Jaki dalmierz do domowego użytku? Sprawdzamy dalmierz Bosch ZAMO

Szukasz dalmierze do użytku domowego? Planujesz remont? Szykujesz się na zmianę wystroju mieszkania? Do tego niezbędna jest znajomość wymiarów pokoju, okna czy stołu. Dużym ułatwieniem podczas prostych domowych pomiarów jest cyfrowy dalmierz laserowy. Pozwala on nam zmierzyć wszystko samodzielnie, bez wysiłku i gimnastykowania się z tradycyjną rozkładaną miarką

Jaki laser krzyżowy wybrać na zewnątrz i do pomieszczeń?

Do pracy wewnątrz pomieszczeń sprawdzi się większość laserów. W przypadku pracy na zewnątrz lub w pomieszczeniach mocno nasłonecznionych ważne jest, aby laser był przystosowany do współpracy z odbiornikiem laserowym. Spośród tego typu urządzeń możemy wybrać DW088K DeWalt do podstawowych prac budowlanych czy też laser GLL 3-80P Bosch, który sprawdzi się przy bardziej wymagających konstrukcjach. Posłużą one w pomiarach poziomu wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Jaki zestaw kluczy kupić na lata do 500zł? Ranking najwyżej ocenianych zestawów narzędzi ręcznych 2016

Ocena: 4,5/5
Szukasz profesjonalnego zestawu kluczy, który posłuży Ci na lata? Przygotowaliśmy ranking najwyżej ocenianych kluczy wg naszych klientów. Wzięliśmy pod uwagę 2 kryteria: cena do 500zł i zestaw dla profesjonalistów. Miejsce pierwsze zajął zestaw narzędzi Sata 09013. Na 2. miejscy znalazł się Neo 08-667. Dalej mamy zestaw kluczy Yato YT-3888, Rooks OK-01.0094. Ranking zamyka zestaw narzędzi ręcznych Airpress 75245.

Elektronarzędzia Graphite Pro - propozycja dla profesjonalistów

Ocena: 4,5/5
Marka Graphite wprowadziła na rynek linię elektronarzędzi Graphite PRO dedykowanych profesjonalistom. W nowej ofercie pojawiły się następujące narzędzia: młotowiertarka 59GP500, młotowiertarka 59G501, młot kujący 59GP800, bruzdownica 59GP300, szlifierka kątowa 59GP001 oraz polerka 59GP200. Czym różnią się od podstawowej oferty Graphite i jakie rozwiązania w nich zastosowano? O tym poniżej.

Jaką bruzdownicę wybrać? Ranking top5 bruzdownic dla profesjonalistów

Ocena: 5,0/5
Rowkowanie, wykonywanie bruzd pod kable to zadania dla bruzdownicy. Poniżej przedstawiamy ranking bruzdownic dedykowanych profesjonalistom: hydraulikom, elektrykom, instalatorom. Pierwsze miejsce w rankingu zajęło elektronarzędzie Bosch GNF 35 CA. Na drugim miejscu uplasowała się Makita SG1251J. Podium zamyka sprzęt Graphite Pro 59GP300.

Jaka pilarka tarczowa dla majsterkowicza? Ranking najwyżej ocenianych pilarek tarczowych 2016

Ocena: 4,5/5
Szukasz ręcznej pilarki tarczowej do domowego warsztatu? Przygotowaliśmy ranking najwyżej ocenianych pilarek tarczowych dla majsterkowiczów. Na pierwszym miejscu znalazła się pilarka Einhell TH-CS 1400/1. Miejsce drugie wśród najlepiej ocenianych pilarek zajmuje Graphite 58G488. Dalej mamy piłę tarczową Ryobi EWS1150RS. Miejsce 4. zajęła pilarka ręczna BlackDecker CD601. Ranking zamyka pilarka Dedra DED7925.

Jaka podkaszarka elektryczna? Ranking podkaszarek do małego ogrodu 2016

Ocena: 4,7/5
Szukasz podkaszarki elektrycznej do pielęgnacji niewielkich ogrodów? Przygotowaliśmy ranking podkaszarek elektrycznych o mocy ok. 400W dedykowanych do małych i średnich ogrodów. Pierwsze miejsce zajęła podkaszarka Bosch ART 26 COMBITRIM. Na drugim miejscu polecanych podkaszarek znalazła się Gardena EasyCut 400/25. Dalej mamy podkaszarkę elektryczną Makita UR 3000 i Ryobi RLT4025. Ranking zamyka wykaszarka BlackDecker GL360.

5 lat gwarancji na narzędzia Graphite Pro

Elektronarzędzia Graphite Pro objęte są 3-letnią gwarancją. Producent oferuje dodatkowo możliwość przedłużenia gwarancji o 2 lata. W tym celu wystarczy zarejestrować urządzenie na stronie producenta. Dzięki temu w prosty sposób można przedłużyć gwarancję aż do 5lat. Zobacz, jakie to proste.

Jaka kosiarka spalinowa? Ranking top5 kosiarek do dużych trawników

Ocena: 4,3/5
Zbliża się sezon koszenia trawników. Przed zakupem odpowiedniego sprzętu warto zapoznać się z różnymi modelami. W poniższym rankingu top5 pierwsze miejsce zajęła kosiarka Einhell GC-PM 46/1 B&S CLASSIC, na drugiej pozycji uplasował się Nac S511-T, ranking zamyka kosiarka Itamati PLM006. Kosiarki te sprawdzą się na dużych trawnikach, działkach, pagórkowatych terenach.

Tarniki do szlifierek kątowych - dlaczego warto wybrać?

Ocena: 5,0/5
Dyski tarnikowe to innowacyjne rozwiązanie przeznaczone do obróbki drewna, miękkich metali i tworzyw sztucznych. Są alternatywą m.in. dla tarników ręcznych. Przewaga dysków tarnikowych do szlifierek kątowych nad tradycyjnym rozwiązaniem jest oczywista. Wynika z faktu, iż tarniki ścierne w połączeniu z możliwościami, jakie daje prędkość obrotowa szlifierek kątowych to szybsze i bardziej precyzyjne działanie.
Strona 1 z 175