Jaką wiertarkę stołową kupić? Ranking najczęściej kupowanych na narzedzia.pl

Ocena: 4,8/5
Wiertarka stołowa to precyzyjne urządzenie do wykonywania otworów w drewnie i metalu. Jeśli szukasz takiego sprzętu i masz problem z wyborem, przedstawiamy ranking top5 najczęściej kupowanych wiertarek stołowych na narzedzia.pl. W czołówce uplasowały się: wiertarka stołowa Bosch PBD 40, wiertarka stołowa Dedra DED7710 i wiertarka stołowa Proma PTB-16/230.

Graphite PRO poszerza ofertę narzędzi o wiertarko-wkrętarkę i szlifierki kątowe

Jakiś czas temu informowaliśmy, że na rynku pojawiła się nowa linia elektronarzędzi Graphite PRO skierowana do profesjonalistów. Lista tych narzędzi została poszerzona o wiertarko-wkrętarkę akumulatorową 59GP400, szlifierkę kątową 59GP004 i szlifierkę kątową 59GP002. Czym się cechują?

Szlifowanie bez pyłu - siatka ścierna M480 i wielootworowy talerz szlifierski Bosch

Bosch szuka nowych rozwiązań umożliwiających zmniejszenie rozprzestrzeniania się pyłu podczas szlifowania. Proponuje profesjonalistom innowacyjne siatki ścierne M480, które umożliwiają odsysanie pyłu całą swoją powierzchnią, co w połączeniu z nowym wielootworowym talerzem szlifierskim zapewnia wyraźne zmniejszenie ilości zanieczyszczeń. Zastosowanie siatek ściernych Bosch M480 skraca przede wszystkim czas potrzebny na sprzątanie i zwiększa ochronę zdrowia użytkownika.

Zalety narzędzi wielofunkcyjnych - na przykładzie narzędzia wielofunkcyjnego Yato YT-82900

Ocena: 4,5/5
Narzędzia wielofunkcyjne cieszą się coraz większą popularnością wśród majsterkowiczów, ale też profesjonalistów. Nic w tym dziwnego, gdyż jednym urządzeniem możemy wykonać wiele prac, pamiętając o zastosowaniu do nich odpowiedniego osprzętu. Wszechstronność zastosowań to jedna z głównych cech tych urządzeń, ale nie jedyna. Więcej o zaletach korzystania z multitools na przykładzie narzędzia wielofunkcyjnego Yato YT-82900.

Młoty udarowo-obrotowe GBH 2-28 F i GBH 2-28 Bosch - pierwsze młoty z funkcją KickBack Control

Ocena: 4,5/5
Na rynku pojawiły się nowe młoty udarowo-obrotowe Bosch GBH 2-28 F i GBH 2-28. Co je wyróżnia? Są najmocniejsze wśród młotów Bosch w klasie 2kg. Posiadają silniki o mocy 880W oraz funkcję KickBack Control, która zwiększa bezpieczeństwo pracy. Model GBH 2-28 posiada stały uchwyt SDS Plus, natomiast młot GBH 2-28 F zaopatrzono w wymienny uchwyt SDS Plus i szybkozaciskowy uchwyt wiertarski do wierteł cylindrycznych.

Klucze nasadowe i grzechotki - jaki zestaw wybrać?

Ocena: 4,0/5
Szukasz zestawu kluczy nasadowych i masz problem z wyborem? Zapoznaj się z produktami z poniższego rankingu, być może znajdziesz zestaw narzędzi odpowiedni do Twoich potrzeb. Podium rankingu przedstawia się następująco: zestaw kluczy nasadowych Neo 08-680, klucze nasadowe Yato YT-1268 i zestaw kluczy Stanley 1-87-193.

Jaka szafka narzędziowa do mobilnego warsztatu? Szafki Yato pod lupą

Ocena: 5,0/5
Szafki narzędziowe modułowe Yato YT-09101 i YT-09102 to propozycja dla mechaników, którzy mają mobilny warsztat, ale też stacjonarny. Najważniejsze cechy szafek to mobilność, możliwość rozłączania poszczególnych modułów, zabezpieczenie przed wysuwaniem się szuflad, zróżnicowana wielkość poszczególnych segmentów, a także metalowe zapięcia. Szafka narzędziowa na kołach to praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym warsztacie.

Akumulatorowa piła stołowa 54V DeWalt DCS7485 - nowość wśród pilarek do drewna

Ocena: 5,0/5
Cięcie drewna szalunkowego, krokwi, płyt OSB czy blatów meblowych to zadania, z którymi poradzi sobie m.in. pilarka stołowa. Wśród dostępnych na rynku pił stołowych pojawiła się maszyna zasilana akumulatorem, co jest nowością i wyróżnia ją na tle urządzeń sieciowych. Mowa o pilarce stołowej akumulatorowej DeWalt DCS7485 zasilanej akumulatorem XR FlexVolt 54V, który zapewnia wysoką sprawność maszynie zbliżoną do narzędzi sieciowych. To, co przemawia na korzyść DCS7485 to praca w miejscach, gdzie nie ma dostępu do sieci,...

Jaka szlifierka kątowa 125? Najczęściej kupowane szlifierki do 200zł na narzedzia.pl

Ocena: 3,5/5
Zastanawiasz się, jaką szlifierkę kątową do 200zł wybrać, i nie wiesz na co się zdecydować? Zapoznaj się z produktami z rankingu najczęściej kupowanych szlifierek na narzedzia.pl. Podium prezentuje się następująco: szlifierka kątowa Graphite 59G186, szlifierka kątowa Hitachi G13SR4 WL i szlifierka kątowa Graphite 59G086.

Lutownica transformatorowa do 100zł - ranking najczęściej kupowanych lutownic

Ocena: 3,5/5
Lutownica transformatorowa to niezbędne wyposażenie warsztatu każdego majsterkowicza. Przy szukaniu odpowiedzi na pytanie: jaką lutownicę transformatorową wybrać, proponujemy zapoznać się z rankingiem prezentującym najczęściej kupowane modele na narzedzia.pl. Podium zajęły kolejno: lutownica Topex 44E005, Neo 19-600 i Dedra DED7535. Na dalszych pozycjach uplasowały się: lutownica Topex 44E002 i Top tools 44E000.
Strona 1 z 180