Narzędzia ogrodowe Verto - przegląd nowości

Ocena: 5,0/5
Marka Verto wprowadziła na rynek nowe narzędzia ogrodowe. W ofercie znajdziemy podstawowe narzędzia potrzebne do pielęgnacji ogrodu i czyszczenia przydomowej przestrzeni. Są to: kosa spalinowa 50G491, podkaszarka 52G549, nożyce do żywopłotu 52G568, pilarka łańcuchowa 52G585, dmuchawa do liści 52G506 i myjka ciśnieniowa 52G400. Część z wymienionych narzędzi należy do nowej linii urządzeń zasilanych akumulatorem litowo-jonowym 18V.

Profesjonalne wózki transportowe Matador

Wózki transportowe i budowlane to niezbędnik na każdej budowie czy w magazynie. Odpowiednio skonstruowane umożliwiają przewożenie ciężkich elementów, np. materiałów budowlanych, jak też dużych formatów (płyty wielkoformatowe) lub elementów, które wymagają specjalnego zabezpieczenia, np. okien i drzwi. Marka Matador ma w swojej ofercie wózki przystosowane do tego typu zadań. Czym się zatem wyróżniają?

Zaciskanie końcówek kablowych – jaką zaciskarkę wybrać?

Precyzyjne zaciskanie przewodów po zdjęciu izolacji wymaga użycia narzędzi dobranych do rodzaju końcówek, których używamy. Przy zaciskaniu konektorów samochodowych sprawdzi się zaciskarka Neo 01-503. Do zabezpieczenia przewodów typu linka za pomocą końcówek tulejkowych przydadzą się szczypce Neo 01-507. Zaciskanie końcówek telefonicznych i inernetowych umożliwia praska Neo 01-501, a do zaciskania końcówek nieizolowanych służy zaciskarka Neo 01-502.

Jaki wertykulator aerator kupić? Ranking top3 aeratorów wertykulatorów elektrycznych

Ocena: 3,3/5
Aerator wertykulator to sprzęt, który łączy w sobie dwie funkcje. Dzięki niemu oczyścimy trawnik i odpowiednio go napowietrzymy, aby składniki odżywcze, woda i powietrze lepiej przenikały warstwy gleby. Poniżej prezentujemy ranking top3 aeratorów/wertykulatorów elektrycznych, w którym znalazły się modele marek: Itamati, Hecht i Einhell. Sprawdź, czy któryś z modeli odpowiada Twoim potrzebom.

Jaką wiertarkę stołową kupić? Ranking najczęściej kupowanych na narzedzia.pl

Ocena: 4,4/5
Wiertarka stołowa to precyzyjne urządzenie do wykonywania otworów w drewnie i metalu. Jeśli szukasz takiego sprzętu i masz problem z wyborem, przedstawiamy ranking top5 najczęściej kupowanych wiertarek stołowych na narzedzia.pl. W czołówce uplasowały się: wiertarka stołowa Bosch PBD 40, wiertarka stołowa Dedra DED7710 i wiertarka stołowa Proma PTB-16/230.

Graphite PRO poszerza ofertę narzędzi o wiertarko-wkrętarkę i szlifierki kątowe

Ocena: 5,0/5
Jakiś czas temu informowaliśmy, że na rynku pojawiła się nowa linia elektronarzędzi Graphite PRO skierowana do profesjonalistów. Lista tych narzędzi została poszerzona o wiertarko-wkrętarkę akumulatorową 59GP400, szlifierkę kątową 59GP004 i szlifierkę kątową 59GP002. Czym się cechują?

Szlifowanie bez pyłu - siatka ścierna M480 i wielootworowy talerz szlifierski Bosch

Bosch szuka nowych rozwiązań umożliwiających zmniejszenie rozprzestrzeniania się pyłu podczas szlifowania. Proponuje profesjonalistom innowacyjne siatki ścierne M480, które umożliwiają odsysanie pyłu całą swoją powierzchnią, co w połączeniu z nowym wielootworowym talerzem szlifierskim zapewnia wyraźne zmniejszenie ilości zanieczyszczeń. Zastosowanie siatek ściernych Bosch M480 skraca przede wszystkim czas potrzebny na sprzątanie i zwiększa ochronę zdrowia użytkownika.

Zalety narzędzi wielofunkcyjnych - na przykładzie narzędzia wielofunkcyjnego Yato YT-82900

Ocena: 4,5/5
Narzędzia wielofunkcyjne cieszą się coraz większą popularnością wśród majsterkowiczów, ale też profesjonalistów. Nic w tym dziwnego, gdyż jednym urządzeniem możemy wykonać wiele prac, pamiętając o zastosowaniu do nich odpowiedniego osprzętu. Wszechstronność zastosowań to jedna z głównych cech tych urządzeń, ale nie jedyna. Więcej o zaletach korzystania z multitools na przykładzie narzędzia wielofunkcyjnego Yato YT-82900.

Młoty udarowo-obrotowe GBH 2-28 F i GBH 2-28 Bosch - pierwsze młoty z funkcją KickBack Control

Ocena: 4,5/5
Na rynku pojawiły się nowe młoty udarowo-obrotowe Bosch GBH 2-28 F i GBH 2-28. Co je wyróżnia? Są najmocniejsze wśród młotów Bosch w klasie 2kg. Posiadają silniki o mocy 880W oraz funkcję KickBack Control, która zwiększa bezpieczeństwo pracy. Model GBH 2-28 posiada stały uchwyt SDS Plus, natomiast młot GBH 2-28 F zaopatrzono w wymienny uchwyt SDS Plus i szybkozaciskowy uchwyt wiertarski do wierteł cylindrycznych.

Klucze nasadowe i grzechotki - jaki zestaw wybrać?

Ocena: 4,0/5
Szukasz zestawu kluczy nasadowych i masz problem z wyborem? Zapoznaj się z produktami z poniższego rankingu, być może znajdziesz zestaw narzędzi odpowiedni do Twoich potrzeb. Podium rankingu przedstawia się następująco: zestaw kluczy nasadowych Neo 08-680, klucze nasadowe Yato YT-1268 i zestaw kluczy Stanley 1-87-193.
Strona 1 z 180