Bosch czy Makita? Konkretne modele...

Do ostatniej strony »
G
Camilo 2006-10-26 00:00

Bosch czy Makita? Konkretne modele...

Muszę kupić wiertarkę z udarem i wkrętarkę. Budżet jakim dysponuje to ~2000zł. Sprzęt będzie używany na budowie oraz w domu. Waham się pomiędzy tymi modelami:
Wiertarka: Bosch GSB 22-2RE a Makita HP2071
Wkrętarka: Bosch GSR 14,4 VE-2 a Makita 6339DWDE
Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru. Jednocześnie jestem otwarty na inne, alternatywne propozycje.

G
Jacek K. 2006-11-03 00:00

Re:Bosch czy Makita? Konkretne modele...

Witam,
Proponuje Boscha . . . SERVIS gwarancyjny przez 3 lata a nie jak jak przy Makicie rok i potem martw się chłopie sam,
Poza tym jeśli nawet wysyłasz do nich elektronarzędzie to kasują cię za transport.
Makita jest dobra o ile się nie popsuje, potem maż już tylko same kłopoty.

G
radosław giza 2006-11-03 00:00

Re:Bosch czy Makita? Konkretne modele...

Witam, za te pieniądze udeżył bym w Metabo, Bosch też jest dobry, chociaż z podobną wiertarką miałem problemy( trzy razy ukręcił sie przewód, który w serwisie był tylko skracany, i raz zablokował sie uchwyt ) i to wszystko w ciągu roku. Za to ta wkretarka to petarda, ale mimo wszystko wole Metabo !!!
Pozdrawiam

G
Camilo 2006-11-04 00:00

Re:Bosch czy Makita? Konkretne modele...

Dzięki za odpowiedzi...
Na pewno uważnie przejrzę się ofertę Metabo. Nigdy nie miałem kontaktu z narzędziami tej firmy ale opinie jakie słyszałem na jej temat były pozytywne.

G
marcin 2006-12-02 00:00

Re:Bosch czy Makita? Konkretne modele...

witam moze mi ktos doradzi w malym problemie.chce kupic dwa mloty do kucia 11 i 5 i niewiem czy mam wybrac boscha czy makite,mloty beda pracowaly na budowie.oczywiscie chodzi o mloty profesionalne.doradzcie.

G
meduskus 2007-01-10 00:00

Re:Bosch czy Makita? Konkretne modele...

makita jest ok ale młoty tej firmy na budowie nie wytrzymują nawet roku proponuje htachi ta sama cena lepszy sprzęt
osobiście używam tylko makity ale młota nie polecam

G
meduskus 2007-01-10 00:00

Re:Bosch czy Makita? Konkretne modele...

makita jest ok ale młoty tej firmy na budowie nie wytrzymują nawet roku proponuje htachi ta sama cena lepszy sprzęt
osobiście używam tylko makity ale młota nie polecam

G
meduskus 2007-01-10 00:00

Re:Bosch czy Makita? Konkretne modele...

makita jest ok ale młoty tej firmy na budowie nie wytrzymują nawet roku proponuje htachi ta sama cena lepszy sprzęt
osobiście używam tylko makity ale młota nie polecam

G
gosciu 2007-03-09 00:00

Re:Bosch czy Makita? Konkretne modele...

pracowalem na matabo w Belgi i tam tez sie zetknolem z nimi pierwszy raz,bylem zachwycony

G
mrox 2007-03-13 00:00

Re:Bosch czy Makita? Konkretne modele...

DeWALT D25900K (10) i D25830K (5) roczna gwarancja i rocze bzplatne serwisowanie w ramach gwarancji. Po 100h pracy odsyla sie młot DHL-m (za darmo) myja,smaruja,wymieniaja uszczelniacze i szczotki. jezeli chcesz to prezenterzy DeWALT-a zrobia pokaz narzedzi na budowie i sam sie przekonasz jak pracuja.
pozdro

G
waldek m 2008-02-12 00:00

Re:Bosch czy Makita? Konkretne modele...

mam ten sam problem czy HR2811FT czy bosch GBH2-26DFR

G
waldek m 2008-02-12 00:00

Re:Bosch czy Makita? Konkretne modele...

to jakies nowe modele nie mam pojęcia co kupić

G
waldek m 2008-02-12 00:00

Re:Bosch czy Makita? Konkretne modele...

proszę o pomoc

G
Piotrek 2008-02-20 00:00

Re:Bosch czy Makita? Konkretne modele...

za ta sama cene (ok 2000zl) mozna kupic jedno narzedzie, ktore zastapi te 2:-)
mianowici hilti sfh 151a lub sfh181a
oszczednosc miejsca i targania znaczna, a przezyje dlugo wiecej niz tamte dwa sprzety razem...
wiecej info pod piotr84ru@interia.pl

G
zielony 2008-03-19 00:00

Re:Bosch czy Makita? Konkretne modele...

wymieniałem sprzęt ostatnio w firmie, i żałuje ze nie wybrałem bosch-a, tylko makitę. Teraz czekam aż mia się zepsuje i będę musiał zapłacić za naprawę po 12 ! miesiącach gwarancji, jednym słowem makita jest sprzętem dla majsterkowiczów, dla profesjonalistów jest sprzęt z minimum 2 lata gwarancji. Kupujcie sprzęt tylko z długoletnia gwarancją!!!!!!!!. Dodatkowo przedstawiciel makity na Polskę, nie oferuje w sprzedaży wszystkich produktów makity dostępnych na europejskim rynku-to dobre:))))))

1 2 ... 3

Producenci :

Kategorie :