Zakrętarka udarowa Graphite PRO 59GP402 - nowość

Akumulatorowa zakrętarka udarowa 59GP402 to kolejna nowość marki Graphite PRO. Narzędzie jest zasilane akumulatorem litowo-jonowym 18V. Osiąga maksymalny moment obrotowy na poziomie 165Nm. Jakie posiada funkcje, i do jakich prac jest przeznaczona? Więcej w dalszej części.

Wiertarko-wkrętarki Verto z akumulatorami niklowo-cynkowymi

W ofercie marki Verto pojawiły się nowe wiertarko-wkrętarki akumulatorowe zasilane akumulatorem niklowo-cynkowym. Modele 50G185 i 50G187 są przeznaczone do amatorskich prac. O szczegółach dotyczących technologii niklowo-cynkowej i konstrukcji narzędzi przeczytacie w dalszej części.

Jak zrobić kalendarz adwentowy? Projekt od Bosch

Ocena: 5,0/5
Oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas wypełniony przygotowaniami świątecznymi, które szczególnie widać w naszych wnętrzach. Wśród świątecznych dekoracji nie może zabraknąć kalendarza adwentowego. Jak go wykonać? Przedstawimy prosty projekt kalendarza adwentowego, który z łatwością wykonamy z pomocą dzieci.

Jaki odkurzacz do szlifierki do gipsu? Bosch pod lupą

Często pojawiające się pytanie klientów, który odkurzacz przemysłowy Bosch najlepiej sprawdzi się we współpracy z szlifierką żyrafą, stwarza okazję do przyjrzenia się temu zagadnieniu. Jaki odkurzacz do szlifowania ścian wybrać? Na jakie cechy zwrócić uwagę? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

HITACHI, Hitachi Koki zmienia się na HiKOKI

Ocena: 5,0/5
Informujemy, że z dniem 1 czerwca 2018 roku nastąpi zmiana nazwy spółki Hitachi Koki Co., Ltd. na Koki Holdings Co., Ltd, co wiąże się z wprowadzeniem całkowicie zmienionej linii elektronarzędzi pod nazwą HiKOKI, która do tej pory występowała pod nazwą HITACHI oraz Hitachi Koki. Nowa linia elektronarzędzi wejdzie do obrotu z dniem 1 października 2018 roku.

3-letnia gwarancja na akumulatory litowo-jonowe Hitachi

Ocena: 5,0/5
Marka Hitachi wyszła na przeciw oczekiwaniom użytkowników narzędzi akumulatorowych i wprowadziła 3-letnią bezwzględną gwarancję na wszystkie akumulatory litowo-jonowe zakupione od 1 września 2017 roku. O szczegółach tych postanowień przeczytacie poniżej.

Jak ozdobić dynię? Czyli projekt od Dremel na Halloween

Ocena: 4,5/5
Chcesz wczuć się w klimat Halloween? Nic prostszego. Stwórz jedną z najbardziej rozpoznawalnych ozdób - lampion z dyni, wzorując się na projekcie marki Dremel. Do tego zadania będą potrzebne: dynia, kartki, marker, urządzenie wielofunkcyjne Dremel 3000, nóż, łyżka, taśma i wykałaczka.

Jak używać szlifierki kątowej?

Szlifierka kątowa to jedno z najpopularniejszych narzędzi, którym pracują zarówno profesjonaliści, jak i majsterkowicze. Prawidłowa obsługa szlifierki kątowej zwiększa nasze bezpieczeństwo, ale też komfort pracy, dlatego warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach użytkowania tego narzędzia.

Szafki narzędziowe Neo - do warsztatu, serwisu, garażu

Jeśli wyposażamy swój warsztat mechaniczny czy serwis, to warto pomyśleć o szafkach narzędziowych. Dzięki nim możemy bezpiecznie przechowywać narzędzia, a przede wszystkim mieć je cały czas pod ręką w jednym miejscu. Wśród szafek warsztatowych Neo możemy wybierać pomiędzy modelami z akcesoriami lub bez. W tym drugim przypadku możemy samodzielnie skompletować potrzebne nam wkłady do szafki.

Jak i czym wiercić w gresie?

Wiercenie w gresie, a także w innych rodzajach płytek wymaga użycia odpowiedniego osprzętu i narzędzi, które nie uszkodzą materiału. Użytkownicy mogą wybierać pomiędzy wiertłami i koronkami diamentowymi do wiercenia na sucho, a koronkami i wiertłami do wiercenia na mokro. O efektach pracy poszczególnymi rodzajami osprzętu przeczytacie poniżej.
Strona 1 z 182