabo?

Witam
Chciałbym dowiedzieć się czegoś na temat Elektronarzędi Metabo.Cena-Jakość-Wytrzymałość
Proszę o pomoc

G
aa... 2005-10-26 00:00

Re:Co sądzicie o elektronarzędziach Metabo?

są doskonałe i pod wieloma względami dopracowane bardziej niż bosch czy nawet hilti.
a no i jeszcze 3 lata gwarancji ..... jak masz potrzeby to nie zastanawiaj się przcuj tylko na metabo !!!!!!!!!

G
misiollo 2005-10-30 00:00

Re:Co sądzicie o elektronarzędziach Metabo?

O których elektronarzedziach ?
Jak u każdego producenta tak i w Metabo są modele elektronarzędzi mniej lub bardziej udane.
Usciślij, podaj modele.
Pozdrawiam

G
aaa.... 2005-10-31 00:00

Re:Co sądzicie o elektronarzędziach Metabo?

na przykład model BHE 24 :P

G
misiollo 2005-10-31 00:00

Re:Co sądzicie o elektronarzędziach Metabo?

Co do modelu BHE 24, to na 10 klientów jest 10 różnych opinii. Natomiast za te cenę (czyli 814 + VAT wg. cennika Metabo)a właściwie za niższą cene wybrałbym GBH 2-22 RE Boscha. Tą maszyne można kupić już za 756 PLN BRUTTO! Ma taką samą energie udaru. Co prawda ten model nie ma wymiennego uchwytu. Jesli owa maszyna ma takowy posiadać to polecam GBH 2-26 DFR ewentualnie jeśli chodzi o Metabo KHE 26 bądź UHE 28 Multi (obie maszyny posiadają VTC, przy czym UHE to taki mały "kombajn").
Co do trzyletniej gwarancji to jeżeli maszyna ma pracować profesjonalni to wystarczy nam rok gwarancji. Trzeba podkreślić że zarówno w Metabo jak i w Boschu trzyletnia gwarancja obejmuje jedynie wady materiałowe bądź błedy w produkcji. A wiadomo że przy maszynie, która idzie do pracy profesjonalej takie usterki wykryje się bardzo szybko.
Pozdrawiam

G
Dominik 2005-10-31 00:00

Re:Co sądzicie o elektronarzędziach Metabo?

Właśnie myślę o zakupie UHE 28 MULTI CODE

G
Dominik 2005-10-31 00:00

Re:Co sądzicie o elektronarzędziach Metabo?

aha zapomnialem O co chodzi z tymi oznaczeniami miedzy UHE...a KHE...czym się różnią?,nierozumię.Proszę o odpowiedź

G
Conrado 2005-10-31 00:00

Re:Co sądzicie o elektronarzędziach Metabo?

UHE - Uniwersal sa to typowe mlotowiertarki do wszystkiego
BHE - Od Bohr czyli tylko do wiercenia
KHE - Wiercenie i podkuwanie ale nie takie uniwersalne jak UHE.
Ogolnie najlepiej sie sprzedaja na naszym rynku UHE. Szczegolnie UHE 28 Multi Code ktory posiada oprocz wiercenia z udarem i podkuwania takze wiercenie bez udaru (na dodatek dwa biegi) a do tego wszystkiego regulacje momentu obrotowego. A co najwazniejsze VTC (Vario-Tacho-Constamatic)

G
Dominik 2005-11-01 00:00

Re:Co sądzicie o elektronarzędziach Metabo?

Dziękiiiiiii!!!!!!!!Teraz już wszustko wiem:-D

G
max 2006-08-10 00:00

Re:Co sądzicie o elektronarzędziach Metabo?

O których elektronarzedziach ?
Jak u każdego producenta tak i w Metabo są modele elektronarzędzi mniej lub bardziej udane.
Usciślij, podaj modele.
Pozdrawiam
ale za to wszystkie modele koncernu blaucraft sa zupelnie nieudane !
SLACZEGO ?
BO TO SZMELC !

G
Mar Byk 2009-05-10 00:00

Re:Co sądzicie o elektronarzędziach Metabo?

Witam! Właśnie zamówiłem metabo do wypoźyczalni! Możecie mi powiedzieć czy dobrze zrobiłem. Modele KHE 56 I MHE 96!

G
JK 2009-05-12 00:00

Re:Co sądzicie o elektronarzędziach Metabo?

Akurat za Metabo nieprzepadam;) ale te młoty robi im AEG-Milwaukee, jeśli samo Metabo cos nie spartoliło ze swoją elekrtoniką. Będą dobrze służyć.

1

Producenci :