Przeglądaj produkty Berger Cst według kategorii:

Artykuły o narzędziach Berger Cst

Publikujemy szereg artykułów poświęconych marce Berger Cst. Dowiedz się więcej o zasadach działania narzędzi, zapoznaj się z technologiami wprowadzanymi przez specjalistów Berger Cst, zobaczysz prezentacje elektronarzędzi Berger Cst, w których wyczerpująco opisano wszystkie parametry i możliwości, a także poznasz zdanie ekspertów na temat marki.
  • Do precyzyjnych prac w terenie

    Wytrzymałe lasery obrotowe CST/berger RL25H i RL25HV do długich dystansów. Wytrzymałe elementy gumowe oraz obudowa głowicy wykonana z twardego tworzywa sztucznego chronią urządzenia przed wodą i wstrząsami. Klasa ochrony IP56 zapewnia także...Czytaj cały artykuł

  • Wytrzymały laser liniowy do pracy w terenie

    Dzięki solidnej konstrukcji laser liniowy CST/berger LL20 można stosować zarówno do prac w pomieszczeniach, jak i w terenie. Odbiornik LD3 umożliwia pracę w promieniu 80 metrów. Intuicyjna obsługa lasera LL20 gwarantuje szybkość wykonywanych prac,...Czytaj cały artykuł

Narzędzia Berger Cst

Wszystkie elektronarzędzia marki Berger Cst dostępne w naszym sklepie. Możesz tu wybrać kategorię elektronarzędzi, których szukasz.

Elektronarzędzia - akcesoria i osprzęt Berger Cst

Osprzęt Berger Cst cieszy się niezmienną popularnością od lat. Wiertła, dłuta, tarcze to często absolutne hity sprzedażowe. Kluczem do sukcesu i w tym przypadku jest bardzo wysoka jakość i trwałość. W naszej ofercie możesz kupić najlepszy osprzęt i akcesoria. Zobacz co mamy do zaproponowania.
3ofert od303.00PLN do6469.00PLN
303 PLN
Wysyłka w dniu 2016-12-08
Zamów telefonicznie
6 469 PLN
Wysyłka w dniu 2016-12-08
Wysyłka gratis
Zamów telefonicznie
427 PLN
Wysyłka w dniu 2016-12-08
Zamów telefonicznie
Strona 1 z 1