Jaka szlifierka kątowa 125? Najczęściej kupowane szlifierki do 200zł na narzedzia.pl

Zastanawiasz się, jaką szlifierkę kątową do 200zł wybrać, i nie wiesz na co się zdecydować? Zapoznaj się z produktami z rankingu najczęściej kupowanych szlifierek na narzedzia.pl. Podium prezentuje się następująco: szlifierka kątowa Graphite 59G186, szlifierka kątowa Hitachi G13SR4 WL i szlifierka kątowa Graphite 59G086.

Lutownica transformatorowa do 100zł - ranking najczęściej kupowanych lutownic

Ocena: 4,0/5
Lutownica transformatorowa to niezbędne wyposażenie warsztatu każdego majsterkowicza. Przy szukaniu odpowiedzi na pytanie: jaką lutownicę transformatorową wybrać, proponujemy zapoznać się z rankingiem prezentującym najczęściej kupowane modele na narzedzia.pl. Podium zajęły kolejno: lutownica Topex 44E005, Neo 19-600 i Dedra DED7535. Na dalszych pozycjach uplasowały się: lutownica Topex 44E002 i Top tools 44E000.

Jaką wiertarkę udarową do domu kupić? Ranking wiertarek 2016

Ocena: 5,0/5
Wiertarka udarowa to niezbędne wyposażenie domowego warsztatu. Umożliwia bowiem wiercenie z udarem w betonie i wiercenie bez udaru w drewnie i stali. Jej wszechstronność sprawia, że sprawdzi się w wielu pracach remontowych i montażowych w domu. Jeśli szukasz odpowiedniego narzędzia dla siebie, warto abyś przejrzał ranking wiertarek top5. Na pierwszym miejscu uplasowała się wiertarka udarowa Graphite 58G717, drugie miejsce przypadło wiertarce Dedra DED7960, a trzecie należy do wiertarki z udarem Ryobi RPD680-K.

Jaki obcinak do kabli wybrać? Przegląd obcinaków do cięcia przewodów Neo

Ocena: 5,0/5
Zastanawiasz się, jakie wybrać narzędzie do cięcia kabli miedzianych i aluminiowych? Aby ułatwić ten wybór przygotowaliśmy przegląd obcinaków Neo. Przy małych średnicach sprawdzi się obcinak do przewodów 01-522, przy dużych rozmiarach poradzi sobie obcinak z zapadką 01-516. Jeśli zależy nam na narzędziu 2-funkcyjnym z możliwością ściągania izolacji to możemy zdecydować się na szczypce do cięcia kabli 01-514. Ciekawym narzędziem są także nożyce 01-511, które umożliwiają nie tylko cięcie przewodów, ale też...

Jaki klucz pneumatyczny do wulkanizacji? Test klucza udarowego Neo 12-002

Ocena: 4,3/5
Zastanawiasz się, jaki klucz udarowy wybrać? Klucz udarowy jest narzędziem używanym w różnego rodzaju pracach, szczególnie w motoryzacji, polecany zwłaszcza dla wulkanizatorów. Czas wymiany opon to idealny test dla klucza pneumatycznego Neo 12-002 w zakładzie wulkanizacyjnym. Sprawdźcie, opinię profesjonalisty o kluczy ½” 1020Nm.

Nowe akumulatory XR FlexVolt 54V/18V DeWalt - jak działają?

Ocena: 4,0/5
Innowacyjne akumulatory FlexVolt 54V DeWalt zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach wymagających od narzędzi akumulatorowych mocy porównywalnej z narzędziami sieciowymi. Co ważne, akumulatory te są uniwersalne, gdyż pasują nie tylko do nowej gamy narzędzi 54V XR, ale też do istniejących już na rynku elektronarzędzi 18V XR.

Narzędzie wielofunkcyjne - jakie wybrać? Test wielofunkcyjnego urządzenia oscylacyjnego Bosch PMF 250 CES

Ocena: 5,0/5
Do czego są ci potrzebne narzędzia wielofunkcyjne? Narzędzie wielofunkcyjne Bosch PMF 250CES zastępuje szereg narzędzi, m.in. wyrzynarkę, pilarkę, szlifierkę itp. Wielofunkcyjne, łatwe w obsłudze, dające duże możliwości narzędzie o mocy 250W, czyli specjalista do zadań specjalnych. Zobacz, naszą opinię o narzędziu wielofunkcyjnym Bosch PMF 250 CES.

Jaką szliferkę wybrać? Szlifierka kątowa Bosch GWS 750 to wysoka wydajność w kompaktowej obudowie

Ocena: 4,2/5
Bosch wprowadził innowacje w modelach szlifierek kątowych Bosch GWS 750. Nowa wersja szlifierek kątowych GWS 750 Professional Bosch z tarczą o średnicy 115 lub 125mm wyróżnia się wysoką mocą, ergonomią i wyjątkowo korzystną relacją ceny do wydajności. Nowa szlifierka Bosch wyróżnia się smukłą geometrią obudowy, która znacznie ułatwia pracę w wąskich i trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo, silnik szlifierki kątowej GWS 750 dzięki zupełnie innowacyjnej konstrukcji z unowocześnioną wentylacją, zapewnia o 15% wyższą...

Ścienny planer - zrób to sam z laserem Bosch Quigo

Ocena: 5,0/5
Kolorowy kalendarz ścienny z 54 polami na każdy tydzień roku ożywi nawet szarą, jesienno-zimową codzienność. Dzięki magnetycznej farbie podkładowej na planerze za pomocą magnesów będzie można umieszczać drobne przedmioty, np. notatki, zdjęcia, zaproszenia czy widokówki. Ważne daty można zapisać kredą w każdym z 54 kwadratów. Dzięki temu wszystko pozostaje widoczne i łatwe do zapamiętania. Sprytną szachownicę może wykonać każdy majsterkowicz mający do dyspozycji odpowiednie narzędzie pomiarowe, farbę i choćby...

Jakie klucze do warsztatu najlepsze? Ranking najwyżej ocenianych kluczy

Ocena: 4,7/5
Szukasz odpowiednich kluczy nasadowych do warsztatu? Jeśli nie wiesz na co się zdecydować, to warto abyś zapoznał się z poniższym rankingiem. Być może znajdziesz coś dla siebie. W zestawieniu znalazło się 5 zestawów kluczy nasadowych. Podium zajmują: zestaw narzędzi Neo 08-681, klucze Sata S09002, klucze nasadowe Yato YT-38811. Dalsze miejsca zajęły: klucze Stanley 1-87-193 i zestaw narzędzi ręcznych Airpess 75255.
Strona 1 z 179