Jaka tarcza uniwersalna na szlifierkę kątową? Tarcza z węglikiem spiekanym Carbide Mutli Wheel Bosch

Ocena: 5,0/5
Zastanawiasz się jaką wybrać tarczę do cięcia drewna, czym pociąć palety, w których są gwoździe, jak szybko przyciąć płytę gipsową, czym dociąć panel podłogowy czy płytę MDF? Szukasz uniwersalnej tarczy tnącej? Tarcza tnąca Carbide Multi Wheel Bosch na szlifierkę kątową sprawdzi się w tej roli idealnie. To tarcza tnąca z węglikiem spiekanym, która pozwala na cięcie różnorodnych materiałów przy wykorzystaniu szlifierki kątowej. Dostępna jest w średnicach 115mm, 125mm, a także 76mm.

Jak wybrać dobry strug elektryczny?

Ocena: 5,0/5
Zastanawiasz się nad wyborem elektrycznego struga i nie wiesz, na co zwrócić uwagę? Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik. Dowiesz się, czy wybrać strug jedno-, czy 2-ostrzowy. Poznasz funkcjonalność struga: struganie, wręgowanie, fazowanie i skracanie. Przedstawimy też dodatkowe udogodnienia, które przełożą się na komfort pracy.

Jaka spawarka inwertorowa do użytku domowego? Ranking najwyżej ocenianych spawarek wg klientów narzedzia.pl

Ocena: 5,0/5
Zastanawiasz się, jaką spawarkę inwertorową kupić do domowego warsztatu? Przygotowaliśmy ranking najwyżej oceniachy spawarek przez naszych klientów. Pierwsze miejsce zajęła spawarka inwertorowa Stamos Germany S-MMA-200-PI. Na drugim miejscu znalazła się spawarka Graphite 56H810, dalej spawarka Dedra DESI201. Ranking zamyka spawarka inwertorowa Telwin FORCE 165+ACX.

Innowacyjne wiertło SDS plus-5X Bosch nie niszczy się podczas wiercenia w betonie zbrojonym

Ocena: 5,0/5
Bosch wprowadził na rynek innowacyjne czteroostrzowe wiertło SDS plus-5X, które nie niszczy się, gdy trafia na zbrojenie. Wyjątkowa, asymetryczna konstrukcja głowicy zapewnia bardzo skuteczne odprowadzanie pyłu i spowalnia zużycie wiertła.

Jakie wiertło do betonu? Wiertła SDS-Plus Bosch – przegląd

Ocena: 5,0/5
Bosch w swojej ofercie różne typy wierteł do betony SDS-Plus. Jak zatem wybrać odpowiednie? Przygotowaliśmy krótki przewodnik czym się różni wiertło Bosch SDS-plus-7 od SDS-plus 5X, SDS-plus-5, SDS-plus-3 i SDS-plus-9 Rebar Cutter.

Jakie narzędzie wielofunkcyjne? Nowe narzędzia wielofunkcyjne GOP Bosch dla profesjonalistów

Ocena: 5,0/5
Bosch rozszerza ofertę profesjonalnych narzędzi wielofunkcyjnych GOP o nowe modele. Atutem nowych oscylacyjnych narzędzi wielofunkcyjnych jest zróżnicowany osprzęt pozwalający na użycie przy wielu różnych pracach oraz innowacyjny system mocowania osprzętu Starlock z funkcją Snap-In umożliwia jego szybką i beznarzędziową wymianę.

Jaki sektor dwuręczny kupić? Ranking sekatorów do gałęzi

Ocena: 5,0/5
Sekator do gałęzi to praktyczne narzędzie, które jest niezbędne w każdym ogrodzie. Dzięki niemu przytniemy cienkie i grube gałęzie. Do wyboru mamy sekatory jednoręczne, sekatory dwuręczne i na wysięgniku. Poniższy ranking to propozycja dla osób, które zastanawiają się nad tym, jaki sekator dwuręczny kupić. Pierwsze miejsce na podium zajął sekator Fiskars, drugie miejsce należy do sekatora Gardena, natomiast na trzecim miejscu uplasował się sekator Topex.

Jaka wyrzynarka do domu? Ranking najwyżej ocenianych wyrzynarek dla majsterkowiczów

Ocena: 5,0/5
Wyrzynarka jest niezbędna w warsztacie każdego majsterkowicza. Zastanawiasz się nad zakupem wyrzynarki do domu i nie wiesz, jaką wybrać? Przygotowaliśmy ranking najwyżej ocenianych wyrzynarek dla majsterkowiczów. Miejsce 1. zajęła wyrzynarka Graphite 58G072, dalej mamy wyrzynarkę BlackDecker KS901PEK. Na miejscu trzecim mamy Bosch PST 650. Miejsce 4. to wyrzynarka Skil 4581 CD. Ranking zamyka wyrzynarka Ryobi RJS850-K.

Jakie wiertło do betonu zbrojonego? Testujemy wiertło Bosch SDS-Plus 5X

Ocena: 5,0/5
Przed przystąpieniem do wiercenia należy dobrać wiertło odpowiednie do materiału, w którym chcemy wykonać otwór. Odpowiednio dobrane narzędzie do rodzaju wykonywanej pracy to podstawa. Na rynku dostępne jest nowe wiertło, które pozwala skutecznie wiercić w murze, betonie i betonie zbrojonym – wiertło Bosch SDS-Plus 5X.

Jaki odkurzacz do warsztatu wybrać? Nowe odkurzacze uniwersalne Black&Decker BXVC20PTE i BXVC30XTDE

Ocena: 5,0/5
Przy wyborze odkurzacza do warsztatu warto zastanowić się, czy chcemy aby urządzenie zbierało tylko pył czy też pył i wodę, było przystosowane do podłączenia elektronarzędzia, i czy jest wygodne w obsłudze. Co ważne, takie urządzenie możemy wykorzystać nie tylko w warsztacie, ale też w domu, dlatego warto zwrócić uwagę na końcówki czyszczące dostarczane wraz z odkurzaczem. Przykładami tego typu urządzeń są nowe odkurzacze uniwersalne Black&Decker BXVC30XTDE i BXVC20PTE, które przedstawiamy poniżej.
Strona 1 z 177