Bosch Pocket Assistant ‒ rozszerzenie aplikacji do identyfikacji produktów Bosch dla profesjonalistów

Innowacyjny Bosch Pocket Assistant jest dodatkowym rozszerzeniem bezpłatnej aplikacji Bosch Toolbox i ułatwia użytkownikom profesjonalnym znalezienie odpowiedniego narzędzia lub osprzętu. Wystarczy otworzyć Bosch Pocket Assistant i zeskanować opakowanie produktu lub osprzętu firmy Bosch za pomocą smartfona, aby uzyskać dostęp do wszystkich informacji wraz z danymi technicznymi i wideo prezentacjami zastosowań.

Jak dobrać nagrzewnicę do pomieszczenia?

Nagrzewnica to wszechstronny sprzęt, który sprawdzi się przy dogrzewaniu pomieszczeń dla pracowników, może stanowić indywidualne źródło ciepła, wspomagać prace budowlane na zewnątrz i wewnątrz, a także przyda się podczas awarii ogrzewania. Dobór odpowiedniej nagrzewnicy zależy od kilku czynników, które warto uwzględnić przy obliczaniu potrzebnej mocy cieplnej. Pod uwagę należy wziąć wymiary pomieszczenia (V), przyrost temperatury (ΔT), a także współczynnik izolacji cieplnej (K). Do obliczenia potrzebnej mocy cieplnej...

Uniwersalny nóż Bosch Xeo Ventum - narzędzie do cięcia dywanów, foli, kartonu...

Ocena: 5,0/5
Uniwersalna wycinarka Bosch Xeo Ventum to narzędzie do zadań specjalnych. Ten niewielki, bezprzewodowy nóż umożliwia cięcie wykładzin podłogowych, dywanów, foli, materiałów izolacyjnych, kartonu, a nawet drobnych gałązek. Sprawdzi się zatem w każdym domu, w warsztacie czy w kwiaciarni. Nóż uniwersalny Bosch Xeo jest zasilany wydajnym akumulatorem litowo-jonowym 3.6V 1.3Ah wbudowanym w urządzenie.

Narzędzie wielofunkcyjne - jakie kupić? Top5 urządzeń wielofunkcyjnych

Ocena: 3,0/5
Narzędzia wielofunkcyjne stają się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem wybieranym przez majsterkowiczów. Nic w tym dziwnego, gdyż przy pomocy jednego narzędzia możemy wykonać wiele prac, wystarczy zastosować tylko odpowiedni osprzęt. W poniższym rankingu prezentujemy 5 popularnych modeli kupowanych w sklepie narzedzia.pl. Pierwsze miejsce przypadło Bosch PMF 190E, drugie miejsce należy do Graphite 59G020, a podium zamyka Ryobi RMT1801M.

Jaka siekiera rozłupująca? Ranking siekier 2016

Ocena: 5,0/5
Zastanawiasz się nad wyborem siekiery rozłupującej? Przygotowaliśmy ranking siekier rozłupujących do użytku domowego. Miejsce pierwsze zajęła siekiera Neo 27-016. Na miejscu drugim mamy siekierę rozłupującą Yato YT-8006. Dalej mamy siekierę Topex 05A204, Romanik. Ranking siekier rozłupujących zamyka Top tools 05A212.

Mieszarka do zapraw – jak wybrać najlepszą? Ranking najwyżej ocenianych mieszarek

Ocena: 5,0/5
Chcesz kupić mieszarkę do zapraw, klejów i nie wiesz jaka wybrać? Przygotowaliśmy dla Ciebie ranking najwyżej ocenianych mieszarek. Pierwsze miejsce z oceną 5 zajęła mieszarka Graphite58G784. Na drugim znalazła się mieszarka Stanley FME190. Dalej mamy mieszarkę Skil 1630MA. Na 4. miejscu znalazła się mieszarka Ferm PMM1006. Ranking zamyka z oceną 4.6 mieszarka Pansam A140020.

Jaki klucz dynamometryczny wybrać? Testujemy elektroniczny klucz dynamometryczny Neo 08-820

Ocena: 5,0/5
Zastanawiasz się nad wyborem klucza dynamometrycznego? Mieliśmy okazję testować elektroniczny klucz dynamometryczny Neo 08-820. Poznaj atuty klucza z elektronicznym wyświetlaczem, ułatwiającym pracę i gwarantującym precyzyjne ustawienie parametrów dokręcania.

Jaka szlifierka? Nowa linia kompaktowych szlifierek oscylacyjnych Bosch dla profesjonalistów

Ocena: 5,0/5
Nowe szlifierki oscylacyjne Bosch dla profesjonalistów to przede wszystkim wygoda w obsłudze. Wśród nowych modeli znajduje się pierwsza wersja akumulatorowa, a narzędzia wyposażono w szereg innowacyjnych rozwiąza tj. możliwość wymieniania płyt. Dzięki temu praca staje się prostsza i bardziej efektywna.

Jaką myjkę ciśnieniową kupić? Myjki wysokociśnieniowe Stanley

Ocena: 5,0/5
Szukasz myjki ciśnieniowej i nie wiesz, na jaki model się zdecydować? Może zainteresuje Cię propozycja marki Stanley. W ofercie Stanley'a pojawiły się nowe myjki wysokociśnieniowe, wśród których znajdują się modele SXPW16E i SXPW18E. W dalszej części znajdziesz charakterystykę obu urządzeń.

Jaką gwoździarkę kupić? Gwoździarka akumulatorowa DeWalt DCN660 pod lupą

Ocena: 5,0/5
Gwoździarka DCN660 DeWalt nie potrzebuje powietrza ani gazu, gdyż jest zasilana akumulatorem litowo-jonowym XR 18V i jej działanie opiera się na pracy mechanicznej. Sztyfciarka umożliwia wbijanie sztyftów o maksymalnej długości 63mm i średnicy 1.65mm, które są często wykorzystywane przy mocowaniu podbitek czy boazerii. Dzięki pracy bezprzewodowej narzędzie świetnie sprawdzi się podczas prac w trudno dostępnych miejscach, np. na wysokościach.
Strona 1 z 178