Blog narzędziowy

Oceń artykuł:

Każdy właściciel marzy o pięknych i równych ścianach w swoim domu. Szlifierki do gipsu w prosty i szybki sposób ułatwią wyrównanie ścian po nakładaniu gipsu.

Kup w Narzedzia.pl
Szlifierka do gipsu Pansam A140200
W magazynie 4 szt.Wysyłka jutro o 14:00
639 PLN
Szlifierka do gipsu Virutex LPM97S
W magazynie 2 szt.Wysyłka jutro o 14:00
1 228 PLN
Szlifierka do gipsu Pansam A140201
W magazynie 1 szt.Wysyłka jutro o 14:00
437 PLN
Szlifierka do gipsu Dedra DED7748
Wysyłka w ciągu 7-10 dni roboczych
459 PLN
Szlifierka do gipsu Virutex LPC97S
Wysyłka w ciągu 4-6 dni roboczych
2 199 PLN
4 099 PLN

 

Remont mieszkania połączony z położeniem mas gipsowych na ścianach nie zawsze musi oznaczać udrękę dla mieszkańców i pracowników. Szlifierki do gładzi będą bardzo pomocne przy osiąganiu końcowego efektu zarówno przy dużych remontach całych mieszkań jak i przy drobnych renowacjach małych fragmentów ścian.

Wygładzanie ścian przy użyciu szlifierki do gipsów pozwala znacznie zaoszczędzić czas pracy. Prace z taką szlifierką są dzięki temu mniej obciążające dla użytkowników oraz dla osób z otoczenia. Podczas prac przy sufitach oraz wyższych ścianach szczególnie przydaje się szlifierka o większym zasięgu. Szlifierka żyrafa – bo tak potocznie nazywa się szlifierki do gipsu o dużym zasięgu, umożliwia wygodną pracę przy sufitach ze względu na swoją długość wynoszącą przeważnie ponad 150cm. Dzięki temu urządzeniu prace na wysokości 3 – 3,5 m przestają być problemem.

Niemalże każda szlifierka do gładzi wyposażona jest w przyłącze do odkurzacza. Możliwość odsysania pyłów jest bardzo ważna z dwóch powodów.
Po pierwsze praca przy dużym zapyleniu jest niezdrowa dla użytkownika. Dzięki podłączeniu szlifierki bezpośrednio do odkurzacza, płuca fachowca pracującego codziennie szlifierką do gipsów będą chronione.
Po drugie, brak odsysania pyłu sprawia, że pył znajdzie się w całym mieszkaniu. Jest to szczególnie problematyczne w przypadku remontu tylko części mieszkania. Usunięcie kurzu po takim remoncie będzie prawdziwą udręką i z pewnością nie pójdzie szybko.Kup szlifierki do gipsów w sklepie internetowym

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz