Czat z handlowcem
0 801 250 000 Od pn. do pt. 8:00 - 17:00 Telefon: 52 323 68 00

Wyrzynarka GST 135 BCE z systemem Precision Control

Producent:
Bosch Professional
Symbol: GST 135 BCE
Nr katalogowy: 0601511760
EAN: 3165140307352
Dostępność:
Dostępne w magazynie
Gwarancja: 3 lata
Ocena łączna: 4,6
984,01 PLN
Cena brutto / 1 szt.
Oblicz ratę

Opis szczegółowy

Najważniejszymi cechami nowych profesjonalnych wyrzynarek Bosch GST 135 CE, GST 135 BCE i GST 120 BE są precyzja cięcia i wytrzymała konstrukcja. Najbardziej zaawansowane modele - GST 135 CE i GST 135 BCE - są pierwszymi na świecie wyrzynarkami oferującymi precyzję za naciśnięciem przycisku. Ich brzeszczot przytrzymywany jest przez trzypunktowy system prowadzenia Precision Control. Dwie odporne na zużycie szczęki prowadzą brzeszczot, redukując przesunięcia boczne. Prowadnica rolkowa utrzymuje grzbiet brzeszczotu w jednej linii. Dzięki zastosowaniu tej technologii udaje się uzyskać dokładne cięcia pod kątem i znaczną oszczędność czasu związaną z prostą obsługą narzędzia.

Technologia SDS sprawia, iż korzystanie z wszystkich funkcji nowych wyrzynarek odbywa się beznarzędziowo. Zużyty, gorący brzeszczot wyskakuje z uchwytu po podniesieniu dźwigni i nie ma już niebezpieczeństwa, że użytkownik sparzy sobie palce. Nowy brzeszczot wystarczy wsunąć w uchwyt. Wymiana zajmuje pięć sekund. Także aluminiowa podstawa mocowana jest bez użycia narzędzi. Użytkownik może przechylać podstawę obustronnie, w celu wykonania cięć skośnych, i przesunąć ją w tył, aby wykonać cięcia przy krawędzi.

Dzięki silnikowi o mocy 720 W modele GST 135 CE i GST 135 BCE oferują wysoką wydajność cięcia. Są one także wyposażone w system Constant Electronic utrzymujący szybkość cięcia na stałym poziomie, nawet w przypadku dużego obciążenia. Maksymalna głębokość cięcia w drewnie wynosi 135 milimetrów, a w aluminium - 20 milimetrów. Wyrzynarka wyposażona jest w nadmuch powietrza, który usuwa wióry z linii cięcia, zapewniając użytkownikowi dobrą widoczność. Przy korzystaniu z systemu odsysania pyłu, nadmuch można wyłączyć.

Model GST 120 BE to urządzenie bez systemu Precision Control do standardowych zastosowań.
W tym przypadku maksymalna głębokość cięcia wynosi 120 milimetrów, a moc silnika 650 W.

Wszystkie nowe wyrzynarki odznaczają się wytrzymałą konstrukcją, pozwalającą na ich zastosowanie w trudnych warunkach, np. na budowach. Obudowa przekładni wykonana jest z odlewu aluminiowego, a konstrukcja garnkowa podtrzymuje silnik i umożliwia łatwą wymianę przewodu. System równoważenia mas w przekładni pozwala na uzyskanie niskiego poziomu drgań i zapewnia wygodną pracę.



Dane techniczne

Charakterystyka produktu:

  • Za naciśnięciem przycisku można wyregulować pozycję prowadnic systemu Precision Control, dopasowując ją do grubości danego brzeszczotu, co umożliwia wykonanie precyzyjnych cięć
  • Wysoki komfort pracy dzięki systemowi SDS – najprostszemu na świecie systemowi wymiany brzeszczotów
  • Funkcja stopniowego przyspieszania tempa pracy umożliwia nacinanie materiału z wyczuciem
  • Spokojna praca urządzenia gwarantuje doskonały rezultat cięcia i zapobiega zmęczeniu
  • Do pięciu razy dłuższa żywotność przy najwyższym obciążeniu w porównaniu do standardowych urządzeń
  • O 25% większa wydajność niż w naszej legendarnej wyrzynarce GST 85 dzięki zastosowaniu systemu Electronic z tachogeneratorem
  • Beznarzędziowe przestawianie podstawy (+/- 45° oraz 15 mm w przód/w tył)
  • Łatwa w konserwacji dzięki uproszczonej wymianie przewodu i szczotek węglowych
  • Solidna podstawa aluminiowa ze wzmocnieniem stalowym, idealna również do obróbki metalu
  • Dmuchawa do wiórów zapewnia dobrą widoczność linii cięcia. Możliwość wyłączenia w przypadku stosowania systemu odsysania pyłu
  • 4-stopniowa oscylacja umożliwiająca wykonywanie cięć bez wyszczerbiania krawędzi oraz agresywnych cięć zgrubnych

Dane techniczne:

  • Wydajność nominalna: 720 W
  • Ciężar: 2,70 kg
  • Wysokość skoku: 26,0 mm
  • Prędkość skokowa bez obciążenia: 500 - 2.800 1/min
  • Głębokość cięcia:
  • Głębokość cięcia w drewnie: 135 mm
  • Głębokość cięcia w aluminium: 20 mm
  • Głębokość cięcia w stali węglowej: 10 mm
  • Napięcie, elektryczne: 230V

Wyposażenie standardowe:

  • Walizka


Produkty powiązane

Brzeszczot do wyrzynarek T 101 B Clean for Wood
Dostępne w magazynie
Bosch Professional
Wybierz wariant
Brzeszczoty do drewna  10 szt.
Produkt dostępny w ciągu 3 - 7 dni
Bosch Professional
36,44 PLN
Brzeszczot do wyrzynarek T 119 BO Basic for Wood
Dostępne w magazynie
Bosch Professional
Wybierz wariant
Rozwiń pozostałe produkty
Zaznacz dodatkowo produkty i razem

Opinie Klientów

  • zdzisia151281
    2010-03-18 20:08

    Wyrzynarka GST 135 BCE z systemem Precision Control

    Jestem bardzo zadowolony,produkt znakomity szybka dostawa-polecam;-))

    Ocena łączna: (4,8/5)
    Skuteczność cięcia: (5,0)
    Komfort pracy: (5,0)
    Bezpieczeństwo pracy: (5,0)
    Trwałość: (4,0)
    Estetyka i wykonanie: (5,0)
    Cena a jakość: (5,0)
  • Piotr
    2009-04-09 07:15

    Wyrzynarka GST 135 BCE z systemem Precision Control

    Dobry produkt. Gama dostepnych ustawien i moc silnika w polaczeniu z szeroka oferta brzeszczotow pozwalaja na efektywna i precyzyjna prace w kazdym materiale drewnianym. Polecam

    Ocena łączna: (4,7/5)
    Skuteczność cięcia: (4,0)
    Komfort pracy: (5,0)
    Bezpieczeństwo pracy: (5,0)
    Trwałość: (5,0)
    Estetyka i wykonanie: (5,0)
    Cena a jakość: (4,0)
  • Kuba
    2008-07-13 18:38

    polecam

    szybko tnie bez problemumam 2 lata i nic super sprzet

    Ocena łączna: (5,0/5)
    Skuteczność cięcia: (5,0)
    Komfort pracy: (5,0)
    Bezpieczeństwo pracy: (5,0)
    Trwałość: (5,0)
    Estetyka i wykonanie: (5,0)
    Cena a jakość: (5,0)
  • Tomek
    2008-07-04 13:03

    opinja

    Maszynę mam od 2 lat pracuje bez awaryjnie.Wiele mozliwosci ustawiania kątów bez użycia narzędzi to mi się w niej najbardziej podoba.

    Ocena łączna: (4,7/5)
    Skuteczność cięcia: (4,0)
    Komfort pracy: (5,0)
    Bezpieczeństwo pracy: (5,0)
    Trwałość: (5,0)
    Estetyka i wykonanie: (5,0)
    Cena a jakość: (4,0)
  • Paweł
    2008-02-05 22:44

    jest OK kupiłem za 370 zł używaną

    dobrze się sprawuje, przy długich cięciach z prowadnicą brzeszczot lubi uciekać (nie wiem czy to wada urządzenia, brzeszczotów czy moich umiejetności, ale dawniej narzędziem za pare groszy tak mi sie nie działo) na szczęście używam do krótkich cieć-sprawuje się najlepiej ze wszystkich urządzeń tego typu które miałem

    Ocena łączna: (3,8/5)
    Skuteczność cięcia: (4,0)
    Komfort pracy: (3,0)
    Bezpieczeństwo pracy: (3,0)
    Trwałość: (4,0)
    Estetyka i wykonanie: (5,0)
    Cena a jakość: (4,0)
  • Darek
    2007-12-20 12:19

    Cięcie

    Dobry sprzęt tnie szybko i precyzyjnie, sporo opcji ustawienia cięcia.

    Ocena łączna: (4,5/5)
    Skuteczność cięcia: (4,0)
    Komfort pracy: (5,0)
    Bezpieczeństwo pracy: (4,0)
    Trwałość: (5,0)
    Estetyka i wykonanie: (5,0)
    Cena a jakość: (4,0)


Zamknij
Schowaj
Zobacz również:

Podoba mi się
Nie podoba mi się
Oceń stronę
Pomóż nam budować sklep dla Ciebie