Tarcze z węglikiem spiekanym Bosch Expert for – nowe średnice

Ocena: 5,0/5
Marka Bosch poszerza swoją ofertę tarcz pilarskich "Expert for" o nowe średnice, które dodatkowo zwiększają obszar zastosowań. Profesjonaliści będą mieć w czym wybierać. O tym, jakie są rodzaje pił zębatych Expert For i, w jakich pracach się sprawdzą, dowiecie się w dalszej części.

Klucze udarowe bezszczotkowe Hitachi dla profesjonalistów

Ocena: 5,0/5
Klucz udarowy to świetne narzędzie do dokręcania i odkręcania dużych śrub czy wkręcania i wykręcania dużych wkrętów. Marka Hitachi ma w swojej ofercie 2 wyróżniające się modele: WR22SE i WR25SE. Są to klucze udarowe elektryczne z silnikami bezszczotkowymi do profesjonalnych zastosowań. O tym, jakie zalety ma połączenie technologii bezszczotkowej z zasilaniem sieciowym, przeczytacie poniżej.

Cięcie wysokich żywopłotów - nożyce elektryczne Einhell

Ocena: 5,0/5
Jak zadbać o wygląd wysokich żywopłotów, których przycinanie nie jest prostym zadaniem? Do tego rodzaju pracy warto sięgnąć po nożyce z wysięgnikiem, które pozwalają na cięcie na dużym zasięgu bez konieczności korzystania z drabiny czy podestu. Przykładem mogą być elektryczne nożyce do żywopłotu Einhell: model GC-HH 5047 i model GC-HC 9024 T z wymienną głowicą. Sprawdzą się w domowych ogrodach, ale także podczas przycinania skwerów firmowych czy przyszpitalnych.

Młotowiertarka DH40MC i szlifierka mimośrodowa SV15YC – nowości Hitachi

Ocena: 5,0/5
Marka Hitachi wprowadziła do swojej oferty nowe elektronarzędzia: szlifierkę mimośrodową SV15YC oraz młotowiertarkę DH40MC. Nowa szlifierka cechuje się bardziej ergonomiczną konstrukcją, posiada talerz szlifierski o średnicy 150mm i zwiększony ruch mimośrodowy do 6,2mm. Nowy młot to następca DH38MS. Posiada większą moc 1100W oraz zmniejszony poziom wibracji.

Jak zrobić drewniany wieszak na klucze? Przedstawiamy projekt od marki Dremel

Wieszak na klucze to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu będziemy mieć klucze w jednym miejscu. Dremel przygotował łatwy do wykonania projekt, który możemy zrealizować w domu. Drewniany wieszak będzie nie tylko funkcjonalnym miejscem na klucze, ale też oryginalną ozdobą naszego wnętrza. Poniżej lista potrzebnych materiałów oraz instrukcja "krok po kroku".

Przybliżamy nowości w ofercie: system inteligentnego domu

Ocena: 5,0/5
Zdalne sterowanie oświetleniem, roletami czy sprzętem RTV/AGD to coraz częściej wykorzystywane rozwiązania w domach prywatnych. Inteligentny dom (smarthome) to przede wszystkim większa wygoda, ale też wzrost bezpieczeństwa i zdalna kontrola nad tym, co się dzieje w naszym domu, nawet gdy przebywamy poza nim. Wśród dostępnych na rynku akcesoriów składających się na systemy inteligentnego domu znajdziemy m.in. inteligentne włączniki, wtyczki, a także detektory.

Młotowiertarki Yato - do jakich prac?

Ocena: 5,0/5
Marka Yato posiada w swojej ofercie elektronarzędzi m.in. młotowiertarki. Użytkownik może wybierać wśród 3 młotów SDS Plus i dwóch młotów SDS Max. Narzędzia różnią się parametrami i niektórymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Najmniejszy młotek YT-82120 osiąga energię udaru na poziomie 3J, natomiast największy YT-82135 - 25J. O tym, w jakich pracach najlepiej się sprawdzą, i co je cechuje, przeczytacie poniżej.

Jaką przecinarkę do metalu z tarczą zębatą wybrać? Ranking top5 najczęściej kupowanych na narzedzia.pl

Ocena: 4,6/5
Przecinarki do metalu z tarczą zębatą umożliwiają dokładne cięcie elementów metalowych, bez iskrzenia i przegrzania materiału. W rankingu znalazło się 5 modeli najczęściej kupowanych przez klientów narzedzia.pl. Pierwsze miejsce należy do GCD 12 JL Bosch, druga pozycja przypadła przecinarce DW872 DeWalt, a ranking zamyka przecinarka Evolution Raptor 355. Dalej uplasowały się: Evolution Rage 4 i Makita LC1230.

Lasery krzyżowo-punktowe Bosch GCL 2-50 C i GCL 2-50 CG - sterowane za pomocą aplikacji Bosch Levelling Remote

Ocena: 5,0/5
Lasery liniowo-punktowe Bosch GCL 2-50 C i GCL 2-50 CG to nowoczesne urządzenia pomiarowe, które mogą być sterowane zdalnie za pomocą aplikacji Bosch Levelling Remote. Wystarczy zainstalować aplikację na smartfonie lub iPhonie i połączyć się z laserem poprzez Bluetooth. Użytkownik może m.in. zdalnie włączać/wyłączać linie laserowe, zmniejszać lub zwiększać widoczność wiązki, a jeśli posiada laser Bosch Professional wraz z zautomatyzowanym uchwytem RM3 może również precyzyjnie zmieniać pozycję lasera.

Jaka szlifierka kątowa 230mm do 500zł? Ranking top5 szlifierek sieciowych

Ocena: 4,8/5
Prezentujemy ranking szlifierek 230mm, w którym znajdziecie modele do 500zł. W pierwszej trójce znalazły się: szlifierka kątowa Hitachi G23SW2, szlifierka kątowa Stanley FME841 oraz szlifierka kątowa Graphite PRO 59GP004. Dalej uplasowały się: szlifierka kątowa Yato YT-82102 oraz szlifierka kątowa Einhell TE-AG 230. Elektronarzędzia te sprawdzą się przy obróbce różnych materiałów. Ułatwią cięcie i szlifowanie dużych elementów.
Strona 1 z 181