Bosch GWS 7-125

G
Rudy 2014-11-25 10:14

Bosch GWS 7-125

Chciałbym kupić dobrą szlifierkę kątową na prezent, ale chciałbym uzyskac jakies informacje o niej. Wybralem Boscha bo na narzedziach sie specjalnie nie znam, ale ta firma jest znana nawet wsrod takich osob jak ja. Moj dziadek lubi na swojej dzialce czasem co poprzycinac i zbudowac jakies smieszne tory dla wnukow,a jego szlfierka ostatnio padla. Chcialbym kupic mu cos porzadnego, ale nie z aniebotyczną cene bo to jednak bedzie sluzylo do uzytku amatorskiego. Ktos moze cos powiedziec wiecej o tym modelu?

G
iras 2014-11-25 11:45

Re: Bosch GWS 7-125

Z takich uzytecznych plusow to Ci powiem ze glowica jest fajnie wyprofilowana, a szczotki bardzo latwo mozna wymieniac. Szlifowalem nia twarde bukowe brewno i dawala rade bez problemow, wiec jesli dziadek bedzie z drewnem pracowal to jak najbardziej mozesz mu kupic. Zreszta bosch to solida marka, jak to prezent to jak najbardziej odpowiedni wybor. Szkoda, ze ja nie dostalem jej w prezencie, chociaz bardzo droga tez nie jest wiec nie anrzekam :)

G
Mike 2014-11-25 14:09

Re: Bosch GWS 7-125

Ostatnio w Castoramie widziałem szlifierki kątowe Metabo 850W z beznarzędziową osłoną w bardzo niskiej cenie. Zdecydowanie bym się skłaniał ku tej opcji. Ponieważ ma pełnowymiarową przekładnie i beznarzędziową osłonę.

1