Piła szablasta akumulatorowa Bosch GSA 18V-32 - dla instalatorów, strażaków, mechaników

Piła szablasta Bosch akumulatorowa wyróżnia się ergonomią, która umożliwia pracę w trudnych pozycjach. Idealnie nadaje się do prac wymagających trzymania narzędzia nad głową, np. podczas przycinania rur instalacyjnych lub tuneli wentylacyjnych, a także w pracach rozbiórkowych. Piła szablasta GSA 18V-32 Professional jest wydajnym narzędziem zasilanym akumulatorem litowo-jonowym 18V, co pozwala jej konkurować z modeli sieciowymi.

Młoty udarowo-obrotowe Bosch GBH 18V-26/F - wydajna i swobodna praca bez kabla

Młoty udarowo-obrotowe akumulatorowe GBH 18V-26 Professional i GBH 18V-26 F Professional to bardzo wydajne urządzenia, których osiągi dorównują młotom sieciowym, np. GBH 2-26. Nowe modele stanowią uzupełnienie oferty młotowiertarek Bosch z silnikami bezszczotkowymi EC. Osiągają energię udaru na poziomie 2,6J, czyli o 50% większą niż najwydajniejszy jak do tej pory młot udarowo-obrotowy 18V. Nowe młoty należą do systemu Flexible Power, co oznacza kompatybilność z całym systemem akumulatorowym Bosch 18V dla profesjonalistów.

Jaka kosiarka spalinowa? Ranking najczęściej kupowanych na narzedzia.pl

Ocena: 5,0/5
Kosiarki spalinowe to urządzenia wybierane przez klientów z myślą o koszeniu dużych trawników. Zapewniają swobodę pracy bez kabla i wysoką skuteczność koszenia. W rankingu pojawiły się modele najczęściej kupowane na narzedzia.pl. Na pierwszym miejscu znalazła się kosiarka spalinowa Hitachi ML190EALA, drugie miejsce przypadło kosiarce Einhell GC-PM 52 S HW CLASSIC, a trzecie należy do kosiarki spalinowej Hecht 5483 SWE. Ranking zamykają: kosiarka Itamati LP-PLM006 i kosiarka spalinowa Makita PLM4620N2.

Ściąganie izolacji z przewodu - ściągacze izolacji Neo pod lupą

Jak szybko obrać kable? Najlepiej używając odpowiednich narzędzi. W zależności od konstrukcji danego ściągacza izolacji możemy obierać izolację z pojedynczych żył, a niektóre narzędzia umożliwiają ściąganie zarówno izolacji zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Taki podział możemy wyselekcjonować wśród ściągaczy izolacji Neo, które często pełnią jeszcze dodatkowe funkcje, jak na przykład cięcie przewodów lub zaciskanie końcówek kablowych.

System Power X-Change - jeden akumulator do wielu narzędzi Einhell

Systemy akumulatorowe, gdzie jedna bateria pasuje do różnych urządzeń, znajdują się w ofertach wielu producentów elektronarzędzi. Na takie praktyczne rozwiązanie postawiła również marka Einhell, która oferuje użytkownikom indywidualnym elektronarzędzia i narzędzia ogrodowe kompatybilne z akumulatorem litowo-jonowym 18V serii Power X-Change.

Jaka wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V do 500zł? Ranking wkrętarek dla majsterkowiczów

Ocena: 5,0/5
Wiertarko-wkrętarka to sprzęt, który znajdzie zastosowanie w wielu pracach wykonywanych w domu czy w warsztacie. Dla ułatwienia wyboru odpowiedniego narzędzia przestawiamy ranking top5 wiertarko-wkrętarek 18V. Na podium uplasowały się: wiertarko-wkrętarka Einhell TE-CD 18-2 Li-i, wiertarko-wkrętarka Graphite 58G221 i wiertarko-wkrętarka Yato YT-82855.

Młoty udarowo-obrotowe Hitachi z silnikiem bezszczotkowym

Ocena: 5,0/5
Nowa generacja młotów udarowo-obrotowych Hitachi opiera się na technologii bezszczotkowej. Są to nowoczesne narzędzia sieciowe zaopatrzone w silniki bezszczotkowe. Modele DH45ME, DH45MEY, DH52ME, DH52MEY, DH40MEY odróżniają się od wcześniejszych młotów Hitachi zwiększonymi osiągami i wydłużoną trwałością. Sprawdzą się w wymagających pracach związanych z wierceniem i kuciem.

Brzeszczoty z węglikiem spiekanym - osprzęt Bosch do pił szablastych

Ocena: 4,5/5
Marka Bosch posiada w swojej ofercie brzeszczoty z węglikiem spiekanym, które sprawdzą się przy szczególnie wymagających zadaniach, np. podczas rozcinania karoserii samochodów (seria Endurance for Vehicule Rescue), demontażu okien (seria Endurance for Window Demolition) czy cięciu żeliwa i stali (seria Endurance for Heavy Metal).

Szlifierka do gładzi Graphite 59G261 - dla majsterkowiczów

Ocena: 4,0/5
Szlifierki do gipsu to popularne elektronarzędzia wykorzystywane do wygładzania ścian. Używają ich nie tylko profesjonaliści, ale też majsterkowicze, którzy doceniają efektywną i czystą pracę tych urządzeń. Szlifierka do gipsu Graphite mieści się w klasie urządzeń przeznaczonych dla majsterkowiczów. Cechuje się trwałością dzięki bezpośredniemu przełożeniu napędu z silnika na głowicę. Posiada regulację prędkości obrotowej, przyłącze do odkurzacza oraz przedłużenie wysięgnika.

Myjka ciśnieniowa Nilfisk D 140.4-9 X-TRA - nowość w ofercie dla użytkowników indywidualnych

Ocena: 5,0/5
Myjka ciśnieniowa Nilfisk D 140.4-9 X-TRA to urządzenie z silnikiem o mocy 2400W dedykowane dla wymagających prac czyszczących. Maksymalne ciśnienie pompy 140 bar umożliwia wygenerowanie silnego strumienia wody, dzięki któremu skutecznie oczyścimy taras, kostkę brukową, elewację, meble ogrodowe, samochód czy przyczepę kempingową. Myjka jest dostarczana z wymiennymi dyszami roboczymi Powerspeed i Tornado, pojemnikiem na pianę, wężem ciśnieniowym 9m, lancą, pistoletem i bębnem na wąż.
Strona 1 z 181