Celma PRDa 150DEO - co sądzicie?

G
Adam 2014-12-03 09:52

Celma PRDa 150DEO - co sądzicie?

Przymierzam sie do zakupu nowej wersji mieszarki, cenie sobie narzędzia celmy dlatego jak stowrzyli coś 6-biegowego to jestem chętny zeby to zakupi. Jendak jak zawsz ewatpliwosci sa wiec chetnie sie poradze. Co sadzicie? Ktos uzywal?

G
Mike 2014-12-03 12:36

Re: Celma PRDa 150DEO - co sądzicie?

Cenisz sobie narzędzia Celmy? Wow to jesteś jedyną osobą od której to słyszałem. wszyscy moi znajomi gardzą Celmą bo są to albo chińskie DIY ala Einhell albo zabytki PRL w cenie dużo większej niż klasa DIY. A profesjonalne te narzędzia nie są nawet jeśli w jakimś sklepie koło profesjonalnych stoją.

A ta mieszarka ma 6 biegów mechanicznych, czy 6 elektronicznie regulowanych prędkości obrotowych? Bo to jest ogromna różnica. Raczej to drugie :-)

A ta mieszarka to nic innego jak chiński szmelc kupiony przez Celmę w ilości 10000 szt. w kolorze niebieskim. Wcześniej pod tą samą nazwa modelu Celma sprzedawała inna chińską mieszarkę. Wyglądała zupełnie inaczej. Ja bym tego nie kupił nawet za 100PLN. Ponieważ usilnie próbują wciskać ludziom iż jest to "Made in Poland" a wszyscy wiedzą że nie jest. Co najwyżej przepakowane.

G
ja 2015-01-05 17:48

Re: Celma PRDa 150DEO - co sądzicie?

Miałem kilka wiertarek, młotów i wiertnic w ręce np, hilti, makita, bosch etc. Ostatnio padła mi wiertarka ( zwykły bosch ) i pożyczyłem wiertarkę od ojca - celma. Jestem pod wrażeniem. Prawdziwy harpagan. Bardzo ładnie chodzi silnik, czuć moc. Myślałem o makicie ale kupię celmę tą za około 700 pln. Jak padnie głowica to będzie tańsza niż w boschu. zresztą trzeba kupować NASZE - POLSKIE gdy do koła chińczyk.

G
Paw-Therm 2015-01-05 18:44

Re: Celma PRDa 150DEO - co sądzicie?

celma to chinczyk albo korea w wiekszosci

G
Marek 2015-08-17 00:57

Re: Celma PRDa 150DEO - co sądzicie?

Mieszarka warta polecenia! miesza idealnie!
JAk dla mnie, naparwdę dobry sprzęt!

1