Jaka siekiera rozłupująca? Ranking siekier 2016

Zastanawiasz się nad wyborem siekiery rozłupującej? Przygotowaliśmy ranking siekier rozłupujących do użytku domowego. Miejsce pierwsze zajęła siekiera Neo 27-016. Na miejscu drugim mamy siekierę rozłupującą Yato YT-8006. Dalej mamy siekierę Topex 05A204, Romanik. Ranking siekier rozłupujących zamyka Top tools 05A212.

Mieszarka do zapraw – jak wybrać najlepszą? Ranking najwyżej ocenianych mieszarek

Chcesz kupić mieszarkę do zapraw, klejów i nie wiesz jaka wybrać? Przygotowaliśmy dla Ciebie ranking najwyżej ocenianych mieszarek. Pierwsze miejsce z oceną 5 zajęła mieszarka Graphite58G784. Na drugim znalazła się mieszarka Stanley FME190. Dalej mamy mieszarkę Skil 1630MA. Na 4. miejscu znalazła się mieszarka Ferm PMM1006. Ranking zamyka z oceną 4.6 mieszarka Pansam A140020.

Jaki klucz dynamometryczny wybrać? Testujemy elektroniczny klucz dynamometryczny Neo 08-820

Ocena: 5,0/5
Zastanawiasz się nad wyborem klucza dynamometrycznego? Mieliśmy okazję testować elektroniczny klucz dynamometryczny Neo 08-820. Poznaj atuty klucza z elektronicznym wyświetlaczem, ułatwiającym pracę i gwarantującym precyzyjne ustawienie parametrów dokręcania.

Jaka szlifierka? Nowa linia kompaktowych szlifierek oscylacyjnych Bosch dla profesjonalistów

Ocena: 5,0/5
Nowe szlifierki oscylacyjne Bosch dla profesjonalistów to przede wszystkim wygoda w obsłudze. Wśród nowych modeli znajduje się pierwsza wersja akumulatorowa, a narzędzia wyposażono w szereg innowacyjnych rozwiąza tj. możliwość wymieniania płyt. Dzięki temu praca staje się prostsza i bardziej efektywna.

Jaką myjkę ciśnieniową kupić? Myjki wysokociśnieniowe Stanley

Ocena: 5,0/5
Szukasz myjki ciśnieniowej i nie wiesz, na jaki model się zdecydować? Może zainteresuje Cię propozycja marki Stanley. W ofercie Stanley'a pojawiły się nowe myjki wysokociśnieniowe, wśród których znajdują się modele SXPW16E i SXPW18E. W dalszej części znajdziesz charakterystykę obu urządzeń.

Jaką gwoździarkę kupić? Gwoździarka akumulatorowa DeWalt DCN660 pod lupą

Ocena: 5,0/5
Gwoździarka DCN660 DeWalt nie potrzebuje powietrza ani gazu, gdyż jest zasilana akumulatorem litowo-jonowym XR 18V i jej działanie opiera się na pracy mechanicznej. Sztyfciarka umożliwia wbijanie sztyftów o maksymalnej długości 63mm i średnicy 1.65mm, które są często wykorzystywane przy mocowaniu podbitek czy boazerii. Dzięki pracy bezprzewodowej narzędzie świetnie sprawdzi się podczas prac w trudno dostępnych miejscach, np. na wysokościach.

Jaka tarcza uniwersalna na szlifierkę kątową? Tarcza z węglikiem spiekanym Carbide Mutli Wheel Bosch

Ocena: 5,0/5
Zastanawiasz się jaką wybrać tarczę do cięcia drewna, czym pociąć palety, w których są gwoździe, jak szybko przyciąć płytę gipsową, czym dociąć panel podłogowy czy płytę MDF? Szukasz uniwersalnej tarczy tnącej? Tarcza tnąca Carbide Multi Wheel Bosch na szlifierkę kątową sprawdzi się w tej roli idealnie. To tarcza tnąca z węglikiem spiekanym, która pozwala na cięcie różnorodnych materiałów przy wykorzystaniu szlifierki kątowej. Dostępna jest w średnicach 115mm, 125mm, a także 76mm.

Jak wybrać dobry strug elektryczny?

Ocena: 5,0/5
Zastanawiasz się nad wyborem elektrycznego struga i nie wiesz, na co zwrócić uwagę? Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik. Dowiesz się, czy wybrać strug jedno-, czy 2-ostrzowy. Poznasz funkcjonalność struga: struganie, wręgowanie, fazowanie i skracanie. Przedstawimy też dodatkowe udogodnienia, które przełożą się na komfort pracy.

Jaka spawarka inwertorowa do użytku domowego? Ranking najwyżej ocenianych spawarek wg klientów narzedzia.pl

Ocena: 5,0/5
Zastanawiasz się, jaką spawarkę inwertorową kupić do domowego warsztatu? Przygotowaliśmy ranking najwyżej oceniachy spawarek przez naszych klientów. Pierwsze miejsce zajęła spawarka inwertorowa Stamos Germany S-MMA-200-PI. Na drugim miejscu znalazła się spawarka Graphite 56H810, dalej spawarka Dedra DESI201. Ranking zamyka spawarka inwertorowa Telwin FORCE 165+ACX.

Innowacyjne wiertło SDS plus-5X Bosch nie niszczy się podczas wiercenia w betonie zbrojonym

Ocena: 5,0/5
Bosch wprowadził na rynek innowacyjne czteroostrzowe wiertło SDS plus-5X, które nie niszczy się, gdy trafia na zbrojenie. Wyjątkowa, asymetryczna konstrukcja głowicy zapewnia bardzo skuteczne odprowadzanie pyłu i spowalnia zużycie wiertła.
Strona 1 z 178